Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Попаснянська районна рада

Новини

Всі новини
 • 15 жовтня 2019

         У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад

      З нагоди 80-річного ювілею Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,15 жовтня у Попаснянському районі відбулося урочисте відкриття  дитячої установи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попаснянської районної ради Луганської області. Це нова установа в сфері освіти для дітей з особливими потребами від 2 до 18 років, насамперед тих, хто має психо-фізичні вади.
      Основним завданням центру є проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної  та медичної допомоги, забезпечення системного кваліфікованого супроводження інклюзивної освіти та надання корекційно - розвивальних послуг.

 • 11 жовтня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва

                                            Шановні земляки!
         14 жовтня, разом з усіма українцями, ми будемо відзначати потрійне свято – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.
         Свято Покрови  Пресвятої Богородиці ознаменовує засинання природи, та вкривання Землі на зиму. У жовтні перші дерева втрачають листя, всі плоди вже зрілі: „Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”.
         Сивий Яр вступає в свою повну силу в першу п’ятницю, після дев’яти днів від осіннього рівнодення і ми вшановуємо Покрову Пресвятої Богородиці.
          Це також свято вояцької честі та звитяги, на якому оборонці Матері -Землі  демонструють свою вправність.

 • 4 жовтня 2019

  Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти

                                     Шановні освітяни Попаснянського району та ветерани педагогічної діяльності!
      Щиро вітаємо Вас  з професійним святом  –  Днем працівників освіти!
      Професія педагога є самою благороднішою у світі, бо вона відіграє найголовнішу роль у становленні людини, як особистості, її інтелектуального зростання. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.
      Низький уклін Вам, шановні педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі, за те, що Ви є всебічним світочем у житті кожної дитини, даруючи їй тепло своїх сердець, скарби своїх знань та здійснюєте величезний внесок в її естетичне та патріотичне виховання.