Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Попаснянська районна рада

Новини

Всі новини
 • 20 жовтня 2020

  Повідомлення Повідомлення

  Комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал» (далі КП ПРВ) повідомляє про намір встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

 • 13 жовтня 2020

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем захисника України та Покрови Пречистої Богородиці Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем захисника України та Покрови Пречистої Богородиці

          Шановні захисники України! Шановні мешканці Попаснянщини!
      Щиро  вітаю вас зі святами - Днем захисника України, Днем Українського козацтва та світлим  Днем  Покрови Пречистої Богородиці.     В цей день ми з гордістю  прославляємо оборонців та визволителів української землі, які мужньо та героїчно виборювали її свободу та незалежність на всіх етапах її історії.
      Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про яких навічно залишиться прикладом щирої любові до рідної землі в наших серцях і думках.
          У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України, подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

 • 9 жовтня 2020

  Вітання з Днем професійних спілок України (11 жовтня) Вітання з Днем професійних спілок України (11 жовтня)

          Шановні діячі проспілкових організацій трудових колективів Попаснянщни!

      Кожна сфера діяльності людини має свою специфіку та особливості. Проте є одна спільна і дуже важлива риса, без якої не можлива успішна діяльність будь-якої галузі – це ретельний контроль профспілкових організацій та їх учасників  за додержанням вимог законодавства України з питань праці, її безпеки та інших напрямків трудового законодавства України.
      В Україні, згідно «Нарисів історії профспілкового руху в Західній Україні 1817-1939 років», перша профспілкова організація виникла восени 1817 року під назвою «Товариство взаємної допомоги». Вона була сформована в приватній друкарні поліграфіста айстро-німецького походження Корнелія Піллера.
      На Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 200 – річчя від дня створення першої профспілкової організації в українських землях була висунута ідея відзначати «День професійних спілок України» щорічно у другу неділю жовтня. Це була ініціатива президії Федерації профспілок України.
      У цьому році це свято припало на 11 жовтня.
      В цей святковий осінній день бажаю всім представникам профспілок трудових колективі підприємств, закладів та установ Попаснянщини доброго здоров`я, миру, щастя, життєвої енергії, мудрості, ділових якостей та подальших успіхів у напрямку відстоювання та захисті прав і свобод трудових колективів.
      Ще раз вітаю всіх З Днем професійних спілок України!

      З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради