Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Попаснянська районна рада

Новини

Всі новини
 • 19 липня 2019

  Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання

      19 липня відбулося пленарне засідання позачергової 68-ї сесії Попаснянської районної ради 6-го скликання, яке провів В.о. голови, заступник голови райради Микола Черніков.
      На сесію було запрошено головного інженера  КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ» Сергія Алєксєєва, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, а саме відділу освіти та відділу охорони здоров`я.

 • 17 липня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у пленарному засіданні позачергової шістдесят восьмої сесії районної ради, 19 липня 2019 року о 10:00, яке відбудеться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району;
  - різне.

 • 16 липня 2019

  Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України

       16 липня у лекційній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулися урочисті збори трудових колективів району, військовослужбовців та тематична концертна програма з нагоди 29-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України. Ведучі свята на хвилини повернули нас до тієї історичної події, яка відбулася 16 липня 1990 року.
       Цей день назавжди ввійшов в історію нашої суверенної та незалежної держави. Ця подія стала першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.