Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Попаснянська районна рада

Новини

Всі новини
 • 7 серпня 2020

  ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА (9 СЕРПНЯ) ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА (9 СЕРПНЯ)

                       Шановні працівники будівельної галузі району!
      Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника!
      Ваша професія  дуже складна, але надзвичайно важлива, бо є індикатором розвитку економіки Попаснянщини  та країни в цілому.
      Саме завдяки вашому високому професіоналізму, невтомній енергії, плідній праці роками створюються сотні важливих об’єктів інфраструктури – це і житлові будинки, і об’єкти соціальної  та інших сфер району. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл Попаснянщини.
      Навіть за складних економічних умов ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.
      З почуттям вдячності за ваш внесок у розбудову нашого краю бажаю вам невичерпної енергії, щастя та міцного здоров’я!
      Нехай День будівельника надихає вас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот!
      Нехай все задумане збувається, а кожен новий день приносить злагоду, мир та достаток у ваші родини!

  З повагою,

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради
      
      

 • 31 липня 2020

  Вітання до Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України (2 серпня 2020 р.) Вітання до Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України (2 серпня 2020 р.)

                                    Шановні працівники залізничного транспорту!

      Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України!
      Залізниця завжди була однією з ключових, стратегічних ланок транспортної інфраструктури України, від якої залежить безперебійне міжрегіональне та міжнародне сполучення, якісне перевезення пасажирів та вантажів. За участю транспортних будівельників будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.
      Саме завдяки високому професіоналізму, відповідальній натхненній праці наших залізничників створено потужну галузь, яка є  локомотивом та каталізатором розвитку та укріплення економіки України.
      Фахівці підприємств залізничного транспорту Попаснянщини завжди відзначаються своєю самовідданістю, відповідальністю та почуттям високого громадського обов’язку.
      З нагоди професійного свята висловлюємо велику вдячність всьому численному колективу Попаснянських залізничників за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок кожного у розвиток економіки нашого краю.
      У цей святковий серпневий день бажаємо вам, дорогі залізничники та ветерани залізничного транспорту, міцного здоров`я, щастя, злагоди, мирного неба та подальших успіхів у розвитку профспілкового руху у нашій державі.

      З повагою,

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус району.
 • 28 липня 2020

  Привітання з Днем Хрещення Київської Русі Привітання з Днем Хрещення Київської Русі

                                Шановні мешканці Попаснянщини!
  Прийміть щирі вітання з нагоди Хрещення Київської Русі–України та Дня Пам’яті Великого Рівноапостольного Хрестителя - князя Володимира!

      28 липня виповнюється 1032 років знаменній історичній події. Цей День назавжди став для всіх українців  днем вищого, духовного народження та Днем національної єдності.     
          Охрестившись у водах Дніпровських наші праотці прийняли віру християнську всім серцем і всією душею, яка передається з покоління в покоління, із століття в століття.
      Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.
      День Хрещення Київської Русі і сьогодні є тим орієнтиром, що здатний допомогти  українському суспільству,  українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення добра, примноження любові.
             Нехай сьогоднішнє свято зцілить  наші душі, наповнить змістом наше життя, об’єднає нас у великій вірі до нашого Спасителя, примножує добробут у кожному домі, дарує здоров’я та мирне небо над нашими головами.
      Нехай квітне духовно Україна і весь наш український народ!
                                                    Ще раз всіх зі святом!

  З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної  ради