Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 4 грудня 2019

  На Попаснянщині вшанували кращих представників органів місцевого самоврядування На Попаснянщині вшанували кращих представників органів місцевого самоврядування

          04 грудня у малій концертній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулися урочисті заходи до  Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначатиметься 07 грудня. Це – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.
      На свято було запрошено керівників, секретарів та інших представників органів місцевого самоврядування - квартальних, депутатів різних рівнів і ветеранів місцевого самоврядування, які багато років свого життя присвятили служінню людям, працюючі на керівних посадах місцевих органів влади.
      З наступаючим святом  представників місцевого самоврядування зі сцени привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та заступник голови Попаснянської міської ради Михайло Табачинський, які щиро привітали кращих представників місцевого самоврядування зі святом та вручили їм  квіти, подарунки та грамоти і Подяки за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування і вагомий, внесок у розвиток місцевого врядування на Попаснянщині.

 • 29 листопада 2019

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури України                                         (1 грудня 2019 р.) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури України (1 грудня 2019 р.)

                          Шановні працівники та ветерани прокуратури!
      З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за значний внесок кожного у зміцнення законності та правопорядку на території  Попаснянського району та нашої держави в цілому!     
      Першочергові завдання, які стоять перед кожним з вас – це: захист демократичних прав наших громадян, забезпечення їм прав і свобод, гарантованих Конституцією України. Гарантом виконання цих завдань завжди служать ваш професіоналізм, компетентність, висока відповідальність,чесність, принциповість та справедливість.  
      Не зважаючи на те, що на вашу долю випало вже не один рік працювати в складних  соціально-економічних, політичних умовах , на територіях, де йде війна, ви завжди сумлінно виконуєте свої службові обов’язки, залишаєтесь патріотами своєї держави, своєму народові, вірно служити справедливості та законності.
       В цей святковий день від усього серця дякуємо кожному з вас за складну та відповідальну працю, за те, що кожен з вас присвятив своє власне життя  цій благородній професії.

 • 28 листопада 2019

       Волонтерська допомога мешканцям Попаснянщини Волонтерська допомога мешканцям Попаснянщини

      За сприянням В.о голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова та депутата райради Миколи Проценка  до Попаснянського району знову приїхали наші друзі-волонтери-лікарі Київської релігійної організації «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ «СВІТЛО НА СХОДІ» об’єднаної церкви християн віри євангельської та члени Міжнародної благодійної Організації «НАДІЯ В ДІЇ». Працює  група молодих фахівців безкоштовно на прифронтових територіях Сходу України протягом чотирьох років за Проектом «Християнська мобільна медична команда».Команду очолює Мирослав Гловацький. Серед волонтерів біля 30-ти лікарів різних спеціальностей з різних міст та областей України.

 • 22 листопада 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня пам`яті жертв Голодоморів в Україні Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня пам`яті жертв Голодоморів в Україні

          23 листопада, традиційно, весь український народ буде вшановувати  пам`ять  про жертви голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.Наймасштабнішому голодомору 1932-1933 років передувала насильницька колективізація сільських господарств, "розкуркулення" селян, хлібозаготівельна кампанія, масовий терор на селі. Терор голодом, що діяв в Україні протягом 22 місяців, - це свідома і цілеспрямована політика сталінського уряду, стратегія і тактика якої виконувалася починаючи з 1928 року. Ця карально-репресивна акція була спрямована на упокорення українського селянства, знищення самостійних селянських господарств - соціально-економічних підвалин української нації. В пік голодомору в Україні вмирало: 17 людей за хвилину, 1000 людей – за годину, 25 000 – за один день. За даними істориків, за різними оцінками, жертвами голоду стали  приблизно 10 млн. українців.

 • 15 листопада 2019

  17 листопада – День працівників сільського господарства України 17 листопада – День працівників сільського господарства України

      Шановні працівники сільськогосподарської галузі Попаснянщини!                                                  
                                           Дорогі ветерани сільського господарства!
      Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
      Ваша праця, шановні хлібороби, працівники інших форм господарювань, дуже звитяжна, важка та відповідальна.  Результатом Вашої щоденної  кропіткої праці є економічний та аграрний розвиток села, района та України в цілому.
      Висловлюємо глибоку подяку за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку керівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодатній родючій землі.

 • 15 листопада 2019

  Працівники сільського господарства Попаснянщини отримали привітання з професійним святом Працівники сільського господарства Попаснянщини отримали привітання з професійним святом

          Напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначатиметься 17 листопада, в малій концертній залі районного Будинку культури відбулася святкова урочиста програма, в якій взяли участь  ті, хто присвятив своє життя сільському господарству.
      З професійним святом аграріїв Попаснянщини  привітали  В.о. голови Попаснянської районної державної адміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Роман Колесник, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та начальник відділу агропромислового розвитку Попаснянської райдержадміністрації Олександр Зуй. Кращи  працівники сільського господарства  району отримали від керівництва району Подяки за віддану працю та пам’ятні сувеніри.     
      Від Попаснянської районної ради Микола Черніков вручив Подячні листи:  директору сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «НАДІЯ» Володимиру Ковтуну,голові фермерського господарства «ВІКТОР» Віктору Шпиталенку та голові фермерського господарства «БІТА» Анатолію Безруку.

 • 15 листопада 2019

  У Попаснянському районі проведено звітно-виборчу конференцію районної ветеранської організації У Попаснянському районі проведено звітно-виборчу конференцію районної ветеранської організації

         14 листопада у читальній залі Попаснянської районної бібліотеки було проведено звітно-виборчу конференцію Попаснянської  районної ради ветеранів, в якій взяли участь: ветеранський актив районної  організації та Попаснянська міська об’єднана територіальна організація ветеранів під  керівництвом Світлани Іванівни Шингірій.
      В якості почесних гостей на конференцію було запрошено В.о. голови Попаснянської районної ради Миколу Миколайовича Чернікова та керівників районних спілок «Союз Чорнобиль» та  воїнів – інтернаціоналістів Олександра Миколайовича Коломійченка та Олександра  Миколайовича Шахова.
      На початку роботи конференції Микола Миколайович Черніков нагадав присутнім про всі ті досягнення, які були здійснені районною ветеранською організацією, її активом та колишнім головою Анатолієм Івановичем Єжаком.
       «Пам'ять про Анатолія Івановича, як чудового керівника та просто , як добру людину, яка мала дуже активну життєву позицію, великий ентузіазм, почуття високого патріотизму, назавжди залишиться в серцях та душах кожного з нас» - сказав керівник районної ради. В пам'ять про Анатолія Івановича Єжака було оголошено скорбну хвилину мовчання.

 • 8 листопада 2019

  На Попаснянщині привітали з професійним святом працівників культури На Попаснянщині привітали з професійним святом працівників культури

          08 листопада у лекційній залі Попаснянської дитячої школи мистецтв відбулася урочиста святкова програма, присвячена Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке в Україні офіційно відзначається 9 листопада. В залі зібралися ті, хто присвятив своє життя вірному служінню культурі та народному мистецтву.
      Зі святом працівників культури привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко. Почесні гості вимовили багато щирих слів та побажань працівникам культури Попаснянщини. Кращих з кращих було нагороджено Листами Подяки, подарунками та квітами.
      Микола Черніков, під час вітання, підкреслив, що значний внесок у розвиток культурної сфери району здійснили та продовжують здійснювати ветерани праці, які служать культурі протягом більше 40 років. Він побажав їм міцного здоров`я, довголіття та родинного благополуччя, вручивши Подяки та солодкі подарунки.

 • 8 листопада 2019

  9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва і День української писемності і мови 9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва і День української писемності і мови

          Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Попаснянщини, шановні жителі району!

          Щиро  вітаємо Вас зі святами – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва і  Днем української писемності та мови!
      Українська культура та мова, одні з небагатьох, які змогли вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність і  первозданну чистоту.     
      Прародителями української культури та мови є культура Київської Русі – дохристиянських  та християнських часів.
      Внутрішня сила української культури завжди мала великий вплив на такі напрямки, як література, мова, живопис, музика, збереження національних  традицій, розвиток народного мистецтва.
      Наша культура та мова  формують національну спільність, роблять нас неповторними, несхожими на інших.
      Ми низько вклоняємось тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу,нашу національну культуру та мову.

 • 7 листопада 2019

  Проведено семінар на тему запобігання фактів корупції Проведено семінар на тему запобігання фактів корупції

      07 листопада В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів семінар з головами місцевих рад та керівниками  комунальних закладів району на тему «Запобігання вчинення правопорушень при використанні коштів, що виділяються з бюджету на проведення робіт з капітального ремонту будівель, будівництво нових об’єктів соціальної сфери та комунального господарства».
      З цих питань перед учасниками семінару виступили : прокурор Попаснянського відділу Лисичанської місцевої прокуратури Костянтин Грідін, заступник начальника Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області – начальник слідчого відділення Юрій Константинов та начальник Управління Державної казначейської служби України у Попаснянському районі Луганської області Ірина Склярова.

 • 4 листопада 2019

      4 листопада – День залізничника України 4 листопада – День залізничника України

                Шановні залізничники та ветерани Укрзалізниці Попаснянщини!

      Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем залізничника України!
      Залізниця це – одна з найважливіших галузей, яка сприяє економічному та соціальному розвитку України. І запорукою такого розвитку є  чітка організованість функціонування всіх напрямків Укрзалізниці та вміле господарювання і професіоналізм залізничників.     Залізничний транспорт України є надійним та авторитетним перевізником. Завдяки вдосконаленню його діяльності, прийняттю нових технічних рішень, орієнтованих на європейські норми та стандарти, наші сталеві магістралі поступово входять до міжнародних транспортних коридорів.
      Працівники залізничної галузі Попаснянського району – справжні професіонали, патріоти свого краю, яким випало на долю працювати в складних життєвих умовах.

 • 1 листопада 2019

  3 листопада – День працівника соціальної сфери України 3 листопада – День працівника соціальної сфери України

          Шановні працівники соціальної сфери та ветерани праці соціального захисту населення Попаснянського району!
      Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України!        
      Вашу чуйність та турботу щоденно відчувають широкі верстви населення: пенсіонери, люди з інвалідністю, діти пільгових категорій, малозабезпечені і багатодітні родини, безробітні громадяни, тимчасово переміщені особи та всі інші, хто потребує Вашої постійної уваги, підтримки, турботи, щирої посмішки та доброго слова. Ви даруєте людям віру, надію та впевненість у завтрашньому дні.
      Ваша працьовитість, високий професіоналізм, компетентність допомагають людям  долати  різні життєві труднощі та негаразди.

 • 28 жовтня 2019

  Попасняни відзначили День повного вигнання нацистів з України під час Другої світової війни 1939 – 1945 р.р. Попасняни відзначили День повного вигнання нацистів з України під час Другої світової війни 1939 – 1945 р.р.

          28 жовтня, мешканці Попаснянщини, разом з усім українським народом, відзначили  історичну знаменну подію – 75-ту річницю повного визволення України від німецько-фашистських загарбників.
      З цієї нагоди, на площі Героїв міста Попасна відбувся мітинг Пам`яті «Ні хто не забутий, ні що не забуто», у якому взяли участь представники від трудових колективів підприємств, закладів, ветерани війни та праці, молодь, військовослужбовці, працівники національної поліції України, державні службовці та представники органів місцевого самоврядування.
      Серед почесних гостей на заході були присутні голова Попаснянської міської  ради ветеранів Світлана Шингірій, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, керівник апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторія Попова та начальник відділу організаційної роботи Попаснянської районної ради Ольга Третьякова.
      Представники  органів місцевої влади  у своїх виступах нагадали присутнім про ті далекі воєнні роки, коли палала під ногами земля, гинули тисячі людей. Назавжди залишилися  у братніх та поодиноких могилах  воїни, які віддали свої життя за мир та спокій на нашій землі..     «Ми з честю завжди будимо берегти пам'ять про загиблих воїнів-визволителів та передавати її з покоління в покоління» - підкреслили виступаючи.

 • 28 жовтня 2019

         28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

               Шановні жителі Попаснянського району! Дорогі ветерани  Другої світової війни!
      
              Сердечно вітаємо вас з 75-тою річницею визволення України від фашистських загарбників. Історія людства ще не знала найбільш кривавого та жорстокого режиму, як гітлерівський фашизм. Кожне наше місто, селище мають свою пам'ять про цю страшну війну.
      Захищати свої родини та рідну Луганщину одразу визвалося багато мирних жителів. Вже на четвертий день у Луганську була сформована 214–та стрілецька дивізія. Жінки пішли працювати на тяжке підприємство. Не зважаючи на військове положення, школи продовжували працювати. 30 вересня 1941 року були утворені 395–та стрілецька дивізія, 59-та, 243-я, 279--та гвардійські дивізії, 2-й гвардійський і 2–й танковий корпуси, 8-й кавалерійський корпус під керівництвом генерала М.Д. Борисова.
      Були сформовані партизанські загони. Всі ці формування брали саму активну участь у визволенні наших міст, селищ та районів.

 • 21 жовтня 2019

  НЕКРОЛОГ по поводу безвременного ухода из жизни АНАТОЛИЯ               ИВАНОВИЧА ЕЖАКА (12.06. 1947 – 19.10. 2019). НЕКРОЛОГ по поводу безвременного ухода из жизни АНАТОЛИЯ ИВАНОВИЧА ЕЖАКА (12.06. 1947 – 19.10. 2019).

      Анатолий Иванович Ежак был замечательным человеком, активным общественником, краеведом, занимался патриотическим воспитанием молодёжи, оказывал должное внимание ветеранам и пожилым людям, заботясь об их жизненном благополучии.
      За период своей общественной жизни он создал ряд исторических фотоальбомов, документальных любительских видеофильмов о социально-культурной жизни района, принимал  участие в создании книги краеведческих очерков «Земля Попаснянская», вёл поисковую работу, увековечивая память о воинах, погибших в годы ВО войны. Принимал участие в инвентаризациях исторических памятников и братских могил советских воинов.

 • 17 жовтня 2019

  Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області

  ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ для формування нового списку присяжних.

 • 15 жовтня 2019

         У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад

      З нагоди 80-річного ювілею Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,15 жовтня у Попаснянському районі відбулося урочисте відкриття  дитячої установи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попаснянської районної ради Луганської області. Це нова установа в сфері освіти для дітей з особливими потребами від 2 до 18 років, насамперед тих, хто має психо-фізичні вади.
      Основним завданням центру є проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної  та медичної допомоги, забезпечення системного кваліфікованого супроводження інклюзивної освіти та надання корекційно - розвивальних послуг.

 • 11 жовтня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва

                                            Шановні земляки!
         14 жовтня, разом з усіма українцями, ми будемо відзначати потрійне свято – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.
         Свято Покрови  Пресвятої Богородиці ознаменовує засинання природи, та вкривання Землі на зиму. У жовтні перші дерева втрачають листя, всі плоди вже зрілі: „Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”.
         Сивий Яр вступає в свою повну силу в першу п’ятницю, після дев’яти днів від осіннього рівнодення і ми вшановуємо Покрову Пресвятої Богородиці.
          Це також свято вояцької честі та звитяги, на якому оборонці Матері -Землі  демонструють свою вправність.

 • 4 жовтня 2019

  Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти

                                     Шановні освітяни Попаснянського району та ветерани педагогічної діяльності!
      Щиро вітаємо Вас  з професійним святом  –  Днем працівників освіти!
      Професія педагога є самою благороднішою у світі, бо вона відіграє найголовнішу роль у становленні людини, як особистості, її інтелектуального зростання. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.
      Низький уклін Вам, шановні педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі, за те, що Ви є всебічним світочем у житті кожної дитини, даруючи їй тепло своїх сердець, скарби своїх знань та здійснюєте величезний внесок в її естетичне та патріотичне виховання.

 • 3 жовтня 2019

  Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України

      03 жовтня  у великій  глядацькій залі  районного Будинку культури відбулася урочиста святкова програма з нагоди Дня працівників освіти, яке буде офіційно відзначатися у нашій державі 06 жовтня. Освітян Попаснянщини з професійним святом зі сцени привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва, заступник Попаснянської міської ради Михайло Табачинський. Привітали своїх колег з професійним святом і начальник відділу освіти РДА Марина Донцова та голова профспілки працівників освіти району-директор Будинку творчості дітей Людмила Григоренко.  Вітаючи висловили самі теплі слова та найкращі побажання всім, хто пов`язав своє життя з такою складною, але дуже благородною та відповідальною професією  педагога. Кращі працівники сфери освіти району отримали на честь свята Почесні грамоти, подарунки та квіти.


Сторінки: