Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 17 жовтня 2019

  Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області

  ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ для формування нового списку присяжних.

 • 15 жовтня 2019

         У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад У місті Попасна відкрито ще один дитячий заклад

      З нагоди 80-річного ювілею Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,15 жовтня у Попаснянському районі відбулося урочисте відкриття  дитячої установи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попаснянської районної ради Луганської області. Це нова установа в сфері освіти для дітей з особливими потребами від 2 до 18 років, насамперед тих, хто має психо-фізичні вади.
      Основним завданням центру є проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної  та медичної допомоги, забезпечення системного кваліфікованого супроводження інклюзивної освіти та надання корекційно - розвивальних послуг.

 • 11 жовтня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Покровою, Днем захисника України та Днем українського козацтва

                                            Шановні земляки!
         14 жовтня, разом з усіма українцями, ми будемо відзначати потрійне свято – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.
         Свято Покрови  Пресвятої Богородиці ознаменовує засинання природи, та вкривання Землі на зиму. У жовтні перші дерева втрачають листя, всі плоди вже зрілі: „Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”.
         Сивий Яр вступає в свою повну силу в першу п’ятницю, після дев’яти днів від осіннього рівнодення і ми вшановуємо Покрову Пресвятої Богородиці.
          Це також свято вояцької честі та звитяги, на якому оборонці Матері -Землі  демонструють свою вправність.

 • 4 жовтня 2019

  Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти Привітання освітян Попаснянщини з Днем працівників освіти

                                     Шановні освітяни Попаснянського району та ветерани педагогічної діяльності!
      Щиро вітаємо Вас  з професійним святом  –  Днем працівників освіти!
      Професія педагога є самою благороднішою у світі, бо вона відіграє найголовнішу роль у становленні людини, як особистості, її інтелектуального зростання. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.
      Низький уклін Вам, шановні педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі, за те, що Ви є всебічним світочем у житті кожної дитини, даруючи їй тепло своїх сердець, скарби своїх знань та здійснюєте величезний внесок в її естетичне та патріотичне виховання.

 • 3 жовтня 2019

  Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України

      03 жовтня  у великій  глядацькій залі  районного Будинку культури відбулася урочиста святкова програма з нагоди Дня працівників освіти, яке буде офіційно відзначатися у нашій державі 06 жовтня. Освітян Попаснянщини з професійним святом зі сцени привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва, заступник Попаснянської міської ради Михайло Табачинський. Привітали своїх колег з професійним святом і начальник відділу освіти РДА Марина Донцова та голова профспілки працівників освіти району-директор Будинку творчості дітей Людмила Григоренко.  Вітаючи висловили самі теплі слова та найкращі побажання всім, хто пов`язав своє життя з такою складною, але дуже благородною та відповідальною професією  педагога. Кращі працівники сфери освіти району отримали на честь свята Почесні грамоти, подарунки та квіти.

 • 1 жовтня 2019

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем людей похилого віку та Днем Ветерана Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем людей похилого віку та Днем Ветерана

                                         Шановні мешканці Попаснянщини!
      Щиросердечно вітаю всіх людей похилого віку та ветеранів зі світлим осіннім святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана!     Це свято мудрості та життєвого досвіду. На долю кожного з Вас випало чимало випробувань, болю, втрат, але при цьому кожен з Вас зумів зберегти гідність, віру, любов і відповідальність. Ви є прикладом для своїх дітей, онуків, правнуків, для всіх представників молодого покоління.

 • 29 вересня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова З нагоди Дня пам`яті жертв трагедії Бабиного Яру Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова З нагоди Дня пам`яті жертв трагедії Бабиного Яру

                                       Шановні земляки!
      Сьогодні, 29 вересня, ми разом з усією Україною вшановуємо 78-му роковину однієї з величезних кровавих трагедій - масової людської страти у Бабиному Яру міста Києва німецькими фашистськими окупантами у період 1941-1943 років.
  Нацисти знищували євреїв, циган, в’язнів Сирецького концтабору, душевнохворих, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших. Урочище стало всесвітньо відомим символом Голокосту.

 • 21 вересня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради М.Чернікова з Днем Партизанської Слави (22 – вересня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради М.Чернікова з Днем Партизанської Слави (22 – вересня)

                        Шановні жителі Попаснянщини!

       Щорічно  22 вересня ми відзначаємо День Партизанської Слави.
       В цей день ми традиційно вшановуємо учасників партизанського
  Руху 1941-1945 років та пам'ять про тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги над фашизмом. У ті далекі складні часи сотні тисяч людей мирних професій вступали у партизанські загони заради звільнення рідної землі.
  Успіхи збройної боротьби партизан і підпільників надихали українців на міцну віру у Велику Перемогу над загарбником та надавали сил мирним мешканцям і бійцям-визволителям.  

 • 17 вересня 2019

  Відбулося чергове засідання депутатської постійної комісії Попаснянської районної ради Відбулося чергове засідання депутатської постійної комісії Попаснянської районної ради

      17 вересня  відбулося чергове засідання постійної комісії Попаснянської районної ради з питань фінансів, комунальної власності соціально-економічного розвитку,  промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку та торгівлі на чолі голови, депутата районної ради Олени Калабанової.
  Провів засідання В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.
       В роботі комісії взяли участь  депутати районної ради Микола Проценко та Олена Яріна. На засідання було запрошено: В.о. головного інженера КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВОДОКАНАЛ» Сергія Алексєєва, начальника відділу у справах комунального майна та природних ресурсів виконавчого апарату Попаснянської районної ради Ольгу Межуєву, начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Катерину Шахову, начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Попаснянської райдержадміністрації Сергія Архипенка.

 • 16 вересня 2019

  Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області

  ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ для формування нового списку присяжних.

 • 7 вересня 2019

  Попасняни відзначили День народження свого улюбленого міста Попасняни відзначили День народження свого улюбленого міста

      07 вересня мешканці міста Попасна відзначили одне з найулюбленіших свят - День міста.
      Святкова програма була дуже цікавою та різноманітною.
      Головну площу Миру, де відбулося свято, було поділено на цікаві тематичні локації з врахуванням всіх вікових категорій мешканців міста та його гостей. На майданчику «Місто щасливих дітей відбулося дитяче свято з цікавими конкурсами, призами, катанням на атракціонах,пригощанням малечі різними солодощами. Для людей похилого віку було організовано локацію, де кожен мав можливість відпочити, взяти участь у веселих конкурсах, поспівати, пригоститись польовою кашею від військовослужбовців.

 • 6 вересня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова З Днем міста Попасна Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова З Днем міста Попасна

                        Шановні мешканці міста Попасна!
  Щиро вітаю всіх з Днем народження нашого чудового міста!
  Наше рідне місто Попасна є районним центром та місцем залізничників. Воно славиться щирими,талановитими, працоьовитими людьми, які своєю натхненною працею прославляють Попаснянщину.
  Наше місто має цікаву історію, славетні традиції, героїчне минуле та сьогодення, і кожен з нас пишається цим та робить все для того, щоб примножити цю історію, збагатити та покращити життя нашого міста та його мешканців.

 • 23 серпня 2019

  Щиро вітаємо Вас з Днем Незалежності України Щиро вітаємо Вас з Днем Незалежності України

  Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

 • 23 серпня 2019

  З Днем Державного прапора України З Днем Державного прапора України

  Щиро вітаємо Вас з Днем Державного прапора України!
  Для кожної країни прапор - символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор - священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

 • 22 липня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди подій липня 2014 року Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди подій липня 2014 року

                                               Дорогі земляки!  
      Сьогодні, 22 липня, ми в п’яте відзначаємо  День, коли наше місто Попасна було звільнено від незаконних збройних формувань та з біллю у серцях згадуємо ті трагічні події, які випали на долю попаснян в той час. У ці жаркі липневі дні та ночі йшли жорстокі бої. Горіла під ногами земля, руйнувалося житлові будинки, інфраструктура, людські долі. Гинули ні в чому не винні мирні мешканці, родини багатьох з них утратили близьких людей, багатьох було поранено. Йшла справжня війна. Більшість мешканців, рятуючись від загибелі тимчасово покинула місто.
      Але, не зважаючи на всі ті жахіття, які відбувалися в той час у нашому місті, своєю натхненною працею наші мешканці підтримували життєдіяльність  підприємств та закладів району. Особлива  подяка тим, хто, майже під обстрілами, працював цілодобово на своїх робочих місцях. І перш за все - це медики, працівники служби порятунку,правоохоронних органів, служб, які відповідають за постачання газу, води, електричної енергії, залізничники, працівники промисловості, підприємці, органи місцевої влади, волонтери, військовослужбовці - всі , хто рятував місто від пожеж, голоду, епідемій та інших наслідків війни.

 • 19 липня 2019

  Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання

      19 липня відбулося пленарне засідання позачергової 68-ї сесії Попаснянської районної ради 6-го скликання, яке провів В.о. голови, заступник голови райради Микола Черніков.
      На сесію було запрошено головного інженера  КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ» Сергія Алєксєєва, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, а саме відділу освіти та відділу охорони здоров`я.

 • 17 липня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у пленарному засіданні позачергової шістдесят восьмої сесії районної ради, 19 липня 2019 року о 10:00, яке відбудеться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району;
  - різне.

 • 16 липня 2019

  Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України

       16 липня у лекційній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулися урочисті збори трудових колективів району, військовослужбовців та тематична концертна програма з нагоди 29-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України. Ведучі свята на хвилини повернули нас до тієї історичної події, яка відбулася 16 липня 1990 року.
       Цей день назавжди ввійшов в історію нашої суверенної та незалежної держави. Ця подія стала першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

 • 15 липня 2019

  Відбулося спільне засідання комісій Попаснянської районної ради Відбулося спільне засідання комісій Попаснянської районної ради

      15 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Попаснянської районної ради за участю депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, представників від КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ», представників органів місцевої влади Станично-Луганського району: Широківської, Комишненської та Чугуєвської сільських рад.
      Засідання провів В.о. голови, заступник голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.

 • 12 липня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні постійних комісій районної ради, 15 липня 2019 року об 11:00 які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.
  На порядку денному будуть розглянуті питання які планується розглянути на 68 сесії районної ради шостого скликання.


Сторінки: