Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 21 січня 2020

  Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Дем Соборності України Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Дем Соборності України

                               Шановні жителі Попаснянщини!
      
      22 січня весь український народ відзначає 101–шу річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.
      Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, часточка надії і віри у майбутнє.
      Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити Незалежну і Соборну державу.
      Давайте вшануємо пам'ять про усіх українців, які віддали свої життя заради територіальної цілісності нашої держави, хто сьогодні віддано боронить наші кордони.

 • 17 січня 2020

  Вітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Водохрещем Христовим Вітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Водохрещем Христовим

                   Шановні мешканці Попаснянського району!
      Щиро вітаю вас із найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім!
      Бажаю, щоб на кожного з вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям та легкістю, щоб вас полишили біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода!
      Бажаю всім внутрішнього тепла, яке зігріє душу і серце, успіхів у всіх починаннях.

 • 14 січня 2020

  НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство)
  перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку
  в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від
  31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

 • 11 січня 2020

  На Попаснянщині відбувся Другий районних фестиваль народної творчості «VERTEP-FEST». На Попаснянщині відбувся Другий районних фестиваль народної творчості «VERTEP-FEST».

          11 січня в Попаснянському районному Будинку культури відбулася велика святкова різдвяна програма – Другий районний фестиваль «VERTEP-FEST» за участю творчих колективів клубних закладів району та районних загально-освітніх закладів.
      Головною темою виступів самодіяльних артистів була українська народна творчість, давні звичаї, обряди та традиції українського народу давніх часів.

 • 10 січня 2020

  На Попаснянщині відбувся Перший фестиваль творчості для дітей та молоді з особливими потребами «ПОВІР У СЕБЕ» На Попаснянщині відбувся Перший фестиваль творчості для дітей та молоді з особливими потребами «ПОВІР У СЕБЕ»

       10 січня у  Попаснянському районному Будинку культури відбулася різдвяна програма Першого районного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе», який підготували працівники КЗ «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» під керівництвом Наталії Овчаренко.
       Фестиваль було організовано за ініціативою національної асамблеї осіб з інвалідністю України, за підтримкою Луганської обласної асоціації  інвалідів, обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,  управління молоді і спорту ЛОДА, Попаснянської районної ради, Попаснянської райдержадміністрації, Попаснянської міської ради та представників служб з Кремінщини.
      Такі заходи проходять з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю на Луганщині, зокрема у Попаснянському районі.

 • 8 січня 2020

  До уваги суб’єктів декларування! До уваги суб’єктів декларування!

  01 січня 2020 року розпочалась кампанія подання декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
  Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», особи зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК).

 • 2 січня 2020

  Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Попаснянської районної ради в 2020 році Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Попаснянської районної ради в 2020 році

  Прийом громадян проводить:

  ЧЕРНІКОВ Микола Миколайович – в.о. голови, заступник голови районної ради
  День та година прийому:
  понеділок, середа – з 09.00 до 15.00
  п’ятниця з 9.00 до 14.00
  2-й четвер місяця – виїзний прийом

  У випадку відсутності прийом проводить:
  ТРЕТЬЯКОВА Ольга Володимирівна – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 • 28 грудня 2019

  Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова            Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова

                            Шановні жителі Попаснянського району!
          Від щирого серця вітаю всіх з наступаючими чудовими святами – Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!          
      Нехай рік, який минає, забере від кожного вас всі негаразди, які ви пережили та сумні спогади, а залишить тільки позитивні та радісні події, які відбулися у вашому житті та у житті нашої Попаснянщини.
      Нехай Новий 2020 рік, який вже стоїть на прозі, стане щасливим для кожної людини, принесе мир, злагоду та благополуччя.
      Нехай у новому році  здійсняться всі ваші добрі задуми та сподівання на краще життя
      Бажаю кожній родині зустріти  новорічні та різдвяні свята у теплій атмосфері, у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю.

 • 28 грудня 2019

  Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області Про затвердження списку присяжних засідателів Попаснянського районного суду Луганської області

  ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ

 • 26 грудня 2019

  Про заборону використання піротехнічних виробів Про заборону використання піротехнічних виробів

  У зв’язку з проведенням операції Об’еднаних сил, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошенної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, недоцільна реалізація та використання в області феєверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

 • 21 грудня 2019

  Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем енергетика (22 грудня) Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем енергетика (22 грудня)

                  Шановні працівники енергетичної галузі району!
      Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!
      Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, розвиток економіки та повноцінне життя мешканців району.
      Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, глибоких знань та професійних навичок.
      Бажаю всім працівникам енергетичної галузі Попаснянщини безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої енергії та нових трудових здобутків.
      Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєвий оптимізм завжди буде вірним супутником.

 • 20 грудня 2019

  Відзначив свій 35-річний ювілей Попаснянський ясла-садок № 1. Відзначив свій 35-річний ювілей Попаснянський ясла-садок № 1.

          20 грудня відзначив свій 35-річний ювілей  КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок №1) (кер. Ольга Песцова).
      З ювілеєм колектив  закладу та вихованців привітали: в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, заступник начальника відділу освіти РДА Валентина Шулік, директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Наталія Федорова, керівник Попаснянської районної СЕС Людмила Коваленко, керівники та представники:  Будинку дитячо-юнацької творчості, дошкільних, шкільних  та інших закладів, з якими він тісно співпрацює, а також батьки дітей-вихованців ясла-садку.  
      Привітали з ювілеєм ясла-садок і його колишні працівники, випускники та інші гості.

 • 19 грудня 2019

  У місті Попасна відкрито центральну районну новорічну ялинку У місті Попасна відкрито центральну районну новорічну ялинку

          У вечорі, 19 грудня біля районного Будинку культури на площі Мира міста Попасна відбулися святкові заходи -   народне свято «День Святого Миколая»  та урочисте відкриття центральної районної ялинки.
          Біля ялинки зібралося багато людей – і дорослих і дітлахів.
      З початком передноворічних та різдвяних свят попаснян привітали: в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко. Керівники району та міста побажали дітям та дорослим великого людського щастя, радості у кожній родині, довгоочікуваного мира на нашій Попаснянщині та щоб Святий Миколай був щедрим на подарунки дітям та виконав всі їхні заповітні мрії.  

 • 19 грудня 2019

  Діти Попаснянщини отримали подарунки від керівництва району, міста та від народних депутатів України Діти Попаснянщини отримали подарунки від керівництва району, міста та від народних депутатів України

       19 грудня в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков відвідав ще два дитячих заклади: КЗ «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ЛЕЛЕКА
  (кер. Н.Овчаренко) та Попаснянський КЗ  «Інклюзивно-ресурсний центр» (кер. Н. Федорова), де привітав діточок з Днем Святого Миколая.     Микола Миколайович побажав дітям, їх батькам, вчителям та вихователям доброго здоров`я, миру, родинного тепла та світлих новорічних та різдвяних свят.

 • 18 грудня 2019

   Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Святого Миколая Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Святого Миколая

                                     Шановні  мешканці Попаснянщини!
          Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця!
      
              Цей особливий день розпочинає новорічно-різдвяні свята.
      В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.
      Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти.  Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.
      Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця  дітей. Бо  щирі серця, чисті й теплі душі, віра у добро й казку наших маленьких  громадян – рятує наш дорослий світ.

 • 18 грудня 2019

  Представниці від Всеукраїнської Платформи «ЖІНКИ ЗА МИР» привітали дітей Попаснянщини З Днем Святого Миколая Представниці від Всеукраїнської Платформи «ЖІНКИ ЗА МИР» привітали дітей Попаснянщини З Днем Святого Миколая

          На передодні Дня Святого Миколая, яке відзначатиметься в Україні 19 грудня, за сприянням В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова, діти пільгових категорій отримали солодощі та інші подарунки від лідера  Всеукраїнської  жіночої Платформи «ЖІНКИ ЗА МИР», народного депутата України Наталії Королевської, якою було організовано гуманітарну місію на територіях прифронтових міст та селищ.
      Представники від Платформи «ЖІНКИ ЗА МИР» - помічники Святого Миколая,  відвідали дошкільні дитячі заклади району та  вручили сотні  подарунків  вихованцям: Попаснянського КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1,та дитячих садочків  міст та населених пунктів: Гірське, Золоте, Нижнє, Новотошківка, Троїцьке Попаснянського району.

 • 18 грудня 2019

   Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем адвокатури України Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем адвокатури України

                      Шановні адвокати Попаснянщини!

          Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня адвокатури!

      Адвокатура – завжди була і є це показником гуманності, демократії і прогресу в державі. Адвокат – це та людина, яка  несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян. Його праця є надзвичайно важливою, як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.
  Саме від професії Адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів держави. Адвокат завжди виконує  складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

 • 13 грудня 2019

   Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з Днем працівників суду (15 грудня)       Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з Днем працівників суду (15 грудня)

          Шановні судді та працівники суду району!
      
          Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!
      Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від кожного з вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.
      Завдяки вашій щоденній натхненній праці в районі зберігається суспільна стабільність, мир та спокій.
      Нехай вдача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.
      Нехай нагородою вам за невтомну працю стане вдячність людей, яким ви повертаєте віру в справедливість.
      Бажаю всім миру, щастя, добра, оптимізму, професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!

  З повагою,

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – в.о. голови Попаснянської районної ради
 • 13 грудня 2019

  На Попаснянщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС На Попаснянщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

         13 грудня у залі засідань Попаснянської районної ради відбулася урочиста зустріч ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії з керівництвом  Попаснянського району та міста  Попасна з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, який щорічно відзначається 14 грудня. Ця дата керівництвом держави була визначена не випадково, бо в цей день, 14 грудня 1986 року,  було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
      В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко висловили слова вдячності ліквідаторам  аварії на ЧАЕС за їх героїзм, високе почуття патріотизму, самопожертву, яку продемонстрували, спасаючи людство від страшної радіації. Серед них було багато і мешканців нашого району.

 • 13 грудня 2019

  Звернення в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС Звернення в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

            Шановні жителі району!
            Дорогі ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
       Однією з масштабніших техногенних  катастроф нашої планети стала  аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка трапилася 26 квітня1986 року. А 14 грудня цього ж року було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
      Це була перша перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під людського контролю після квітневого вибуху.
      Саме в цей день, 14 грудня, кожного року, ми вшановуємо подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які у перші дні катастрофи першими прибули до Чорнобиля і, практично голими руками, закрили джерело зруйнованого реактора.


Сторінки: