Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 14 жовтня 2018

  Попасняни привітали своїх захисників з державним святом – Днем захисника України Попасняни привітали своїх захисників з державним святом – Днем захисника України

  На передодні свята – Дня захисника України, керівництвом району, міста та військовослужбовцями було покладено квіти до пам’ятників наших захисників, які віддали свої життя, захищаючі рубежі Попаснянщини.
  14 жовтня  двері Районного Будинку культури широко відчинилися, зустрічаючи гостей святкової програми, присвяченої Дню захисника України.
  Перед початком свята, на майданчику, біля Будинку культури зібралося багато малечі, яка з великим інтересом розглядала виставку військової зброї, яку для мешканців Попасної організували військовослужбовці.
  О 15.00  у великій залі глядачів розпочалися урочисті збори з ушанування захисників України та тематична концертна програма з нагоди  свят – Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва.

 • 12 жовтня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва

                              Шановні мешканці Попаснянщини!
      Щиро вітаємо всіх зі святами: державним святом - Днем захисника України, Великим православним святом - Покрова Пресвятої Богородиці та Днем козацької слави!
      Поєднання цих святкувань - це  символічний зв'язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Протягом століть це свято набуло особливо важливого сенсу, оскільки пов'язане з боротьбою за свободу і порятунком від ворогів. Вшанування  Пресвятої Богородиці Покрови, як захисниці від ворожих військ, має глибокі корені в православному  світі. За однією із легенд, у часи візантійського імператора Льва Філософа, коли арабські війська оточили Константинополь, під час богослужіння у Боненському храмі, Божа Мати зняла з голови омофор (покривало) і покрила ним усіх, хто молився про порятунок. Вороги тоді відступили від міста і відтоді весь православний світ  вшанувує день День Покрови, як день захисту від ворожих військ.

 • 10 жовтня 2018

  Права захисників України Права захисників України

 • 8 жовтня 2018

  У місті Попасна відбувся мандрівний Всеукраїнський культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну» У місті Попасна відбувся мандрівний Всеукраїнський культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну»

  07 жовтня мешканці районного центру – міста Попасна щиро зустрічали гостей з міста Києва та інших міст України, які спільно з ініціативною молодіжною командою попаснян на чолі з Романом Власенко привезли до нашого міста Всеукраїнський мандрівний фестиваль «З країни в Україну». Мета цього фестивалю полягає у формуванні у наших громадян розуміння єдності й цілісності України, необхідності відродження, збереження та розвитку української культури, формування єдиного культурного простору в українському суспільстві,
  збереження народних та історичних традицій, популяризацію сучасного українського мистецтва у різних напрямках, патріотичне, естетичне та всебічне виховання дітей та молоді. Ідея створення фундації культурних інновацій, а саме мандрівного  фестивалю виникла у військового волонтера, сучасного співака з міста Києва Дениса Блошинського та його друзів – волонтерів з різних міст України. Вже п’ятий рік Денис є керівником і координатором мандрівного національного фестивалю.
  Фестиваль мандрує по нашій країні вже чотири роки. За цей час його учасники  побували у  45-ти містах України. У цьому році фестиваль зустрічають прифронтові міста Донецької та Луганської областей. Дев`ятим містом роботи фестивалю стало наше місто Попасна. Фестиваль постійно підтримується громадськими та благодійними організаціями, волонтерами та місцевими органами влади.
  Програма фестивалю у місті Попасна відбулася на площі Миру.

 • 8 жовтня 2018

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем юриста України Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем юриста України

          Шановні юристи Попаснянщини!
      Щиро вітаю  вас з професійним святом - Днем юриста України. Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав  і свобод наших громадян. Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Впевнений, що юристи Попаснянщини, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам наших мешканців.
      Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя вам, щастя, міцного здоров’я, родинного добробуту та миру на довгі роки!

      З повагою
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради

 • 5 жовтня 2018

  Відсвяткував 50- річний ювілей заклад освіти Попаснянщини Відсвяткував 50- річний ювілей заклад освіти Попаснянщини

  05 жовтня, напередодні Дня працівників освіти України, свій 50-й день народження відсвяткував КОМИШУВАСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  I-II СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК)» ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, колектив якого очолює висококваліфікований педагог, депутат Попаснянської районної ради Юрій Нечепуренко. За останні чотири роки цей учбовий заклад досягнув значних результатів, як в організації учбово-виховного процесу, так і у різних напрямках своєї діяльності, у т.ч. фінансово-господарській. За підтримки керівництва районної ради, райдержадміністрації, відділу освіти РДА, значно покращено матеріально-технічну базу закладу, проведено ремонтні роботи його будівлі та приміщень.

 • 5 жовтня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників освіти (07.10. 2018) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників освіти (07.10. 2018)

              Шановні працівники та ветерани сфери освіти Попаснянщини!
      Щиро вітаємо всіх з професійним святом – Днем працівника освіти! Це свято тих, хто за покликом серця і душі, обрав у своєму житті вчительський труд. Кожного з нас з раннього дитинства супроводжує людина, яка терпеливо вчить тримати у руці олівець, опановувати алфавіт, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за наші успіхи, яка допомагає у виборі майбутньої професії, за руку веде у доросле життя. Це вихователь, вчитель, викладач, це людина високого інтелекту, зі щирою душею, з почуттям людяності, яка своєю кропіткою працею виховує у кожній дитині почуття патріотизму,  любові до літератури, національної культури, мистецтва та багато іншого, що формує особистість людини. Вчитель веде від дитинства до зрілості, скрізь різні життєві труднощі.

 • 3 жовтня 2018

  Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди наступаючого професійного свята Освітяни Попаснянщини отримали привітання з нагоди наступаючого професійного свята

  В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков взяв участь у районному урочистому заході з нагоди Дня працівників освіти, яке відмічається в Україні  у цьому році 7 жовтня. Микола Миколайович від імені апарату районної ради, депутатського корпусу та особисто від себе привітав всіх освітян Попаснянського району з професійним святом, побажав всім, хто працює у цій нелегкій сфері, великого людського щастя, миру, благополуччя, наснаги, терпіння у педагогічній діяльності, подальших творчих успіхів у справі достойного патріотичного виховання та навчання дітей та підлітків нашого району.

 • 28 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Всеукраїнським Днем бібліотек (30 вересня 2018 р.) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Всеукраїнським Днем бібліотек (30 вересня 2018 р.)

  Шановні бібліотечні працівники, ветерани бібліотечної справи!
  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!
  Бібліотека у всі часи була  джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Сьогоденні бібліотеки впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть активну участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють  формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек – незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Вони несуть своїм читачам та користувачам радість знань, високу культуру, любов до літератури, поезії та мистецтва. То нехай же ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашої Попаснянщини.
      Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів. Залишайтесь завжди хранителями людської мудрості, користуйтесь заслуженою повагою у суспільстві, знаходячи відгук у серцях людей! Міцного вам здоров`я, щастя, благополуччя, оптимізму, родинного затишку, миру та  нових творчих здобутків  у вашій благородній справі!

      З повагою

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради
  та депутатський корпус   • 28 вересня 2018

  Попасняне увековечили память о литературном герое - Отце Фёдоре из рассказа Ильи Ильфа и Евгения Петрова «Двенадцать стульев» Попасняне увековечили память о литературном герое - Отце Фёдоре из рассказа Ильи Ильфа и Евгения Петрова «Двенадцать стульев»

  28 сентября в городе Попасная состоялось маленькое историческое событие – торжественно открыта литературно-историческая памятная доска на здании «кубовая» железнодорожного вокзала станции Попасная. Памятная доска посвящена событиям, описанным в рассказе Ильи Ильфа и Евгения Петрова «12 стульев», где говорится: "Исчез отец Федор. Завертела его нелегкая. Говорят, что видели его на станции Попасная Донецких дорог. Бежал он по перрону с чайником кипятку…"

 • 28 вересня 2018

  Праздник осени для ветеранов Праздник осени для ветеранов

  На кануне празднования Дня людей пожилого возраста и Дня ветерана в малом концертном зале Попаснянского РДК состоялась праздничная тематическая программа с участием ветеранских, общественных  организаций, руководства района, города и наших уважаемых ветеранов войны и труда и просто жителей Попасной преклонного возраста. С этим осенним чудесным праздником представителей старшего поколения поздравили голова Попаснянской райгосадминистрации- руководитель РВГА Сергей Шакун, В.о. головы Попаснянского районного совета Николай Черников, Попаснянский городской голова Юрий Онищенко, руководитель  районной ветеранской организации Анатолий Ежак и Ирина Хащенко - проектный ассистент Центра организации досуга «Помоги пожилому», что в переводе на английский Helpqge Internqtionel  в Украине. Выступающие пожелали пожилым участникам тожества крепкого здоровья, семейного уюта, заботы близких, мира, благополучия, терпения, веры в лучший завтрашний день и заверили их в том, что всё, что хорошее делается в городе и районе – это для того, чтобы ветеранам и пожилым людям жилось лучше и комфортнее. Самым активным гражданам были вручены цветы и памятные сувениры.

 • 28 вересня 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана ( 01.10.2018) Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана ( 01.10.2018)

  Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку й День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.
         Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів і бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність Батьківщини. Ви виростили дітей, а тепер віддаєте доброту, любов і ласку своїм онукам і правнукам.  Ви щедро ділитеся своїм життєвим досвідом,  і мудрість ваша залишиться в майбутніх поколіннях. Наш обов’язок – дарувати вам своє тепло й увагу, бути вдячними, а головне – наповнювати кожен ваш день повноцінним змістом і любов’ю, щоб ви - наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з вас не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми життєвими проблемами та труднощами.

 • 21 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем партизанської слави Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем партизанської слави

               Шановні ветерани Другої Світової війни, дорогі земляки!
  Щиро вітаємо вас з Днем партизанської слави та 76-ю річницею початку в Україні підпільно-партизанського руху проти фашистських загарбників.
  Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців. Їх самовіддана боротьба за свободу є одним із важливих чинників перемоги над ворогом. Збройний спротив загарбникам чинили понад мільйон народних месників: 46 партизанських з’єднань, близько двох тисяч загонів і розвідувально-диверсійних груп.Тільки в червні - липні 1941 року понад чотирьох тисяч заяв з проханням направити в діючу армію поступило від жінок і дівчат Луганщини. Усього ж до кінця року в ряди оборонців Вітчизни стало більше за 200 тисяч жителів Луганської області. У короткі терміни в обласному центрі  були сформовані і відправлені на фронт 214–та і 395–та стрілецькі дивізії. Антифашистський опір українського народу – це історія героїзму і жертовності наших громадян.

 • 17 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем рятівника України Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем рятівника України

  Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувально-пожежних служб Попаснянщини!
  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника!
  Це свято  визнано, як державне тому, що  рятівники – це люди сильні духом, мужні, віддані своїй складній, але дуже необхідній людству професії. Рятівники завжди з честю виконують свої службові обов’язки. У кожну хвилину кожен з них готовий вступити в бій з незваним лихом, щоб врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.  Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.
  Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі на благо нашої рідної Попаснянщини.
  Бажаємо усім, хто присвятив своє життя цій складній професії, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.
  У цей святковий день бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, щастя, мирного неба, і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

  З повагою
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ - В.о. голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус району
 • 14 вересня 2018

  Соболезнование Соболезнование

  Попаснянский районный совет выражает искренние соболезнования родным и близким в связи со смертью Новицкого Николая Николаевича - депутата Попаснянского районного совета I- IV созывов.

 • 13 вересня 2018

   Відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради Відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради

  13 вересня відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради, яку провів В.о. голови районної ради Микола Черніков. На засідання сесії було запрошено голів міських, селищних та сільських рад, керівників та представників від установ, закладів обласного значення та керівники підприємств, фермерських господарств, чиї питання було винесено на розгляд сесії. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Віталій Проскурко, представники громадськості району, у т.ч. громадської організації «Боротьба», працівники апарату районної ради.

 • 11 вересня 2018

  Готуючись до проведення чергової 63-ї сесії районної ради Готуючись до проведення чергової 63-ї сесії районної ради

         11 вересня у залі засідань районної ради відбулося чергове спільне засідання  постійно діючих комісій Попаснянської районної ради, яке провів В.о. голови, заступник голови районної ради Микола Черніков.     Головами профільних комісій було розглянуто ряд важливих питань, запропонованих  на  розгляд депутатами на 63-й сесії районної ради, яка відбудеться 13 вересня о 10.00. Розглянувши всі питання, комісіями було сформовано та затверджено повістку денну чергової сесії.
      Після засідання комісій Микола Черніков провів засідання президії районної ради з питань розділу «різне», які також будуть розглянуті на черговій сесії.

 • 9 вересня 2018

          Попасна відзначила свій 80-й ювілей Попасна відзначила свій 80-й ювілей

  08 вересня попасняни відсвяткували 80-річний ювілей свого рідного міста Попасна. Тисячи попаснян та гостей міста зібралися у невимушеній обстановці на центральній площі Миру.Зі святом мешканців міста та району привітали голова Попаснянської міської ради Юрій Онищенко, почесні гості  свята – заступник голови Луганської ОДА Генадій Іваненко, представник  батальонку ім.. Кульчицького, голова Попаснянської РДА- керівник РВЦА Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков. Керівництво району, міста та почесні гості свята щиро привітали з 80-річним ювілеєм попаснян та побажали всім щастя, успіхів в усіх добрих справах, добробуту у кожній родині та миру на нашій Попаснянській землі.

 • 7 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міста Попасна Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міста Попасна

            Шановні мешканці міста Попасна та Попаснянського району!

  Щиро вітаємо вас з одним з найулюбленіших свят – Днем міста Попасна, яке ми вісі разом будемо відзначати у цьому році 8 вересня.
  Ця дата пов’язана з історичною подією – визволенням міста від німецько-фашистських загарбників у 1943 році під час Другої Світової війни 1939-1945 років.
  Згадаємо деякі факти з нашої історії.
  Наприкінці 30-х років селищу Попасна офіційно було надано статус міста, яке з 1938 року мало назву Каганович. Після свого визволення з вересня 1943 року наше місто знову повернуло свою стару назву Попасна. Наприкінці 1977 року нашому місту було присвоєно статус  сільськогосподарського району і воно стало районним центром, який існує по сьогоднішній день.
  Напередодні Дня народження нашого міста висловлюємо щиру подяку всім його мешканцям та мешканцям інших міст та населених пунктів району за величезний особистий внесок кожного у розбудову нашого району та районного центру Попасна.
  Дякуємо нашим мешканцям за патріотизм та безмежну любов до рідного краю. Пишаємось тим, що, не зважаючи на всі труднощі, які випали на їх долю, пов’язані з проведенням військових дій, багато мешканців повернулося в свої домівки у рідне місто, і сьогодні продовжують жити і працювати у рідній Попасній , розвиваючи її в усіх напрямках.
  Напередодні Дня народження нашого міста, бажаємо кожній людині, кожній родині міцного здоров`я, благополуччя, терпіння, наснаги, миру та впевненості у завтрашньому дні.
  Віримо, що довгоочікуваний мир скоро прийде на нашу багатостраждальну українську землю, бо ціна цього миру дуже висока-це тисячі людських життів!
  Впевнені, що кожен мешканець міста, завдяки власній  натхненній праці, патріотизму та безмежної любові до рідної Попаснянщини, здійснить особистий внесок у наближення МИРУ на нашій Попаснянщині!
      Ще раз усіх з наступаючим Днем народження міста та районного центру Попасна!

  З глибокою повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. Голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус району.

 • 7 вересня 2018

  Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови, заступника голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови, заступника голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова

  07 вересня відбулася робоча нарада В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з питання щодо надання земельних ділянок лівобережжя Сєвєрського Донця, розташованих за межами населених пунктів Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району, у користування Попаснянського районного товариства мисливців та риболовів під мисливські угіддя. У нараді взяли участь депутат районної ради, директор ПП «ДЕРЖГОТЕХІНВЕНТПРОЕКТ» Володимир Саяпін, начальник  Попаснянського відділення Держгеокадастру у Луганській області Сергій Димарчук, депутат районної ради Олександр Цьова, начальник  відділу у справах майна та природних ресурсів районної ради Ольга Межуєва, начальник відділу організаційної роботи райради Ольга Третьякова та голова Попаснянського РСООР Борис Сафонов з представниками товариства мисливців та риболовів з інших населених пунктів району.  


Сторінки: