Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 22 червня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України

                                  Шановні державні службовці Попаснянського району!

      Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Державної служби, який у цьому році відзначається в Україні 23 червня.
      Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця. І більшість з вас виконує її за покликанням, демонструє справжню відданість справі та бажання служити людям. Кожен з вас наділений такими професійними якостями, як: системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, вмінням застосовувати нові підходи у вирішенні важливих ситуацій для кожної людини. Саме тому Держава ставить перед вами особливо важливі завдання, чекає від кожного з вас компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

 • 21 червня 2019

  Попасняни вшанували світлу пам'ять про жертви ВВВ в Україні Попасняни вшанували світлу пам'ять про жертви ВВВ в Україні

      21 червня у місті Попасна на площі Героїв біля пам’ятника солдата-визволителя та братньої могили воїнів-визволителів відбувся мітинг пам`яті з нагоди 68-ї річниці з того трагічного дня, коли нацистська Германія віроломно напала на нашу мирну українську землю та інші сусідські держави, в результаті чого розпочалася Велика Вітчизняна війна. Ця страшна війна забрала мільйони життів захисників та мирних мешканців нашої та інших країн. Це стало великою всесвітньою людською трагедією.
      Щорічно, українці відзначають 22 червня, як день Скорботи та Пам`яті про жертви війни в Україні.
      У мітингу взяли участь делегації від закладів та установ міста Попасна та Попаснянського району, ветерани ВВВ, військовослужбовці та молодь.

 • 21 червня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

                        Шановні мешканці Попаснянщини!
  22 червня ми разом з усіма українцями схиляємо голови у скорботі і вшановуємо пам'ять жертв війни. Бо саме у цей день почалась найкривавіша війна  в історії нашого народу, яка забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї. Фашизм семимильними кроками перетинав Європу, залишаючи після себе спотворені міста, спалені села та незліченні тисячі зруйнованих людських доль.
  Велика Вітчизняна Війна забрала 10 мільйонів українців, майже кожна українська родина зазнала втрат.
  Пам’ять про тих, хто найвищою ціною – ціною життя виборював кожен клаптик рідної землі, завжди житиме в наших серцях.

 • 15 червня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці

                     Шановні мешканці Попаснянщини!

        Сердечно вітаю усіх Вас з величним християнським святом — Святою Трійцею!
        Це свято має особливий глибокий зміст, бо воно символізує триєдину Божу сутність. Від цього дня учні Христа понесли звістку про його вчення усім народам, прославляючи Боже слово, святість, могутність і премудрість Христа. У день П'ятидесятниці Святий Дух зійшов на апостолів, окрилив і надихнув їх нести у світ істину, правду і любов до ближнього.

 • 14 червня 2019

  Медики Попаснянщини отримали привітання з професійним святом Медики Попаснянщини отримали привітання з професійним святом

      14 червня у великій залі глядачів Попаснянського районного Будинку культури відбулася велика святкова програма, присвячена Дню медичного працівника України, яка відзначається офіційно у цьому році 16 червня. З професійним святом медичних працівників прийшли привітати В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, голова Попаснянської райдержадміністрації  Сергій Шакун та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.
      Гості свята привітали медиків Попаснянщини теплими словами, грамотами та подарунками.
      Микола Черніков у своєму привітанні зазначив, що мешканці Попаснянського району пишаються нашими медичними працівниками та дуже вдячні їм за їх нелегку, але дуже потрібну людству працю. «Прийміть щиру подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров`я жителів нашого району, віру та надію, які Ви даруєте людям. Так нехай же в цей святковий день Ваша доброта, турбота про людей милосердя та щедрість душ, нелегка сумлінна праця  сторицею повернуться до кожного з Вас.Щастя Вам та Вашим родинам, благополуччя, більшої уваги зі сторони нашої держави та подальших успіхів на благо розвитку медичної галузі нашого району» - висловив у своєму вітанні Микола Черніков.
       За вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров`я Попаснянщини, професійну майстерність, сумлінну працю з нагоди професійного свята чотирьом кращим фахівцям медицини від Попаснянської районної ради її керівником було вручено Подячні листи та квіти.
      Зі святом своїх колег привітали начальник відділу охорони здоров`я РДА Наталія Кацарська, головний лікар Попаснянської районної центральної лікарні Олександр Ковальчук та керівник КУ «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вєра Гурова, які  вручили грамоти, квіти та подарунки своїм підлеглим працівникам.
         Насиченою та цікавою була концертна програма, яку підготували для медиків працівники районного Будинку культури за участю своїх творчих колективів та аматорів народної творчості закладів культури та освіти району.

 • 14 червня 2019

  Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника

      Шановні працівники медичної галузі Попаснянського району - лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти та всі, хто має відношення до медичної сфери!
      
      Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем медичного працівника, яке відмічається в Україні у цьому році 16 червня!
      Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.
      Щиро дякуємо Вам закожне врятоване життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання.
      Дякуємо за Вашу мужність та відданість своїй нелегкій справі, за те, що Ви працюєте в різних складних мовах, навіть під час проведення активних бойових дій, чесно та натхненно виконуючи клятву Гіппократа.

 • 14 червня 2019

  Оголошення про початок громадських слухань Оголошення про початок громадських слухань

  Повідомляємо про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1.Планована діяльність: Видобування корисної копалини загальнодержавного значення, а саме кам’яного вугілля, на території Лисичанського геолого-промислового району Донбасу в межах вільної ділянки «Матроська» по пластах L6 і L8 1 , що знаходиться в адміністративних межах міста Лисичанськ та Попаснянського району Луганської області.

 • 12 червня 2019

  Проведено засідання комісії Попаснянської районної ради Проведено засідання комісії Попаснянської районної ради

          12 червня у залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку і торгівлі, яку провів В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.
      На засідання комісії було запрошено представників органів влади та депутатів Станично -Луганського району Луганської області, а саме: сільського голову Широківської сільської ради Михайла Чернікова, в.о. голови Комишненської сільської ради Людмилу Сольону та начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Станично-Луганської  райдержадміністрації Олександра Соменка. У засіданні також взяли участь директор КП «Попаснянський райводоканал» Іван Вілков, начальник відділу у справах майна та природних ресурсів Попаснянської районної ради Ольга Межуєва, начальник оргвідділу Ольга Третьякова, начальник загального відділу Катерина Шахова,

 • 5 червня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради

                             Шановні журналісти Попаснянщини!

      6 червня Україна відзначає ваше професійне свято – День журналіста України!
      Прийміть мої щирі вітання з цієї нагоди.
      Журналістика – це не просто професія, це - стан душі, творчі пориви, вічний пошук та неспокій. Саме від вашої натхненної праці залежить публічність діяльності державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні.

 • 1 червня 2019

  ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ НИКОЛАЯ ЧЕРНИКОВА ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ НИКОЛАЯ ЧЕРНИКОВА

  МЫ ПРОТИВ СМУТЫ, МЫ - ЗА ЗАКОН И ПОРЯДОК!
  Есть такое понятие, как "достали". Вот это сейчас состояние испытываю и я, уверен - как и очень многие попасняне. Состояние, при котором хочется, наконец, сдвинуть эту гору лицемерия, лжи и безнаказанности.

 • 31 травня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Свята Останнього Дзвоника Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Свята Останнього Дзвоника

                                 Шановні школярі, випускники, вчителі і батьки!
      Щиро вітаємо Вас зі Святом Останнього Дзвоника та завершення чергового навчального року. Сьогоднішнє свято сповістило вам про початок веселої літньої пори – довгоочікуваних літніх канікул. А для вас, випускники, цей дзвоник відкриває новий шлях – шлях у самостійне доросле життя. Кожен з вас сьогодні має зробити відповідальний крок - визначитися, на якій професійній стезі реалізувати свої здібності і таланти. Будьте сміливими і впевненими в собі, не пасуйте перед труднощами, не бійтеся мріяти, ставте перед собою цілі і досягайте їх!

 • 30 травня 2019

  Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради

           30 травня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів засідання Президії районної ради, на якому було порушено декілька важливих питань, поданих комісією з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку та торгівлі.
       На засідання було запрошено фахівців відділів та управлінь райдержадміністрації, відповідальних за фінансування сфери освіти району. Нажаль, голова Попаснянської РДА-РВЦА категорично заперечив своїм підлеглим працівникам брати участь у цьому засіданні з невідомих причин.
      На засіданні Президії  були присутні начальник організаційного відділу райради Ольга Третьякова та юрист районної ради Сергій Ковтун.

 • 28 травня 2019

  Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з депутатами районної ради Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з депутатами районної ради

      28 травня за ініціативою депутата районної ради Юрія Нечепуренка відбулося чергова засідання - нарада депутатів райради з питання щодо звіту відділу освіти Попаснянської РДА про роботу щодо фінансування галузі освіти в районі. Засідання провів В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков. На засідання було запрошено В.о. начальника відділу освіти РДА Ганну Соколову, начальника оргвідділу райради Ольгу Третьякову та юриста районної ради Сергія Ковтуна.

 • 24 травня 2019

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Слов'янської писемності і культури Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Слов'янської писемності і культури

                            Шановні жителі Попаснянщини!
      Щиро вітаю всіх З Днем Слов`янської писемності і культури, яку ми, разом із всіма слов`янськими країнам святкуємо щорічно 24 травня - в день Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія.
      У IX столітті, близько 862 року тому, православні просвітителі  у грецькому монастирі створили Новий алфавіт - слов’янську абетку, яку назвали кирилицею. Цю назву присвячено візантійцю Костянтину який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. Допоміг йому створити абетку  старший брат Мефодій. Новий алфавіт було створено на основі грецького, суттєво змінивши його, щоб передати слов’янську звукову систему. Таким чином, було створено дві абетки - глаголицю і кирилицю.

 • 24 травня 2019

  У місті Попасна стартувала щорічна Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). У місті Попасна стартувала щорічна Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

          24 травня у місті Попасна розпочався перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), в якій беруть участь 7 загально - освітніх закладів району. Другий етап гри відбудеться на базі ЗОШ № 21, де буде проходити 25 травня включно.
      На урочистому відкритті спортивного фестивалю учасників команд щиро привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко та військовослужбовці.

 • 23 травня 2019

     Свято-Николаевскому Храму города Попасная – 110 лет Свято-Николаевскому Храму города Попасная – 110 лет

          22 мая 2019 года в праздник Святого Николая и 23 мая Попасняне праздновали  110 –ю годовщину Свято-Николаевского Храма - одной из главных достопримечательностей города и чудесного архитектурного памятника.
      История создания Храма ведёт нас в далёкое прошлое.
      С 1902 года в посёлке при железнодорожной станции Попасная проходила служба в деревянной постройке Свято-Николаевской церкви. Строительство каменной церкви прихожане начали в 1907 году. Храм строился на пожертвования рабочих станции Попасная и крестьян деревень Кленовое, Новоалександровка, Калиново-Попасная, хутора Парусовка. Люди добывали камень в карьере Рубашкино и свозили его к строящейся церкви.
      Первым священником в новой церкве станции Попасная Бахмутского уезда был назначен протоиерей Василий Ювченко, который в 1918 году умер от тифа.

 • 9 травня 2019

      У місті Попасна відбулося свято Дня Великої Перемоги над нацизмом У місті Попасна відбулося свято Дня Великої Перемоги над нацизмом

      9 травня на площі Героїв міста Попасна відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у роки Другої Світової та Великої Вітчизняної війн.
      На урочистому мітингу всіх мешканців міста та району зі святом привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колєснік, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко та ветерани праці та почесні громадяни міста Попасна Борис Сафонов та Світлана Шингірій.

 • 8 травня 2019

  На Попаснянщині відзначили День Пам`яті Другої Світової та Великої Вітчизняної війн На Попаснянщині відзначили День Пам`яті Другої Світової та Великої Вітчизняної війн

         «Ніхто не забутий – ні що не забуто» - під таким гаслом пройшли пам’ятні заходи з нагоди Дня Пам`яті та примирення та Дня вигнання нацистів з української землі.
      Восьмого травня в усіх містах та населених пунктах Попаснянщини відбулися мітинги та церемонії урочистого покладання квітів до пам’ятників та могил колишніх радянських воїнів, які ціною свого власного життя відстояли свободу та незалежність нашої держави в роки Другої Світової та Великої Вітчизняної війн.
      Традиційно такі заходи  відбулися і на площі Героїв м. Попасна, в  яких взяли участь ветерани, делегації від організацій, спільнота,  військовослужбовці та школярі. Мітинг відкрився під звучання Гімну України.

 • 8 травня 2019

  Поздравление И.о. председателя Попаснянского районного совета Николая Черникова с Днём Памяти и примирения, с Днём Победы над нацизмом во Второй мировой войне Поздравление И.о. председателя Попаснянского районного совета Николая Черникова с Днём Памяти и примирения, с Днём Победы над нацизмом во Второй мировой войне

                                   Дорогие ветераны!
                                  Уважаемые жители Попаснянского района!
      
      От всей души поздравляю вас с Днём Памяти и примирения, с Днём Победы над нацизмом во Второй мировой войне!
      Вторая мировая война забрала миллионы человеческих жизней.     Проходят года, но память об этой страшной трагедии, которая коснулась практически каждой семьи, навсегда останется  в наших сердцах. Мы всегда будем помнить о том, как 1225 дней и ночей Украина была под оккупацией фашистов, которые так и не смогли поставить на колени украинский народ. Миллионы наших граждан стали на защиту родной земли. В результате ожесточенных боёв и миллионов человеческих жертв пришла к нам Великая Победа. Не перечесть боевых и трудовых подвигов, совершённых во время Великой Отечественной войны украинцами, не перечесть героев известных и неизвестных, живых и павших в боях за нашу Родину.

 • 1 травня 2019

  Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міжнародної солідарності трудящих Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міжнародної солідарності трудящих

                        Шановні мешканці Попаснянського району!
      Прийміть найщиріші вітання з 1 травня – Днем міжнародної солідарності трудящих! Це традиційне свято пробуджує в кожному з нас  весну, зміцнює прагнення до миру, злагоди, надію на краще майбутнє нашої країни.


Сторінки: