Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 22 липня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди подій липня 2014 року Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди подій липня 2014 року

                                               Дорогі земляки!  
      Сьогодні, 22 липня, ми в п’яте відзначаємо  День, коли наше місто Попасна було звільнено від незаконних збройних формувань та з біллю у серцях згадуємо ті трагічні події, які випали на долю попаснян в той час. У ці жаркі липневі дні та ночі йшли жорстокі бої. Горіла під ногами земля, руйнувалося житлові будинки, інфраструктура, людські долі. Гинули ні в чому не винні мирні мешканці, родини багатьох з них утратили близьких людей, багатьох було поранено. Йшла справжня війна. Більшість мешканців, рятуючись від загибелі тимчасово покинула місто.
      Але, не зважаючи на всі ті жахіття, які відбувалися в той час у нашому місті, своєю натхненною працею наші мешканці підтримували життєдіяльність  підприємств та закладів району. Особлива  подяка тим, хто, майже під обстрілами, працював цілодобово на своїх робочих місцях. І перш за все - це медики, працівники служби порятунку,правоохоронних органів, служб, які відповідають за постачання газу, води, електричної енергії, залізничники, працівники промисловості, підприємці, органи місцевої влади, волонтери, військовослужбовці - всі , хто рятував місто від пожеж, голоду, епідемій та інших наслідків війни.

 • 19 липня 2019

  Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання Проведено позачергову 68 сесію Попаснянської районної ради 6-го скликання

      19 липня відбулося пленарне засідання позачергової 68-ї сесії Попаснянської районної ради 6-го скликання, яке провів В.о. голови, заступник голови райради Микола Черніков.
      На сесію було запрошено головного інженера  КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ» Сергія Алєксєєва, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, а саме відділу освіти та відділу охорони здоров`я.

 • 17 липня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у пленарному засіданні позачергової шістдесят восьмої сесії районної ради, 19 липня 2019 року о 10:00, яке відбудеться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району;
  - різне.

 • 16 липня 2019

  Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України Попасняни відсвяткували День провозголошення Декларації про державний суверенітет України

       16 липня у лекційній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулися урочисті збори трудових колективів району, військовослужбовців та тематична концертна програма з нагоди 29-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України. Ведучі свята на хвилини повернули нас до тієї історичної події, яка відбулася 16 липня 1990 року.
       Цей день назавжди ввійшов в історію нашої суверенної та незалежної держави. Ця подія стала першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

 • 15 липня 2019

  Відбулося спільне засідання комісій Попаснянської районної ради Відбулося спільне засідання комісій Попаснянської районної ради

      15 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Попаснянської районної ради за участю депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, представників від КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ», представників органів місцевої влади Станично-Луганського району: Широківської, Комишненської та Чугуєвської сільських рад.
      Засідання провів В.о. голови, заступник голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.

 • 12 липня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні постійних комісій районної ради, 15 липня 2019 року об 11:00 які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.
  На порядку денному будуть розглянуті питання які планується розглянути на 68 сесії районної ради шостого скликання.

 • 10 липня 2019

  Лист МІНРЕГІОНУ Лист МІНРЕГІОНУ

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло лист Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації від 29.05.2019 No 15/04-1222 щодо застосування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), і в межах компетенції повідомляє.

 • 30 червня 2019

  Мешканці Попаснянщини відсвяткували День Конституції України та День Молоді України Мешканці Попаснянщини відсвяткували День Конституції України та День Молоді України

       29 червня у місті Попасна на площі Миру відбулася велика святкова програма з нагоди 23-ї річниці прийняття нашого основного Закону – Конституції України та Дня молоді України.
       Зі святами попаснян щиро привітали В.о. голови Попаснянської районної ради М икола Черніков, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, які висловили всім присутнім вдячність за значний спільний внесок у розбудову району та самого міста Попасна. Кращих трудівників Попаснянщини традиційно було нагороджено подячними листами, квітами та подарунками.
      Микола Черніков у своєму виступі підкреслив, молодь Попаснянщини найкраща.

 • 27 червня 2019

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Конституції України (28 червня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Конституції України (28 червня)

                         Шановні жителі Попаснянського району!
       Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!
       28 червня 1996 року Верховна Рада  прийняла Конституцію, яка вперше в історії  України стала носієм суверенітету, а єдиним джерелом влади став народ права якого було визнано найвищою цінністю. Але, успіх нашої держави прийде тоді, коли кожен з нас, громадян України, не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.
       Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

 • 21 червня 2019

  Попасняни вшанували світлу пам'ять про жертви ВВВ в Україні Попасняни вшанували світлу пам'ять про жертви ВВВ в Україні

      21 червня у місті Попасна на площі Героїв біля пам’ятника солдата-визволителя та братньої могили воїнів-визволителів відбувся мітинг пам`яті з нагоди 68-ї річниці з того трагічного дня, коли нацистська Германія віроломно напала на нашу мирну українську землю та інші сусідські держави, в результаті чого розпочалася Велика Вітчизняна війна. Ця страшна війна забрала мільйони життів захисників та мирних мешканців нашої та інших країн. Це стало великою всесвітньою людською трагедією.
      Щорічно, українці відзначають 22 червня, як день Скорботи та Пам`яті про жертви війни в Україні.
      У мітингу взяли участь делегації від закладів та установ міста Попасна та Попаснянського району, ветерани ВВВ, військовослужбовці та молодь.

 • 21 червня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

                        Шановні мешканці Попаснянщини!
  22 червня ми разом з усіма українцями схиляємо голови у скорботі і вшановуємо пам'ять жертв війни. Бо саме у цей день почалась найкривавіша війна  в історії нашого народу, яка забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї. Фашизм семимильними кроками перетинав Європу, залишаючи після себе спотворені міста, спалені села та незліченні тисячі зруйнованих людських доль.
  Велика Вітчизняна Війна забрала 10 мільйонів українців, майже кожна українська родина зазнала втрат.
  Пам’ять про тих, хто найвищою ціною – ціною життя виборював кожен клаптик рідної землі, завжди житиме в наших серцях.

 • 15 червня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці

                     Шановні мешканці Попаснянщини!

        Сердечно вітаю усіх Вас з величним християнським святом — Святою Трійцею!
        Це свято має особливий глибокий зміст, бо воно символізує триєдину Божу сутність. Від цього дня учні Христа понесли звістку про його вчення усім народам, прославляючи Боже слово, святість, могутність і премудрість Христа. У день П'ятидесятниці Святий Дух зійшов на апостолів, окрилив і надихнув їх нести у світ істину, правду і любов до ближнього.

 • 14 червня 2019

  Медики Попаснянщини отримали привітання з професійним святом Медики Попаснянщини отримали привітання з професійним святом

      14 червня у великій залі глядачів Попаснянського районного Будинку культури відбулася велика святкова програма, присвячена Дню медичного працівника України, яка відзначається офіційно у цьому році 16 червня. З професійним святом медичних працівників прийшли привітати В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, голова Попаснянської райдержадміністрації  Сергій Шакун та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.
      Гості свята привітали медиків Попаснянщини теплими словами, грамотами та подарунками.
      Микола Черніков у своєму привітанні зазначив, що мешканці Попаснянського району пишаються нашими медичними працівниками та дуже вдячні їм за їх нелегку, але дуже потрібну людству працю. «Прийміть щиру подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров`я жителів нашого району, віру та надію, які Ви даруєте людям. Так нехай же в цей святковий день Ваша доброта, турбота про людей милосердя та щедрість душ, нелегка сумлінна праця  сторицею повернуться до кожного з Вас.Щастя Вам та Вашим родинам, благополуччя, більшої уваги зі сторони нашої держави та подальших успіхів на благо розвитку медичної галузі нашого району» - висловив у своєму вітанні Микола Черніков.
       За вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров`я Попаснянщини, професійну майстерність, сумлінну працю з нагоди професійного свята чотирьом кращим фахівцям медицини від Попаснянської районної ради її керівником було вручено Подячні листи та квіти.
      Зі святом своїх колег привітали начальник відділу охорони здоров`я РДА Наталія Кацарська, головний лікар Попаснянської районної центральної лікарні Олександр Ковальчук та керівник КУ «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вєра Гурова, які  вручили грамоти, квіти та подарунки своїм підлеглим працівникам.
         Насиченою та цікавою була концертна програма, яку підготували для медиків працівники районного Будинку культури за участю своїх творчих колективів та аматорів народної творчості закладів культури та освіти району.

 • 14 червня 2019

  Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника

      Шановні працівники медичної галузі Попаснянського району - лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти та всі, хто має відношення до медичної сфери!
      
      Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем медичного працівника, яке відмічається в Україні у цьому році 16 червня!
      Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.
      Щиро дякуємо Вам закожне врятоване життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання.
      Дякуємо за Вашу мужність та відданість своїй нелегкій справі, за те, що Ви працюєте в різних складних мовах, навіть під час проведення активних бойових дій, чесно та натхненно виконуючи клятву Гіппократа.

 • 14 червня 2019

  Оголошення про початок громадських слухань Оголошення про початок громадських слухань

  Повідомляємо про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1.Планована діяльність: Видобування корисної копалини загальнодержавного значення, а саме кам’яного вугілля, на території Лисичанського геолого-промислового району Донбасу в межах вільної ділянки «Матроська» по пластах L6 і L8 1 , що знаходиться в адміністративних межах міста Лисичанськ та Попаснянського району Луганської області.

 • 12 червня 2019

  Проведено засідання комісії Попаснянської районної ради Проведено засідання комісії Попаснянської районної ради

          12 червня у залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку і торгівлі, яку провів В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.
      На засідання комісії було запрошено представників органів влади та депутатів Станично -Луганського району Луганської області, а саме: сільського голову Широківської сільської ради Михайла Чернікова, в.о. голови Комишненської сільської ради Людмилу Сольону та начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Станично-Луганської  райдержадміністрації Олександра Соменка. У засіданні також взяли участь директор КП «Попаснянський райводоканал» Іван Вілков, начальник відділу у справах майна та природних ресурсів Попаснянської районної ради Ольга Межуєва, начальник оргвідділу Ольга Третьякова, начальник загального відділу Катерина Шахова,

 • 5 червня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради

                             Шановні журналісти Попаснянщини!

      6 червня Україна відзначає ваше професійне свято – День журналіста України!
      Прийміть мої щирі вітання з цієї нагоди.
      Журналістика – це не просто професія, це - стан душі, творчі пориви, вічний пошук та неспокій. Саме від вашої натхненної праці залежить публічність діяльності державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні.

 • 1 червня 2019

  ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ НИКОЛАЯ ЧЕРНИКОВА ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ НИКОЛАЯ ЧЕРНИКОВА

  МЫ ПРОТИВ СМУТЫ, МЫ - ЗА ЗАКОН И ПОРЯДОК!
  Есть такое понятие, как "достали". Вот это сейчас состояние испытываю и я, уверен - как и очень многие попасняне. Состояние, при котором хочется, наконец, сдвинуть эту гору лицемерия, лжи и безнаказанности.

 • 31 травня 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Свята Останнього Дзвоника Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Свята Останнього Дзвоника

                                 Шановні школярі, випускники, вчителі і батьки!
      Щиро вітаємо Вас зі Святом Останнього Дзвоника та завершення чергового навчального року. Сьогоднішнє свято сповістило вам про початок веселої літньої пори – довгоочікуваних літніх канікул. А для вас, випускники, цей дзвоник відкриває новий шлях – шлях у самостійне доросле життя. Кожен з вас сьогодні має зробити відповідальний крок - визначитися, на якій професійній стезі реалізувати свої здібності і таланти. Будьте сміливими і впевненими в собі, не пасуйте перед труднощами, не бійтеся мріяти, ставте перед собою цілі і досягайте їх!

 • 30 травня 2019

  Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради

           30 травня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів засідання Президії районної ради, на якому було порушено декілька важливих питань, поданих комісією з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку та торгівлі.
       На засідання було запрошено фахівців відділів та управлінь райдержадміністрації, відповідальних за фінансування сфери освіти району. Нажаль, голова Попаснянської РДА-РВЦА категорично заперечив своїм підлеглим працівникам брати участь у цьому засіданні з невідомих причин.
      На засіданні Президії  були присутні начальник організаційного відділу райради Ольга Третьякова та юрист районної ради Сергій Ковтун.


Сторінки: