Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 31 березня 2020

  Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

  В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це - лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ.

 • 30 березня 2020

  Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

  За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки

 • 27 березня 2020

  Помощь жителям Попаснянщины от Народных депутатов Украины Помощь жителям Попаснянщины от Народных депутатов Украины

       27 марта И.о. председателя Попаснянского районного совета Николай Черников доставил средства защиты от вирусных и острых респираторных заболеваний жителям района.Тысячу медицинских защитных масок получили от Народных депутатов Украины Юрия Бойко и Сергея Дунаева социальные работники территориального Центра по обслуживанию пенсионеров и инвалидов на дому, ветеранские организации для пожилых людей, работники аварийно-восстановительных бригад критически важных объектов инфраструктуры района: энергетики, газовщики, водяники и другие.
      Николай Черников, в беседе с руководителями и работниками служб, организаций, предприятий, с ветеранами, выразил слова поддержки и пожелания терпения, выдержки  и крепкого здоровья.

 • 27 березня 2020

  Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

  За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

 • 26 березня 2020

  Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

  За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

 • 25 березня 2020

  Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

  Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

  «Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 • 25 березня 2020

  Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

  Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

 • 25 березня 2020

  Важливо! Коронавірус: профілактика інфікування і поширення Важливо! Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

 • 24 березня 2020

    25 березня – День працівників Служби Безпеки України 25 березня – День працівників Служби Безпеки України

       Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
       З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання у цей святковий день.
       Дякуємо Вам за те, що Ви стоїте на сторожі інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань на суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність, економічний, науково-технічний та оборонний потенціал України.
       Високо цінуємо Ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.

 • 18 березня 2020

  Розпорядження голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Розпорядження голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації

  Про запобігання поширенню коронавірусу

 • 17 березня 2020

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Скасовується розпорядження голови районної ради від 12 березня 2020 року № 6 –ОД «Про проведення позачергової сімдесятої сесії районної ради шостого скликання»

 • 13 березня 2020

  15 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 15 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

           Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Попаснянського району!

          Прийміть щирі вітання з наступаючим професійним святом!
      Своєю щоденною кропіткою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від кожного з вас залежить добробут наших громадян, їх добрий настрій та здоров’я.
  Значимість вашої роботи важко переоцінити. Це тепло, світло і вода у житлових будинках, на  підприємств, у закладах району, міста.
  Створення та підтримка нормальних комфортних умов у школах, дитячих садках, лікарнях, благоустрій вулиць,виконання постійних ремонтних робіт - всі ці турботи лягають на ваші плечі, шановні комунальники та працівники підприємств побутового обслуговування населення.

 • 12 березня 2020

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради 18 березня 2020 року о 09,00, та пленарному засіданні позачергової сімдесятої сесії районної ради 18 березня 2020 року о 10:00, які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.

 • 12 березня 2020

  Благотворительная помощь , направленная на профилактику вирусных заболеваний среди населения района Благотворительная помощь , направленная на профилактику вирусных заболеваний среди населения района

      11 марта И.о. председателя  районного совета  Николай Черников передал для пациентов Попаснянского районного Центра первичной медико-санитарной помощи благотворительную помощь в виде наборов антисептических препаратов. Данная помощь была предоставлена   Народным депутатом Украины Наталиею Королевской, которая уже не один год активно сотрудничает с Попаснянским районным советом.
          

 • 11 березня 2020

  Відбулася нарада з питань удосконалення діяльності КП «Попаснянський рай водоканал» Відбулася нарада з питань удосконалення діяльності КП «Попаснянський рай водоканал»

      11 березня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів робочу нараду з питань діяльності КП «Попаснянський районний водоканал».
       В нараді взяли участь В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації Карина Кошелєва, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва РДА Сергій Архипенко, начальник відділу у справах майна та природних ресурсів Попаснянської районної ради Ольга Межуєва, юрист районної ради Сергій Ковтун та директор КП «Попаснянський районний водоканал» Іван Вілков.
       Під час наради перед присутніми виступив з інформацією про діяльність КП та перспективи його розвитку директор водоканалу Іван Вілков.

 • 6 березня 2020

  Женщины Попаснянщины традиционно получили тёплые поздравления с наступающим Международным Днём 8 Марта Женщины Попаснянщины традиционно получили тёплые поздравления с наступающим Международным Днём 8 Марта

       В предверии Международного женского Дня 8 Марта И.о. председателя Попаснянского районного совета  Николай Черников вместе с представителями от Координационного штаба  «Женщины за мир» от Попаснянского района Юлией Волконской и Ольгой Третьяковой посетили на дому женщин преклонного возраста района, одиноких и престарелых жительниц, женщин – ветеранов труда и категории «Дети войны», членов ветеранских организаций района и ветеранской общественной организации работников железнодорожного транспорта, работниц и подопечных  Попаснянского детского коммунального учреждения «Центра инклюзивного обучения и обеспечения коррекционно-развивающихся услуг», женщин категорий, которые  нуждаются в дополнительной поддержке и внимании.
  Николай Черников поздравил женщин от себя лично и от Всеукраинской Платформы «Женщины за мир», лидером которой является наш давний друг - Народный депутат Украины Наталия Королевская.
      Все женщины получили сладкие подарки и множество тёплых и сердечных поздравлений и пожеланий крепкого здоровья, женского счастья, семейного благополучия, мира, добра  и долгих лет жизни.

 • 6 березня 2020

     Вітання з Міжнародним Жіночим Днем 8 Березня Вітання з Міжнародним Жіночим Днем 8 Березня

          Шановні та милі жінки Попаснянщини!
  Щиро вітаю Вас з 8 Березня!
  Цей день є символом всього найкращого у нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Саме Ви - жінки робите цей світ прекрасним і добрим, сповненим усмішками й радістю. Саме Ви  наповнюєте  будні яскравими фарбами та спонукаєте нас, чоловіків до шляхетних вчинків і добрих справ.
  Бажаю Вам, дорогі жінки, добра, успіхів в у справах,  відмінного здоров’я, вічної краси, ніжності і величної любові, безліч приємних сюрпризів, квітів, радісних усмішок!

 • 5 березня 2020

  На Попаснянщині вшанували жінок з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня На Попаснянщині вшанували жінок з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня

          Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя,
  кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.
      05 березня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.
      Представниць прекрасної статі  зі сцени привітали В.о. голови Попаснянської районної ради  Микола Черніков, керівник апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторія Попова,  заступник Попаснянського міського голови  Ірина Гапотченко.
  Вони висловили всім  жінкам району та міста найкращі щирі побажання.
  «Це прекрасне свято разом з пробудженням природи завжди приносить нам радість, тепло, ніжність та любов. Ви, жінки, даруєте нам тепло своїх сердець та натхнення для того, щоб ми жили й працювали ще краще на благо нашої країни та рідної Попаснянщини. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров`я, достатку, миру та злагоди»”–  побажав жінкам Микола Черніков.

 • 28 лютого 2020

  Відбулася координаційна нарада з питань стану законності і правопорядку у Попаснянському районі. Відбулася координаційна нарада з питань стану законності і правопорядку у Попаснянському районі.

          28 лютого у  Попаснянському відділенні Лисичанської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Попаснянського району, у якій взяли участь: заступник керівника Лисичанської місцевої прокуратури Євгенія Невечеря, начальник Попаснянського відділення Лисичанської місцевої прокуратури Іван Самсонюк, начальник Попаснянського ВП  ГУ НП України у Луганській області, полковник поліції Володимир Золотарьов,
  В.о. Голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської РДА Каріна Кошелєва, керуюча справами виконавчого комітету Попаснянської міської ради Любов Кулик, інші представники правоохоронних органів та органів місцевої влади.
      На нараді було розглянуто підсумки діяльності правоохоронних органів, спрямованої на протидію корупції  та злочинності, а також додаткові заходи, які необхідно вжити до кінця поточного року.

 • 27 лютого 2020

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з МАСЛЯНОЮ Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з МАСЛЯНОЮ

          Шановні мешканці Попаснянщини, дорогі земляки!
      
  Від щирого серця Вітаю всіх Вас з Масляною!
      Це свято відзначали ще за часів Київської Русі.
      У 2020 році Масляна проходить  з 24 лютого до 1 березня. Свою назву цей тиждень запозичив у назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. В селах та містечках збереглись традиції широкого та веселого народного гуляння. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною, а тому,  в народі прийнято з початком Масляної вітати оточуючих з настанням весняної пори.
      Останній день Масляної — Прощена неділя. Тож, давайте за християнським звичаєм попросимо один у одного прощення, очистимо наші душі від темних почуттів та тривог, спаливши разом з опудалом зими усі негаразди минулого року.


Сторінки: