Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 7 липня 2020

  Поздравили с Днём рождение Почётного жителя Попаснянщины Поздравили с Днём рождение Почётного жителя Попаснянщины

       06 июля и.о. Председателя Полпаснянского районного совета Николай Николаевич Черников вместе с ветеранами государственной службы, бывшими руководителями района - Анатолием Викторовичем Филоновым и Владимиром Ивановичем Михайлюком проведали почётного жителя Попаснянского района - Николая Григорьевича Павлова и поздравили его с 83-м Днём рождения. Фамилия этого замечательного человека гордо звучит на страницах Славной истории Попаснянщины, как одного из основателей района. Его биография - это яркий пример для нас, представителей последующих поколений.

 • 3 липня 2020

  Шановні співробітники Національної поліції України  у Попаснянському районі та ветерани міліцейської служби! Шановні співробітники Національної поліції України  у Попаснянському районі та ветерани міліцейської служби!

  Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!
  Ваше головне завдання - щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям. Бо це високе покликання Вас – хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

 • 25 червня 2020

  ВІТАННЯ В.О. ГОЛОВИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ МОЛОДІ (28 червня) ВІТАННЯ В.О. ГОЛОВИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ МОЛОДІ (28 червня)

  Шановна молодь Попаснянщини!
     
  Від щирого серця вітаю всіх молодих мешканців району з прекрасним літнім святом – Днем молоді.
  Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Молодість – це не тільки прекрасний етап в житті кожної людини, це особливий стан душі. Це час сподівань, нестримної енергії, сміливих  задумів.

 • 25 червня 2020

  Вітання з Днем Конституції України (28 червня) Вітання з Днем Конституції України (28 червня)

  Шановні жителі Попаснянського району!

  Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

 • 23 червня 2020

  Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав

  Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального  становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком у Луганській області

 • 23 червня 2020

  23 червня – День державної служби України 23 червня – День державної служби України

  Шановні державні службовці Попаснянщини!

  Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби!
  Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
  Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Попаснянського району.

 • 22 червня 2020

  ВШАНОВАНО ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧІЗНЯНОЇ ВІЙНИ ВШАНОВАНО ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧІЗНЯНОЇ ВІЙНИ

          22 червня, в цей літній, нажаль не дуже мирний  день, вся наша країна відзначає пам'ятну скорботну дату, пов'язану з початком самої кривавішеї у світі - Великої вітчізняної  війни, яка забрала життя мільйонів наших співвітчизників.
      Щорічно, в цей день, на Попаснянщині відбуваються пам'ятні заходи.
      На площі Героїв міста Попасна було проведено церемонію урочистого покладання квітів та вінків Слави до братньої могили воїнів-визволителів, які ціною власного життя завоювали для нас мир та свободу нашої незалежної, могутньої держави. У церемонії взяли участь В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, голова Попаснянської районної державної адміністрації Роман Власенко, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, заступник голови Ірина Гапотченко, ветерани війни та військовослужбовці.
      Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять про загиблих захисників та всіх жертв Великої вітчізняної війни.

 • 22 червня 2020

  22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні


                          Шановні жителі Попаснянського району!
      22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Саме у цей день 79 років тому розпочалась найкривавіша в історії людства війна, яка забрала життя мільйонів українців і відізвалася болем у кожній сім’ї. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих  людських доль, нездійсненних мрій і задумів.
      Давайте схилимо у цей день голови перед тими, хто поліг у боях із безжалісним ворогом, став жертвою каральних операцій, був закатований у концтаборах.
      Вклонімося Героям, які врятували нашу країну і весь світ від нацизму. Висловимо вдячність ветеранам за те, що подарували нам можливість вільно жити на своїй рідній землі. Згадаймо в молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.
      Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим Героям!
      Довгих років життя та шана ветеранам!
      На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.
      Шановні земляки! Нехай у нашому житті ніколи не відбуваються жахливі воєнні дії. Нехай завжди над нашою рідною Попаснянщиною буде сонячне і безхмарне небо, а в кожній домівці панують мир, добробут і щастя!

      З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – в.о. голови Попаснянської районної ради


 • 19 червня 2020

  Вшанували кращих працівників медичної сфери району Вшанували кращих працівників медичної сфери району

          19 червня В.о. Голови Попаснянської районної ради Микола Черніков разом з головою Попаснянської районної державної адміністрації  Романом Власенко вшанували кращих працівників медичної сфери району з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника, яке щорічно відзначається в Україні  у другу неділю червня.     
      Керівники району висловили  медикам слова  безмежної вдячності  за гуманність, людяність, добросовісне ставлення до своїх професійних обовязків, особистий внесок у розвиток медичної сфери району. Побажали їм та їх родинам міцного здоровя, щастя, достатку та мирного неба над головою.
      З нагоди Дня медика кращи фахівці отримали від районного керівництва Подячні листи і квіти.

 • 19 червня 2020

  Привітання з Днем медичного працівника (21 червня 2020 р.) Привітання з Днем медичного працівника (21 червня 2020 р.)

  Шановні медичні працівники Попаснянщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

  Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

 • 19 червня 2020

  Привітання з Днем фермера в Україні (19 червня) Привітання з Днем фермера в Україні (19 червня)

  Починаючи з 2020 року, 19 червня, щорічно, на державному рівні в Україні відзначатиметься професійне свято – День фермера. Цю дату обрали не випадково, бо у 2003 році було прийнято Закон України «Про фермерське господарство».

 • 12 червня 2020

                   Н Е К Р О Л О Г Н Е К Р О Л О Г

                                 10 июня 2020 года  в возрасте 55 лет безвременно ушла из жизни  
                                                         ФИРОНОВА ТАТЬЯНА ИВАНОВНА
      Татьяна Ивановна была замечательной коллегой, грамотным и добросовестным специалистом. В коллективе всегда пользовалась авторитетом и уважением.
      Свою жизнь Татьяна Ивановна посвятила своей родной семье. Она была замечательной дочерью, сестрой, женой, матерью и бабушкой. Её всегда окружали друзья.  Она была энергичным и добрым человеком и  своей позитивной энергией заряжала всех, кто был рядом, всегда дарила тёплый взгляд и светлую улыбку.
      Татьяна Ивановна со всех своих сил до последнего вздоха боролась с коварной и безжалостной болезнью. Но к большому прискорбию жизнь её оборвалась в один миг.
       Светлая память об этом хорошем человеке вечно будет жить в наших сердцах и нашей памяти!
       Коллектив Попаснянского районного совета  глубоко скорбит по поводу безвременного ухода из жизни ФИРОНОВОЙ ТАТЬЯНЫ ИВАНОВНЫ. Мы разделяем  боль утраты с её родными и близкими.     Вечная ей память и Царствие Небесное!

                        Попаснянский районный совет

 • 5 червня 2020

  ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ (7 червня) ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ (7 червня)

                        Шановні жителі Попаснянщини!
          
          Від щирого серця вітаю вас з одним із найвеличніших християнських свят – Днем Святої Трійці!
      Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. В цей день разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа Благодать. Людські серця наповнюються добром, любов`ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.
      Свято Трійці  є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити , бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. У цю світлу святу неділю бажаю всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких.
      Нехай Господь допоможе кожному з нас у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.
      Тож, нехай Свято Трійці надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю та ніжністю, дарує кожному здоров’я, сімейний затишок, благополуччя, духовні та тілесні сили для здійснення усіх побажань і задумів!
            Ще раз всіх зі святом Трійці!

  З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради

 • 5 червня 2020

         ВІТАННЯ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА (6 червня 2020) ВІТАННЯ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА (6 червня 2020)

                                         Шановні журналісти!
      
      Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста.

      Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – оперативно знайомити населення з найсвіжишими новинами, висловлювати свій особистий погляд на факти, а головне – їх неупереджено осмислювати та професійно оприлюднювати.
      У цей святковий день бажаю кожному з вас об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

      З повагою,


      МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради

 • 2 червня 2020

  До уваги громадських формувань! До уваги громадських формувань!

  Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації

 • 1 червня 2020

  Поздравили детей с детским праздником и первым днём лета Поздравили детей с детским праздником и первым днём лета

          В рамках празднования Всемирного Дня защиты детей и.о. Председателя Попаснянского районного совета Николай Черников вместе с  волонтёром Еленою Киктенко проведали семью Серебрянских из села Камышеваха – 1 (Приволье) Попаснянского района.
      В этой семье мама Татьяна одна  растит и воспитывает двоих детей: 12-летнего  Мишу, имеющего серьёзные проблемы со здоровьем и 8-летнюю Аню.
      Гости искренне поздравили семью с праздником, вручили детям и маме  игрушки, сладости и другие подарки и сувениры.
      Особенно дети радовались разноцветным шарам и мыльным пузырям, которые прибавили детям  опущения радости и праздничной атмосферы.

 • 1 червня 2020

  ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ (1 червня 2020 р.) ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ (1 червня 2020 р.)

  Дорогі діти Попаснянщини, шановні батьки!

  Щиро вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей, який ми щорічно відзначаємо першого червня, у перший день літа. Це добре і радісне свято.
      Наші дорогі діти це майбутнє нашої країни. Ми, дорослі, дбайливо турбуємось про них, створюємо належні умови для їх гармонійного розвитку. Це найважливіше завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для всіх нас дуже важливо, щоб діти росли здоровими, щоб дитинство кожної дитини було радісним і щасливим.

 • 29 травня 2020

        Привітання з Днем останнього дзвоника Привітання з Днем останнього дзвоника

               Шановні вчителі, батьки, учні, випускники!

      Від щирого серця вітаю всіх зі святом «Останнього дзвоника», який розпочинає веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
      У цьому році, у зв’язку з проведенням карантинних заходів, святкові заходи, нажаль, не будуть масовими, але це свято ми всі будемо відзначати майже у кожній попаснянській родині, бо це радісне свято, як для малюків, школярів середніх та старших класів, так і для випускників, вчителів та батьків.     
      Для всіх, у кожній оселі пролунає цей чарівний, незабутній останній дзвоник. У кожній душі, у кожному серці він залишить самий добрий та радісний відголосок.
      Цей учбовий рік був для всіх нас дуже складним і особливо відповідальним. Але ми всі доклали  багато творчих зусиль для того, щоб гідно завершити цей навчальний період.  

 • 22 травня 2020

  24 травня - День слов`янської писемності та культури 24 травня - День слов`янської писемності та культури

                               Шановні мешканці Попаснянщини!
                Щиро вітаю Вас з Днем слов`янської писемності та культури!
      
      Починаючи з 1991 року, щорічно 24 травня український народ, разом з всіма слов’янськими  народами прославляємо святих братів Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності. Близько 862 роки тому православні чинці у грецькому монастирі створили новий алфавіт під назвою «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодній справі освіти слов’янських народів старший брат Мефодій. Кирило створив слов’янську абетку на основі грецької, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Таким чином, було створено дві абетки — глаголиця і кирилиця.
      Одночасно зі створенням абетки було розпочато роботу над перекладом з грецької на слов'янську Євангелія та Псалтиря. Кирило та Мефодій переклали зі старогрецької мови багато книг, що започаткувало слов'янську літературну мову і книжкову справу. У середньовічній Європі слов'янська мова стала третьою мовою після грецької та латинської, за допомогою якої поширювалося слово Боже.

 • 18 травня 2020

            18 травня Міжнародний День музеїв 18 травня Міжнародний День музеїв

          Шановні працівники музеїв Попаснянщини!
          
          Щиро вітаю вас з професійним святом – Міжнародним Днем музеїв, яке у нашій Державі відзначається щорічно 18 травня.
      Музейні працівники це служителі часу, які зберігають та примножують джерела пізнання історії та культури нашого краю. З цих джерел живитимуться  майбутні покоління, долучаючись до духовних та історичних цінностей.
  Вдячні вам за значний внесок у естетичне та патріотичне виховання молоді, за те, що вміло доносите до юних сердець почуття героїзму, патріотизму, любові та відданості своїй Державі на прикладах наших героїв, які захищали наш народ від ворогів на всіх історичних етапах.


Сторінки: