Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури України (1 грудня 2019 р.)

 • 29 листопада 2019

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури України                                         (1 грудня 2019 р.)

                     Шановні працівники та ветерани прокуратури!
       З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за значний внесок кожного у зміцнення законності та правопорядку на території Попаснянського району та нашої держави в цілому! Першочергові завдання, які стоять перед кожним з вас – це: захист демократичних прав наших громадян, забезпечення їм прав і свобод, гарантованих Конституцією України. Гарантом виконання цих завдань завжди служать ваш професіоналізм, компетентність, висока відповідальність,чесність, принциповість та справедливість. Не зважаючи на те, що на вашу долю випало вже не один рік працювати в складних соціально-економічних, політичних умовах , на територіях, де йде війна, ви завжди сумлінно виконуєте свої службові обов’язки, залишаєтесь патріотами своєї держави, своєму народові, вірно служити справедливості та законності.
       В цей святковий день від усього серця дякуємо кожному з вас за складну та відповідальну працю, за те, що кожен з вас присвятив своє власне життя цій благородній професії.
       Бажаємо вам міцного здоров`я, натхнення, впевненості у завтрашньому дні, миру і спокою вам та вашим родинам!
       Ще раз всіх з професійним святом!

       З повагою,
   МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус
Повернення до списку