Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

На Попаснянщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

 • 13 грудня 2019

  На Попаснянщині вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

       13 грудня у залі засідань Попаснянської районної ради відбулася урочиста зустріч ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії з керівництвом Попаснянського району та міста Попасна з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, який щорічно відзначається 14 грудня. Ця дата керівництвом держави була визначена не випадково, бо в цей день, 14 грудня 1986 року, було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
        В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко висловили слова вдячності ліквідаторам аварії на ЧАЕС за їх героїзм, високе почуття патріотизму, самопожертву, яку продемонстрували, спасаючи людство від страшної радіації. Серед них було багато і мешканців нашого району.
       «Ми пишаємося Вами, дорогі наші земляки. Ми низько вклоняємося кожному з Вас за все те, що ви зробили заради спасіння людства. Ви герої, тому, що Ви принесли в жертву саме дороге та цінне - своє здоров`я та життя. Ваш безмежний героїзм завжди служитиме яскравим прикладом для молоді всіх поколінь. Ми завжди будемо в неоплаченому боргу перед Вами. Дай Боже кожному з Вас та Вашим родинам міцного здоров`я, витримки та терпіння у цей складний для всіх нас час, родинного затишку та довголіття» - висловив у своєму зверненні Микола Черніков.
        За героїзм, самопожертву та відданість своєму народу, з нагоди Дня вшанування, керівництво району та міста нагородили ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Листами Подяки, квітами та грошовими винагородами.
       Також з Днем вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії привітав голова районної організації «Спілка Чорнобильців» Олександр Коломійченко та побажав своїм побратимам міцного здоров`я, витримки, довголіття та віри у завтрашній кращій день.
       Другою частиною зустрічі було ділове засідання «Круглий стіл», на яке було запрошено керівників та представників комунальних підприємств міста, медичних закладів, керівника та працівників УСЗН райдержадміністрації, які відповіли учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС на поставлені болючі питання. Це були такі питання, як: надання соціальних пільгових послуг, субсидій, забезпечення медикаментами та льотним лікуванням. Дуже бурхливо обговорювалися питання, щодо стану водопостачання та газозабезпечення населення міста та району та порядку сплати за комунальні послуги, враховуючі пільги чорнобильців.
       По завершенню заходу, всі його учасники вшанували пам'ять про загиблих та померлих ліквідаторів ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку на площі Героїв.
Повернення до списку