Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

У місті Попасна відкрито центральну районну новорічну ялинку

 • 19 грудня 2019

  У місті Попасна відкрито центральну районну новорічну ялинку

       У вечорі, 19 грудня, біля районного Будинку культури на площі Мира міста Попасна відбулися святкові заходи - народне свято «День Святого Миколая» та урочисте відкриття центральної районної ялинки. Біля ялинки зібралося багато людей – і дорослих і дітлахів.
       З початком передноворічних та різдвяних свят попаснян привітали: в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, В.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.
       Керівники району та міста побажали дітям та дорослим великого людського щастя, радості у кожній родині, довгоочікуваного мира на нашій Попаснянщині та щоб Святий Миколай був щедрим на подарунки дітям та виконав всі їхні заповітні мрії. Керівники, разом з персонажем Святого Миколая та дітьми, звернулися до новорічної ялинки: «Раз, два, три - ялинка гори». І засяяла наша ялинка різноколяровими вогниками.
       Діти та дорослі співали, танцювали, брали участь у веселих конкурсах. Самодіяльні артисти дарували глядачам свою творчість. А «Святий Миколай» разом з ведучою свята вручали подарунки дітям -переможцям Всеукраїнських, обласних та районних творчих конкурсів та фестивалів.
       Продовжилось свято веселою дискотекою для молоді. В цей же вечір засвітилися яскравими вогниками всі ялинки у мікрорайонах міста Попасна та у містах та населених пунктах району.
       Сподіваємося, що наступний Новий рік принесе всім нам мир на нашій Попаснянській землі та в Україні в цілому!
Повернення до списку