Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Відзначив свій 35-річний ювілей Попаснянський ясла-садок № 1.

 • 20 грудня 2019

  Відзначив свій 35-річний ювілей Попаснянський ясла-садок № 1.

      20 грудня відзначив свій 35-річний ювілей КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок №1) (кер. Ольга Песцова).
      З ювілеєм колектив закладу та вихованців привітали: в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, заступник начальника відділу освіти РДА Валентина Шулік, директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Наталія Федорова, керівник Попаснянської районної СЕС Людмила Коваленко, керівники та представники: Будинку дитячо-юнацької творчості, дошкільних, шкільних та інших закладів, з якими він тісно співпрацює, а також батьки дітей-вихованців ясла-садку. Привітали з ювілеєм ясла-садок і його колишні працівники, випускники та інші гості.
      Багато теплих слів від гостей свята пролунало на адресу професійного колективу на чолі з чудовим керівником Ольгою Песцовою. Почесні гості свята дарували ясла-садку багато різних подарунків та солодощів.
      Микола Черніков у своєму привітанні зазначив, що цей творчий колектив є одним з найкращих у нашому районі. «Мені дуже приємно бути присутнім на Вашому святі. Дякую директору та всім працівникам закладу за ту титанічну роботу, яку ви щоденно проводите, виховуючи нашу малечу. Кожен з Вас здійснює свій вагомий внесок у виховання та розвиток кожної дитини і забезпечує гідний догляд за дітьми. За це Вам всім велике спасибі! Бажаю всьому колективу та кожній дитині міцного здоров`я, якомога більше радісних днів, мирного неба над головою, здійснення самих заповітних мрій та бажань» - висловив керівник районної ради і вручив дітям святкові подарунки.
       Керівник ясла-саду Ольга Песцова відзначила грамотами та подарунками, як педагогів так і всіх інших працівників, які добросовісно забезпечують дітей всім життєво необхідним. Згадала ведуча свята і колишніх керівників та працівників закладу, які вже пішли з життя. Присутні вшанували цих працівників хвилиною мовчання. Також ведуча розповідала про історію ясла-саду, яка супроводжувалася світлинами та відеороликами. Привітали свій рідний заклад і самі педагоги та діти всіх вікових категорій, даруючи гостям свої яскраві творчі виступи.
       По закінченню свята директорка закладу подарувала всьому колективу та гостям великий ювілейний торт, запаливши на ньому 35 свічок і запросила всіх дорослих та дітей до святкового столу.
       Ювілейний захід залишив у кожному серці та душі часточку доброти та тепла.
Повернення до списку