Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

На Попаснянщині відбувся Перший фестиваль творчості для дітей та молоді з особливими потребами «ПОВІР У СЕБЕ»

 • 10 січня 2020

  На Попаснянщині відбувся Перший фестиваль творчості для дітей та молоді з особливими потребами «ПОВІР У СЕБЕ»

       10 січня у Попаснянському районному Будинку культури відбулася різдвяна програма Першого районного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе», який підготували працівники КЗ «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» під керівництвом Наталії Овчаренко. Фестиваль було організовано за ініціативою національної асамблеї осіб з інвалідністю України, за підтримкою Луганської обласної асоціації інвалідів, обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління молоді і спорту ЛОДА, Попаснянської районної ради, Попаснянської райдержадміністрації , Попаснянської міської ради та представників служб з Кремінщини.
        Такі заходи проходять з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю на Луганщині, зокрема у Попаснянському районі. Учасники фестивалю на певному рівні продемонстрували свої твори образотворчого і декоративно- прикладного мистецтва, вироби з паперу, бісеру, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, іграшки, прикраси, малюнки та інше.
      Діти та молодь показали глядачам свої творчі здібності зі сцени: читали вірші, виконували пісні та танці. Учасників фестивалю щиро привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, заступник начальника управління соціального захисту населення Попаснянської райдержадміністрації Людмила Мельник та почесні гості району: представник національної асамблеї осіб з інвалідністю України у Луганській області Тетяна Баранцова та представники управління молоді і спорту ЛОДА.
      Микола Черніков у своєму привітанні зазначив, що діти та молодь Попаснянщини дуже талановиті та інтелектуально розвиті. «Ми дуже вдячні вам дорогі діти за ваші великі старання, таланти та бажання бути ще кращими, приносити користь нашому суспільству. Ми бажаємо вам, вашим батькам, вчителям, вихователям міцного здоров`я, невичерпаної енергії, миру та злагоди у кожній родині та подальших творчих успіхів, спрямованих на розвиток нашого району!» - сказав Микола Миколайович.
       Дуже велике задоволення глядачі отримали від творчих виступів учасників фестивалю та від творчих виробів, створених руками наших талановитих дітлахів. Фестиваль раптом перетворився у справжнє свято друзів. Діти, разом зі співаком з Кремінщини , весело співали на сцені та танцювали.
       Приємно було бачити, як обличчя кожної дитини сяяло від радісних посмішок, які вони дарували один одному та всім, хто був поруч, заряджали всіх своєю міцною позитивною енергетикою. У цю мить кожен з нас думав про те, щоб Господь Бог завжди був поруч з нашими дітьми, зміцнював їхнє здоров`я, оберігав їх від війн, інших бід та негараздів, які, нажаль присутні у нашому складному людському житті.
       Наприкінці заходу, переможці та учасники фестивалю отримали почесні грамоти та подарунки. Потім подарунки керівництво району та міста вручили всім дітям, які відвідують Центр реабілітації «ЛЕЛЕКА».
       Батьки та діти дуже вдячні всім організаторам цього чудового святкового фестивалю та друзям з Італії, які теж передали святкові різдвяні подарунки нашим діточкам.




Повернення до списку