Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Гострі питання на Президії районної ради

 • 30 січня 2020

  Гострі питання на Президії районної ради

      30 січня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів чергове засідання президії районної ради.
      У засіданні взяли участь депутати районної ради та працівники виконавчого апарату районної ради.
      Під час засідання президії було розглянуто наступне питання:
   - Лист – звернення голови Попаснянської територіальної профспілкової організації працівників залізничного транспорту та транспортних будівельників Андрія Канзеби до керівника районної ради з проханням підтримати вимоги Всеукраїнського віча профспілок, про які ведеться у листі до Президента України, Верховної ради України і Уряду, щодо їх виконання.
      Микола Черніков ознайомив депутатів з текстом звернення, у якому йде мова про тривогу та обурення трудових колективів підприємств, організацій Укрзалізниці стосовно впровадження Урядом нових, не обґрунтованих економічних та соціальних реформ без належного громадського обговорення, які можуть призвести до руйнування системи державного соціального страхування і порушень соціального захисту населення, падінню економіки держави. Мова йде про: проекти Законів України: «Про працю» (реєстр. № 2708», «Про внесення змін в деякі законодавчі Акти України» (реєстр. № 2681), «Про внесення змін в Кодекс Законів України про працю»(в частині додаткових підстав для звільнення) (реєстр. № 2584). В цих законопроектах передбачається:
   - звільнення працівників без різних підстав за бажанням роботодавця;
  - надання роботодавцю необмежених прав на звільнення співробітників у зв’язку з порушеннями ними трудової угоди; - відміна державної гарантії мінімальної заробітної плати на рівні не нижче прожиткового мінімуму, а також встановлення посадових окладів (ставок) на рівні 50% від мінімальної заробітної плати;
   - встановлення понаднормової роботи без обмежень на законодавчому рівні і скорочення доплати за цю роботу у 5 разів; втілення трудових угод з не фіксуючим робочим часом.
      «Ми категорично проти таких змін у законодавстві, тому депутатським корпусом району, підтримуємо лист
   - звернення Попаснянської територіальної профспілкової організації. У зв’язку з цим, нами будуть направлені відповідні листи до всіх органів державної влади з проханням не допустити фактів ігнорування діалогу між Урядом та представниками профспілкових організацій трудових колективів під час розгляду нових проектів у трудовому законодавстві» - зазначив керівник районної ради.
       Другим питанням, яке було розглянуто на засіданні президії районної ради було питання щодо поліпшення економічного стану та сталого розвитку КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВОДОКАНАЛ». Докладно доповів депутатам про роботу підприємства та перспективи його розвитку В.о. головного інженера підприємства Сергій Алєксєєв.
Повернення до списку