Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

На Попаснянщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

 • 14 лютого 2020

  На Попаснянщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

      14 лютого в районному Будинку культури відбулася урочиста тематична програма присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення колишніх радянських військ з республіки Афганістан.
      Зі словами привітань до воїнів-інтернаціоналістів звернулися В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, в.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, які висловили ветеранам слова вдячності за мужність та героїзм, проявлений під час гідного виконання свого військового обов`язку на території Афганістану.
      "Ми ніколи не забудемо тих воїнів-земляків, які віддали свої молоді життя на тій далекій афганській землі. Пам`ять про них буде вічно жити в наших серцях та в серцях наступних поколінь. Ваш героїзм, самопожертва та відданість військовому обов`язку завжди служитимуть яскравим прикладом для молодого покоління"- зазначив Микола Черніков.
      Від керівництва району та міста ветерани афганської війни отримали Подячні листи, грошові винагороди та побажання міцного здоров`я, родинного затишку, мирного неба над головою та віри у краще майбутнє нашої держави
    . До побратимів з вітальними словами звернувся і голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександр Шахов, який побажав всім всього самого найкращого, а головне миру на нашій рідній Попаснянщині.
      Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам`ять про тих, хто загинув, виконуючі війсьвий обов`язок в Афганістані та тих, які пішли з життя вже у мирний час. Подарували на честь пам`ятних дат свої творчі виступи кращі самодіяльні артисти району.
      По завершенню тематичного заходу, його учасники поклали живі квіти до пам`ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, розташованого на площі Героїв міста Попасна.
      Подібні заходи відбулися майже в усіх містах та населених пунктах району.
Повернення до списку