Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 19 лютого 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у спільному засіданні постійних комісій районної
  ради, 21 лютого 2019 року о 09:30 та у роботі позачергової шістдесят шостої сесії
  районної ради, 21 лютого 2019 року о 10:00, які відбудуться в залі засідань
  адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2,
  каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад
  сіл,селищ, міст Попаснянського району;
  - різне.

 • 16 лютого 2019

  Відбулося публічне обговорення звіту Попаснянської районної ради щодо виконання паспорта Бюджетної Програми за 2018 рік Відбулося публічне обговорення звіту Попаснянської районної ради щодо виконання паспорта Бюджетної Програми за 2018 рік

      15 лютого в кабінеті № 303 Попаснянської районної ради відбулося публічне обговорення звіту про виконання Паспорта Бюджетної Програми місцевого бюджету за 2018 рік  Попаснянською  районною радою.
      З інформацією про звіт перед присутніми виступили В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та начальник фінансово-господарського відділу-головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради Тетяна Сурніна.

 • 16 лютого 2019

  Попасняни вшанували воїнів - інтернаціоналістів Попасняни вшанували воїнів - інтернаціоналістів

         15 лютого у великій залі глядачів районного БК відбулася святкова урочиста програма, присвячена Дню вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які виконували військовий обов’язок на територіях інших держав та 30-річчю виведення колишніх радянських військ з Афганістану.
         В урочистостях взяли участь колишні воїни-інтернаціоналісти Попаснянщини, члени родин загиблих та померлих афганців, представники від трудових колективів організацій району, учні закладів освіти  та перші керівники району та міста Попасна.
  З ювілейною датою зі сцени учасників заходу привітали голова Попаснянської райдержадміністрації-керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун,в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко та голова Попаснянської районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Шахов.

 • 14 лютого 2019

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчям виведення радянських військ з Афганістану  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчям виведення радянських військ з Афганістану

                    Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
      
      Висловлюємо вам слова глибокої поваги з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
        Щорічно весь український народ віддає глибоку шану всім  солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших "гарячих" точках планети.
        Окрім Афганістану українці несли службу на територіях Алжиру, Анголи, Лівані, Іраку, Бангладеш, Анголи, В`єтнаму, Ефіопії, Египту, Югославії, Чехословатчини, Закавказзя,  островах Куба,  Даманський, чесно і сумлінно виконуючи військову присягу.
      За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

 • 8 лютого 2019

  Проведено пленарне засідання позачергової 65-ї сесії Попаснянської районної ради Проведено пленарне засідання позачергової 65-ї сесії Попаснянської районної ради

      7 січня відбулося позачергове пленарне засідання  65-ї сесії Попаснянської районної ради шостого скликання, яке провів В.о. Голови районної ради, заступник голови Микола Черніков.
      У пленарному засіданні взяв участь голова Попаснянської райдержадміністрації-керівник  Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун.

 • 4 лютого 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради, 07 лютого 2019 року о 09:00 та у роботі позачергової шістдесят п’ятої сесії районної ради, 07 лютого 2019 року о 10:00, які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  - про звернення депутатів Попаснянської районної ради Луганської області, щодо підтримки законопроекту № 6240 «Про внесення змін до деяких законів України
  (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян»);
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл,селищ, міст Попаснянського району.
  - різне.

 • 31 січня 2019

  Про перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Луганської області Про перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Луганської області

        «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Луганщини» - під такою назвою 29 січня відбулося засідання Круглого столу у Луганській облдержадміністрації
  (м. Сєвєродонецьк).
      Підготували та провели цей захід представники Української Асоціації районних та обласних рад та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
      Разом з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, керівництвом Луганської облдержадміністрації, представниками територіальних органів влади Луганщини у засіданні взяли участь і працівники Попаснянської районної ради: начальник відділу у справах майна та природних ресурсів Ольга Межуєва та головний спеціаліст - юрист райради Сергій Ковтун.

 • 21 січня 2019

  Вітання В.о голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Соборності та Свободи України Вітання В.о голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Соборності та Свободи України

                               Шановні жителі Попаснянського району!
           Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – 100 – річчям Дня Соборності України!  
      100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу - 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка  та  Західно - Українська Народна Республіки – об’єдналися в самостійну соборну державу.
      Акт злуки було проголошено на Софіївському майдані у Києві. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам’яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом та звичаями. Їх об’єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

 • 21 січня 2019

  Різдвяні подарунки дітям Попаснянщини Різдвяні подарунки дітям Попаснянщини

  Напередодні християнського свята Водохрещі Христового, 18 січня  до міста Попасна завітали наші друзі – представники Християнської мобільної медичної команди від міжнародної благодійної організації «Надія в дії», які  протягом чотирьох років надають медичної та іншої волонтерської  допомоги населенню східної України, яке страждає від збройного конфлікту та військових дій. Ця волонтерська  група «Лікарі без меж»  надавали  медичної допомоги та консультацій  сотням мешканцям прифронтових населених пунктів, як Попаснянщини так і інших  найгарячіших міст та населених пунктів Донецької та Луганської областей.

 • 18 січня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова із Хрещенням Господнім (19 січня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова із Хрещенням Господнім (19 січня)

                           Шановні земляки!
      Прийміть мої теплі слова вітання із Святом Водохреща, Богоявленням  Господнім, Святим Йорданом.
      Саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець - в голосі, Син Божий - у плоті, Дух Святий - у вигляді голуба. Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує кожного із нас під час нашого хрещення та щорічно, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

 • 10 січня 2019

  Звернення Президії Попаснянської районної ради щодо доцільного та ефективного реформування залізничних підприємств району від 10.01.2019 № 20

 • 10 січня 2019

  Проведено чергове засідання президії Попаснянської районної ради Проведено чергове засідання президії Попаснянської районної ради

  10 січня В.о. голови, заступник голови  Попаснянської ради Микола Черніков провів чергове засідання президії районної ради, у якому взяли участь депутати райради Олена Калабанова, Олександр Цьова, Юрій Нечепуренко та Володимир Саяпін. На повістці денній засідання було розглянуто звернення ветеранського активу залізничників Попаснянського району. У зверненні порушено дуже важливе питання щодо недопущення перетворення залізничного сполучення між містом Попасна та містом Сватове в одноколійне. Керівництво філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пояснює це доцільністю, економічним обґрунтуванням та втіленням нової залізничної реформи.

 • 2 січня 2019

  Попаснянські діти отримали святкові привітання від Національної платформи «ЖІНКИ ЗА МИР» Попаснянські діти отримали святкові привітання від Національної платформи «ЖІНКИ ЗА МИР»

          02 січня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков відвідав Комунальний заклад «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНІВАЛІДНІСТЮ» «ЛЕЛЕКА» та привітав дітей з новорічними і Різдвяними  святами.
      Від імені керівника Національної платформи «ЖІНКИ ЗА МИР», народного депутата України Наталії Королєвської  він вручив Попаснянським діточкам солодкі подарунки.

 • 29 грудня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Новим роком та Різдвом Христовим Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Новим роком та Різдвом Христовим

          Шановні жителі  Попаснянщини!
      Сердечно вітаємо всіх з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
      Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя, зимові свята подарують нам те, чого  найбільш бракує у повсякденному бутті. Проводжаючи цей важкий рік, сподіваємося на краще життя  у наступному році, на мир і злагоду в нашій країні.

 • 26 грудня 2018

  Новорічне свято для людей похилого віку та ветеранів Новорічне свято для людей похилого віку та ветеранів

  26 грудня у малій концертній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулася святкова передноворічна  програма для людей похилого віку та ветеранів, яку організувала проектний асистент центра організації дозвілля ХЕЛП ЕЙЧ ИНТЕРНЕШНЛ  Ірина Хащенко за підтримкою працівників КП «Попаснянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районної ради ветеранів.

 • 21 грудня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем енергетика (22 грудня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем енергетика (22 грудня)

                        Шановні працівники енергетичної галузі!
  Щиро вітаю вас з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика, яке відзначається в Україні щорічно  22 грудня.
  Енергетика є надзвичайно важливою галуззю економіки, яка позитивно впливає на повноцінне життя наших громадян та стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери району. Від кожного з вас, шановні енергетики, від вашої організованої, чіткої роботи залежить надійне забезпечення електричною енергією ваших споживачів. Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.

 • 20 грудня 2018

  У місті Попасна засяяли три великі новорічні Ялинки та відбулося Свято Миколая Чудотворця У місті Попасна засяяли три великі новорічні Ялинки та відбулося Свято Миколая Чудотворця

  19 грудня у вечорі в районному центрі – у місті Попасна засяяли одразу три новорічних ялинки у різних мікрорайонах. Головне районне свято Миколая відбулося біля районного Будинку культури,де зібралися сотні дітлахів та дорослих щоб зустріти Святого Миколая та запалити всім разом святкові вогники на головній районній ялинці. Зі святом попаснян прийшли привітати керівники району та міста. З вітальними словами до дітей та дорослих звернулися голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотчено. Керівники висловили попаснянам щирі побажання  здоров`я, добра, благополуччя, миру та злагоди у кожній родині, у кожній оселі.

 • 18 грудня 2018

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Святого Миколая Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Святого Миколая

             Шановні мешканці Попаснянщини, дорогі діти!  
             Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.
             Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. В цей день Миколай Чудотворець здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину злагоду і втіху, розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі наповнює теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього. Це свято віри, світла і добра. В цей день ми повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.
      Щиро бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя.
      Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас, даруючи щастя, радість і надію!

  З повагою

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради

 • 18 грудня 2018

  	Святковий вогник для пенсіонерів та ветеранів міста Попасна Святковий вогник для пенсіонерів та ветеранів міста Попасна

  18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося свято для ветеранів та людей похилого віку, яке організувала проектний асистент центра організації дозвілля ХЕЛП ЕЙЧ ИНТЕРНЕШНЛ  Ірина Хащенко разом з працівниками КП «Попаснянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)( керівник В.Охрименко) та Попаснянською центральною районною бібліотекою( керівник
  О. Попкова).
      На святковий вогник було запрошено керівників ветеранських організацій, батько загиблого воїна-інтернаціоналіста Ігоря Ткаленка Вячеслав  Ткаленко, представники інтелігенції району - поетеса Тетяна Михлик, Георгій Задорін, колишні державні службовці зі складу керівників – Анна Волошинова, Анатолій Єжак, який вже протягом багатьох років очолює районну ветеранську організацію, волонтери похилого віку, активісти ветеранського руху та просто пенсіонери та ветерани.

 • 14 грудня 2018

  Попаснянщина вшанувала своїх героїв - чорнобильців Попаснянщина вшанувала своїх героїв - чорнобильців

  14 грудня  керівництвом району та міста було організовано урочисту зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у якій взяли участь мешканці міста та району, які безпосередньо брали участь у боротьбі  з  тим страшним атомним лихом, яке  26 квітня 1986 року охопило велику територію України та сусідські держави.
      Завдяки мужності та патріотизму, ціною власного життя та здоров`я,   наші земляки разом з усіма ліквідаторами закрили собою   населення від наслідків цієї великої техногенної катастрофи. Тисячі загинули одразу від високої радіації та пожеж, тисячі  ліквідаторів утратили назавжди своє здоров`я. Але, не зважаючи на те пекло, яке вони пройшли, вони продовжують жити та працювати разом з нами,  виховувати свої дітей та онуків.


Сторінки: