Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 5 вересня 2018

  Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області

  Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області
            Шановні мешканці Попаснянського району!
  Якщо Ви постійно проживаєте на території Попаснянського району та виявили бажання бути присяжним Попаснянського районного суду, просимо Вас до 04.10.2018р. подавати наступні документи до Попаснянської районної ради за адресою: вул. Мира, 2, каб. 420:  
  - власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Попаснянського районного суду (див. зразок);
  - ксерокопію паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата);
  - довідку з місця роботи (для працюючих);
  - завірену фотокопію трудової книжки або пенсійного посвідчення (для непрацюючих та пенсіонерів);
  - документ, що підтверджує відсутність судимостей;
  - документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.
  Довідки за телефоном: (06474)31905,
  електронна адреса для листування: rada@rasot.gov.ua

  ЗРАЗОК ЗАЯВИ КАНДИДАТА У ПРИСЯЖНІ

  Попаснянська районна  рада
  Іваненка Івана Івановича
  (адреса постійного місця проживання)
  Контактний номер телефону:

                                                                ЗАЯВА
  Прошу обрати мене до складу присяжних Попаснянського районного суду Луганської області.
  Інформую, що обставини, які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.
  Надаю згоду на використання та обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  Додатки: на ____ арк.

  дата                                                                          підпис


 • 3 вересня 2018

  Вшановано пам'ять про воїнів-визволителів, які віддали свої життя у вересні 1943 року під час визволення міста Попасна та Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників Вшановано пам'ять про воїнів-визволителів, які віддали свої життя у вересні 1943 року під час визволення міста Попасна та Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників

           03 вересня виповнюється 75-та річниця визволення Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників у роки Другої Світової війни 1929-1945 років. В цей день, щорічно, до всіх пам`ятників та братніх могил воїнів-визволителів покладаються  квіти та вінки від молоді, ветеранів та громадськості.
      На площі Героїв міста Попасна традиційно відбулося урочисте покладання корзини з квітами до братньої могили радянських воїнів та пам`ятника воїна – визволителя за участю молоді та громадськості.     Почесну місію покладання до підніжжя пам’ятника воїну-визволителю корзини з квітами здійснили голова Попаснянської райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун та В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.     Хвилиною мовчання вшанували всі присутні пам'ять про тих, хто загинув у боях за визволення Попаснянщини.

 • 3 вересня 2018

  Привітали зі святом Першого Дзвоника школярів села Троїцьке Попаснянського району Привітали зі святом Першого Дзвоника школярів села Троїцьке Попаснянського району

          03 вересня в усіх загально - освітніх закладах Попаснянщини пройшли святкові заходи Першого Дзвоника з нагоди початку нового учбового року.
      В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков  разом з керівником благодійної організації «Благодійний Фонд "Справжня щира допомога" у Попаснянському районі Наталією Топчий завітали на свято у Троїцьку ЗОШ, де на долю дітей випало  навчатися в умовах війни.
      Також на свято до Троїцьких дітей завітали ТВО начальника Попаснянського районного відділу поліції Віталій Катрушко та заступник командира батальйону 72-ї бригади.  
      Традиційно свято відкрила директор школи Марина Верцанова та висловила багато щирих побажань , як вчителям так і школярам у новому учбовому році.

 • 31 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем підприємця (2 вересня 2018) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем підприємця (2 вересня 2018)

              Шановні підприємці Попаснянщини!
      Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем підприємця!
      Підприємництво та приватна ініціатива завжди відігравала велику роль у вирішення соціально-економічних питань нашої країни.Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте  на потреби кожного споживача.

 • 31 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Знань 1 вересня 2018 р. та з початком нового учбового року Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Знань 1 вересня 2018 р. та з початком нового учбового року

                        Шановні освітяни, батьки, дорогі школярі та студенти Попаснянщини!
      Щиро вітаємо вас з Днем Знань 1 вересня та з початком нового учбового року!
      День Знань - це прекрасне осіннє всенародне свято, яке надовго залишається у серці кожного з нас. В цей день широко відчиняються двері в усіх учбових закладах для вчителів,учнів та студентів. В цей день гучно та радісно лунають перші дзвоники, які відкривають новий учбовий рік.

 • 26 серпня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем шахтаря Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем шахтаря

                                               Шановні працівники та ветерани вугільної галузі    
             Попаснянського району!
      Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем шахтаря. Це свято в Україні відзначається щорічно в останню неділю серпня,  починаючи з 1993 року. Передумовою появи свята стало встановлення рекорду з видобутку вугілля  на одній із шахт Луганської області. Наприкінці серпня 1935 року шахтар -  новатор Олексій Стаханов за робочу зміну видобув 102 тон  вугілля, що в 14 разів перевищувало діючу норму. Цей рекорд сприяв зміні технології праці шахтарів і появі стахановського руху.
      Вугільна галузь завжди була і є надійною підтримкою економіки України і запорукою енергетичної безпеки нашої Держави. Гірників завжди відрізняла працьовитість, мужність і відповідальне ставлення до роботи. Вони щодня ретельно працюють, добуваючи «чорне золото» і здійснюють проходження заповітних погонних метрів, примножуючи історію нашого славного шахтарського краю.

 • 25 серпня 2018

  Всі разом відсвяткували День Державного Прапора України та 27-му річницю Незалежності України Всі разом відсвяткували День Державного Прапора України та 27-му річницю Незалежності України

  Мешканці Попаснянського району, не зважаючи на дуже складний час, коли поруч йде війна, гинуть військовослужбовці та  цивільні громадяни, все ж дружньо відсвяткували два головних державних свята – День Державного Прапора України та 27 річницю Незалежності України, тим самим показали свою силу та волю, безмежну любов до своєї рідної України.
  Свята пройшли під гаслами «Попасна - це Україна», «Схід та захід – разом!». А обласне свято, яке було проведено у нашій  прифронтовій Попасній, пройшло під назвою «Благословенні будьмо і єдині». На обласні святкові заходи приїхали тисячі мешканців з усієї Луганщини, а також наші друзі, гості з Львівщини Івано – Франківщини,Києва та Харкова.  

 • 23 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України (23, 24 серпня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України (23, 24 серпня)

                                   Шановні жителі Попаснянщини!
      Щиро вітаємо Вас з державними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України !
      Ці визначні дати навіки увійшли в славетну історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.
      Сьогодні, 23 серпня весь український народ вшановує одну із головних національних святинь - Державний Прапор України, в якому втілені вікові прагнення українського народу до миру, праці, єдності, розвитку і збагачення рідної землі.

 • 20 серпня 2018

  Знай своє право на землю Знай своє право на землю

  З відео ви дізнаєтеся про заміну земельного сертифіката на державний акт на право власності на земельну ділянку.
  Кожен власник земельного паю має знати, що реальним власником він стане тільки тоді, коли це право буде зареєстроване. Основним документом, що посвідчує право на пай - є сертифікат, виданий районною державною адміністрацією. Він містить відомості про її вартість та розмір в умовних кадастрових гектарах.
  Це відео було підготовлено Мінестерством юстиції України  в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО .

 • 17 серпня 2018

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради з яблучним Спасом та Преображенням Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради з яблучним Спасом та Преображенням

                                                 Шановні мешканці Попаснянського району!
      Від щирого серця вітаю всіх з прекрасним літнім святом Другого, або Яблучного Спасу та Преображенням Господа і Спаса нашого Іісуса Христа!
       Дозвольте провести невеличкий екскурс до історії цього народного християнського свята.
      З давніх часів, до 19 серпня, слов’янам  заборонялося їсти яблука  та готувати з них страви. Після Яблучного Спасу, з приходом холодних днів, плоди вважалися готовими для збору.
       За народними прикметами, якщо у день Яблучного Спасу день видався ясним – зима мала бути лютою і сніжною, а осінь - сухою. Якщо траплявся дощ – осінь мала бути мокрою, а зима теплою.
      Щодо історії свята Преображення Господнього - воно встановлено у пам'ять преображення Іісуса Христа перед учнями на горі Фаворі.

 • 16 серпня 2018

  Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради Відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради

  16 серпня відбулося чергове засідання Президії Попаснянської районної ради, у якій взяли участь депутати районної ради та голови постійно діючих  комісій з різних напрямків та фахівці апарату районної ради. Провів засідання В.о.  голови районної ради Микола Черніков.  На початку засідання Микола Черніков ознайомив депутатів та присутніх з планом  заходів щодо відзначення в районі Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України, про взаємодію у цьому напрямку з районною РДА-ВЦА. Також на засіданні президії було розглянуто декілька  важливих питань щодо  поліпшення життєдіяльності району у різних напрямках та приведення в  дію важливих державних реформ та програм. Ці питання, пов’язані з удосконаленням діяльності  закладів освіти, охорони здоров`я,   приведення у відповідність з законодавством України правової, технічної та іншої документації на ці заклади. Бо від прискорення цих процесів залежить подальша діяльність закладів соціальної сфери, особливо під час осінньо-зимового періоду.

 • 13 серпня 2018

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні постійних комісій районної ради, 11 вересня 2018  року о 10:00 та у роботі чергової  шістдесят  третьої сесії районної ради, 13 вересня 2018 року о 10:00, які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна. Орієнтовний порядок денний:
  -  про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок;
  -    про затвердження Плану діяльності Попаснянської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік;
              -    питання пов'язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району;
  - різне.

 • 3 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України (5 серпня 2018) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України (5 серпня 2018)

  Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту Попаснянського району!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня
  профспілки залізничників і транспортних будівельників України!
  Галузь, в якій ви працюєте, відіграє дуже важливу роль у розвитку економіки нашого регіону та України в цілому.
  Особливі слова вдячності  та привітань адресуємо колективу територіального комітету профспілки під керівництвом голови Андрія Канзьоби, ветеранам теркому за значний внесок у справу захисту трудових та соціальних гарантій залізничників Попаснянщини!

 • 3 серпня 2018

  Безоплатна вторинна правова допомога впродовж року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів Безоплатна вторинна правова допомога впродовж року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів

  Парламент удосконалив деякі засади надання безоплатної правової допомоги шляхом внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон).
  Так, згідно зі змінами до статті 14 Закону безоплатна вторинна правова допомога окремим суб’єктам права надаватиметься не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими центрами БВПД, одночасно.
  Окрім того, відтепер в окремих справах інтереси клієнтів у суді можуть представляти працівники системи надання БПД.

 • 31 липня 2018

  міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді»

  Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).

 • 23 липня 2018

  Попасняни відсвяткували 4-ту річницю визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань та День пам`яті про загиблих під час АТО Попасняни відсвяткували 4-ту річницю визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань та День пам`яті про загиблих під час АТО

  Протягом чотирьох  років наша Попаснянська земля переживає тяжкі часи, коли люди живуть і працюють в умовах війни, а зовсім поруч з містом проходять бойові дії, в яких беруть участь наші захисники - хлопці та дівчата з добровольчих батальйонів та військовослужбовці. Кожен день, кожну хвилину, кожну мить вони ризикують втратити своє життя та здоров`я заради збереження та миру на нашій Попаснянській землі та в Україні в цілому.
  За довгих чотири роки, війна вже забрала  багато життів, як захисників так і мирних мешканців.
      На передодні Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань, у релігійних закладах району та біля пам’ятників, було відправлено  панахиди за загиблими воїнами та мирними мешканцями.

 • 20 липня 2018

  Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова до мешканців району з нагоди Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань (22 липня)          Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова до мешканців району з нагоди Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань (22 липня)

              Шановні жителі Попаснянського району та міста Попасна!

  Події  липня 2014 року назавжди залишаться в нашій пам`яті,в наших серцях, як жахливі сторінки нашого сьогодення, коли була спроба порушити національний суверенітет нашої Попаснянщини та Української держави, внаслідок чого наше мирне життя зруйнувалося.
  День 22 липня 2014 року для попаснян став знаковим, бо в цей день було звільнено районний центр та ще декілька населених пунктів району від незаконних збройних формувань.

 • 17 липня 2018

  Будуємо мир разом Будуємо мир разом

  «Будуємо мир разом!» - під таким гаслом Попаснянська районна рада спільно з депутатським корпусом співпрацюють з різними благодійними, релігійними, волонтерськими та іншими організаціями з організації надання благодійної допомоги нужденним категоріям мешканців району. Однією з таких організацій є Місія Християнської віри Івангілівської  з міста Кривий Ріг під керівництвом Василя Денисюка.За сприянням місцевої  влади та депутатів, волонтери цієї організації,  протягом трьох років проводять активну благодійну діяльність з  мешканцями прифронтових територій  Луганської та Донецької областей.

 • 16 липня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем бухгалтера України (16 липня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем бухгалтера України (16 липня)

                                   Шановні бухгалтери Попаснянщини!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера, який святкується у нашій державі 16 липня – в той день, коли в  законодавстві України у 1999-му році було закріплено основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
  Від сучасного бухгалтера сьогодення вимагає професіоналізму, компетентності, високої відповідальності, знань та швидкої орієнтованості у різних соціально-економічних, правових та інших напрямках життєдіяльності державних, комунальних , приватних та інших установ, організацій так і галузевих підприємств та закладів.

 • 11 липня 2018

  Восстановление домов и предоставление необходимой помощи людям, пострадавшим от конфликта на востоке Украины Восстановление домов и предоставление необходимой помощи людям, пострадавшим от конфликта на востоке Украины


Сторінки: