Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 14 грудня 2018

  Відбулося чергове засідання Президії депутатського корпусу Попаснянської районної ради Відбулося чергове засідання Президії депутатського корпусу Попаснянської районної ради

  13 грудня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів чергове засідання президії депутатського корпусу райради, в якому взяли участь депутати Олександр Цьова, Юрій Нечепуренко Володимир Саяпін та начальник організаційного відділу виконавчого апарату Ольга Третьякова. На засіданні були розглянуті  питання щодо підсумків  роботи спільних комісій, апарату районної ради та депутатського корпусу, а також питання, щодо планування подальшої діяльності   у 2018 та 2019 роках.

 • 14 грудня 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

           Шановні ліквідатори аварії та ваші родини Попаснянщини!  
      День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається 14 грудня - у день закінчення будівництва захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
      В цей день ми вклоняємося людям, які ціною свого життя та здоров’я захистили Україну і світ від наслідків страшної техногенної аварії. Ми згадуємо героїв, які першими стали на боротьбу з ядерною стихією. Ми пишаємося  нашими Попаснянами- героями і пам'ять про їх подвиг буде передаватися з покоління в покоління.

 • 12 грудня 2018

  Відбулася виїзна робоча зустріч В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Комишуваським селищним головою Віталієм Ткаченко Відбулася виїзна робоча зустріч В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Комишуваським селищним головою Віталієм Ткаченко

  12 грудня  відбулася робоча поїздка В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова на територію Комишуваської селищної ради. У виїзді також взяли участь начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ольга Третьякова та начальник загального відділу  Катерина Шахова. Під час робочої зустрічі  Миколи Чернікова і Комишуваського селищного голови Віталія Ткаченка було порушено ряд важливих питань щодо поліпшення  життєзабезпечення мешканців сіл та селищ ради та  щодо всебічного розвитку цих територій, у т.ч. вдосконалення діяльності  об’єктів соціальної сфери.

 • 7 грудня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем місцевого самоврядування (7 грудня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем місцевого самоврядування (7 грудня)

          Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів Попаснянщини!
      Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування!
      Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Тільки така влада є народною і діє в інтересах своїх громадян. На представників місцевої влади покладено велиу відповідальність за соціально - економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів. Кожен, кого територіальна громада обрала представляти її інтереси і приймати від її імені рішення, несе відповідальність за втілення у життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом громадян.

 • 6 грудня 2018

  Попасняни та військовослужбовці отримали привітання з Днем Збройних Сил України Попасняни та військовослужбовці отримали привітання з Днем Збройних Сил України

  06 грудня в концертній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулася святкова тематична програма, присвячена Дню Збройних Сил України. На свято було запрошено військовослужбовців, які захищають кордони Попаснянщини від ворожих нападів, волонтери, керівники та працівники організацій, закладів, підприємств та установ району, які своєю натхненною працею здійснюють внесок у міць нашої української армії та наближають перемогу над ворогами.
  Свято Збройних сил України по праву належить нашим захисникам, які, не шкодуючи ні своїх сил, здоров`я та життя, мужньо боронять нашу Вітчизну, відстоюючи її права на свободу та суверенітет. Від їх мужності, професіоналізму та вірному служінню своєму народові залежить забезпечення миру та спокою на нашій Попаснянщині та в Україні в цілому.

 • 6 грудня 2018

  Кращі представники органів місцевого самоврядування Попаснянщини отримали привітання від керівництва області Кращі представники органів місцевого самоврядування Попаснянщини отримали привітання від керівництва області

  06 грудня делегація від Попаснянського району на чолі з В.о. голови Попаснянської районної ради Миколой Черніковим взяла участь в обласних святкових заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, яке у нашій державі відзначається щорічно 7 грудня. В урочистостях взяли участь кращі представники місцевого самоврядування Луганщини, серед яких були керівники та працівники органів місцевого самоврядування, депутати, активні громадські діячі та всі ті, хто здійснює особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та в процеси, пов’язані з реформуванням, децентралізацією влади,  створенням нових потужних громад та  покращенням життя наших мешканців.

 • 6 грудня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем Збройних сил України (6 грудня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем Збройних сил України (6 грудня)

                            Шановні військовослужбовці!
      Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України!
  У цей день ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає рідну державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви, шановні українські воїни, захищаєте кордони нашої країни, національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку наших громадян.
      Бойові традиції національної армії формувалися ще з часів Київської Русі. І сьогодні ви,  солдати  та  офіцери Збройних Сил України, гідно продовжуєте традиції своїх дідів і батьків, не шкодуючи власного здоров`я та життя, мужньо відстоюєте   суверенітет і незалежність України!

 • 5 грудня 2018

  Пройшли урочистості з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування в Україні Пройшли урочистості з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування в Україні

  05 грудня в малій  залі глядачів районного Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування, який у нашій державі відзначається  щорічно 7 грудня.     На урочистості  зібралися всі ті, хто присвятив своє життя служінню українському народові, місцевим громадам. Це керівники та працівники органів місцевого самоврядування Попаснянщини, ветерани місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, квартальні, представники виконавчої влади, громадських організацій та трудових колективів підприємств і закладів району.

 • 4 грудня 2018

  Відбулося чергове робоче засідання постійної комісії Попаснянської районної ради Відбулося чергове робоче засідання постійної комісії Попаснянської районної ради

  04 грудня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів  робоче засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного та соціального розвитку, промисловості, транспорту, житлово-комунального господарства, зв’язку, торгівлі під головуванням депутата районної ради Олени Калабанової. У засіданні взяли участь депутати райради Костянтин Жалдаков, Олена Яріна, Микола Проценко, начальник відділу у справах майна та природних ресурсів районної ради Ольга Межуєва, начальник відділу ЖКХ та будівництва  райдержадміністрації Сергій Архипенко, начальник Попаснянського департаменту КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ» Дмитро Філіштинський, т.в.о. директора КП «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙВОДОКАНАЛ» Сергій Алексєєв та заступник головного інженера КП Юрій Фурманець.

 • 1 грудня 2018

  Привітання В.о. голови Попасняннської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури ( 1 грудня) Привітання В.о. голови Попасняннської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників прокуратури ( 1 грудня)

  Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури Попаснянщини!
  З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання та найкращі побажання!
  Щиро дякуємо кожному з вас за особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку на території району. Ви забезпечуєте дотримання вимог українського законодавства, підтримуєте державне обвинувачення, організовуєте позасудовий захист прав громадян, про ефективність якої свідчить кількість звернень громадян до прокуратури. Ваша робота дуже важлива. Вона вимагає від вас граничного напруження сил, мужності і готовності у кожну хвилину вступити у боротьбу зі злочинністю. Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці, професіоналізму, створюються умови щодо збереження в районі політичної стабільності, громадянського миру і спокою. Особливо це дуже важливо зараз, коли ми переживаємо воєнний час.
  Бажаємо кожному з вас  міцного здоров'я, принциповості, наполегливості, успіхів у роботі, родинного щастя, благополуччя! Миру, добра та злагоди вам та вашим родинам!

  З повагою
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради та районні депутати
    

 • 30 листопада 2018

  Відбулося урочисте засідання Круглого Столу на тему «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку суспільства» Відбулося урочисте засідання Круглого Столу на тему «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку суспільства»

  30 листопада у Попаснянській центральній районній бібліотеці відбулося урочисте засідання «КРУГЛИЙ СТІЛ» на тему «Місцеве самоврядування - основа сталого розвитку суспільства». Захід було організовано Попаснянською районною радою за підтримки Попаснянської міської, селищних рад, відділу освіти РДА, КУ «Районний Методичний Центр», районної централізованої бібліотечної системи, керівників закладів освіти району та ліцею залізничного транспорту.
      В урочистому засіданні взяли участь В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, депутат районної ради Олена Яріна, голови селищних рад Валерій Шопін, Віталій Ткаченко, Наталія Верютіна, методист РМЦ,  Світлана Бондаренко, представники учнівських осередків місцевого самоврядування разом зі своїми керівниками, працівники культури, органів влади.

 • 29 листопада 2018

                    ОГОЛОШЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ

                                Шановні мешканці Попаснянського району!
      У зв’язку з тимчасовим введенням на території Луганської області, зокрема у Попаснянському районі, військового стану, з метою недопущення фактів порушення  прав і свобод наших громадян, закріплених Конституцією України, у разі виникнення неординарних ситуацій, просимо негайно інформувати  про це керівництво Попаснянської районної комендатури або підрозділу СІМІС за номером телефону:
  +38 (073) 465 69 29.
      У разі виникнення провокаційних інформацій у вигляді СМС – повідомлень або повідомлень в Інтернет-мережі, необхідно перевіряти таку інформацію на офіційних сайтах як загальнодержавних, так і місцевих органів влади.


 • 23 листопада 2018

  В пам'ять про жертви Голодомору 1932-1933 років В пам'ять про жертви Голодомору 1932-1933 років

  24 листопада,  в усіх містах та населених пунктах України буде проведено пам’ятні заходи з нагоди 85-х роковин Великої великомасштабної національної трагедії – Голодомору 1932-1933 років, який забрав мільйони життів ні в чому невинних  людей, серед яких більшість була українців.  Напередодні та в цей день ми покладаємо квіти та колоски до місць поховань та пам’ятників жертвам геноциду, вчиненого керівництвом радянського союзу. В  храмах та церквах Попаснянщини будуть відправлені  панахиди, запаляться свічки в кожній оселі. У всіх районних закладах освіти та культури пройдуть тематичні заходи для дітей та підлітків з тим, щоб пам'ять про цю страшну трагедію ніколи не згасала та передавалася наступним поколінням.
      У місті Попасна 23 листопада о 9.00 біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів, розташованого на подвір`ї Свято-Миколаївської церкви відбулося покладання квітів та корзини з квітами, у якому взяли участь  голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, працівники райдержадміністрації,районної та міської рад.

 • 23 листопада 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди 85-ї річниці трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років (24 листопада) Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди 85-ї річниці трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років (24 листопада)

  Голодомор 1932 – 1933 років  – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. Щорічно, в останню суботу листопада, вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами цієї страшної національної трагедії.
      Голодомор – це не просто історична давнина, а глибока рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять, його очевидців та сучасне покоління.
      У період з квітня 1932 по листопад 1933 років, тобто приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони безвинних людей. На підтвердження страшних наслідків Голодомору в Україні дослідники називають різні цифри жертв, так щодня вмирало приблизно 25 тис. осіб, тобто понад 1000 осіб щогодини, або ж – 17 чоловік щохвилини. Серед цих жертв голодомору були і мільйони хліборобів, учених, творчої інтелігенції.

 • 21 листопада 2018

     Попасняни відзначили День Гідності та Свободи в Україні Попасняни відзначили День Гідності та Свободи в Україні

  21 листопада у районному Будинку культури відбулася урочиста тематична програма з нагоди державного свята – Дня Гідності і Свободи, яке відмічається у нашій Державі четвертий рік.  Це свято було встановлено за Указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи, демократії, збереження й донесення до сучасного й майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року,у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

 • 21 листопада 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з Днем Гідності і Свободи в Україні Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з Днем Гідності і Свободи в Україні

          Шановні земляки!
          Щиро вітаю вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!
      День Гідності та Свободи – це свято встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Ми пам’ятаємо кожного з тих, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

 • 16 листопада 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників сільського господарства України (18 листопада) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників сільського господарства України (18 листопада)

          Шановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва Попаснянського району!
      Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом!
      Сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини. З давніх-давен наш район славився добрими, талановитими та працьовитими людьми, які зберігають давні  сільськогосподарські традиції. Завдяки “золотим рукам”, невсипущій працездатності, мудрості, досвідченості аграріїв живе сільськогосподарська нива на Попаснянщині.

 • 9 листопада 2018

  Працівників культури Попаснянщини привітали з професійним святом Працівників культури Попаснянщини привітали з професійним святом

  09 листопада працівники культури Попаснянщини відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди та з нагоди 65-річного ювілею Попаснянського районного Будинку культури у великій концертній залі відбулися урочисті збори та святковий тематичний концерт. Зі святом працівників культури та кращих аматорів народного мистецтва прийшли привітати перші керівники району та міста, серед яких були В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко. Багато теплих слів вдячності за творчий натхненний труд висловили працівникам культури почесні гості. Кращі культпрацівники району отримали  Подячні листи, квіти та подарунки. Користуючись нагодою, керівники районних закладів культури привітали своїх підлеглих працівників зі святом і також вручили їм грамоти, квіти та подарунки.

 • 8 листопада 2018

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників культури і аматорів народного мистецтва Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників культури і аматорів народного мистецтва

  Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Попаснянщини!
                      Щиро вітаємо вас з професійним святом!
      Це свято всіх тих, хто присвятив своє життя благородній справі – збереженню, розвитку й відтворюванню духовної скарбниці нашого народу. Завдяки вам, працівники культури та аматори народного мистецтва, давні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркалюють сучасність та самобутність української культури. Ви оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Своєю творчою плідною працею ви підіймаєте Попаснянщину на високий духовний і культурний рівень.

 • 8 листопада 2018

  Привітання В.О. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем української писемності і мови           Привітання В.О. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем української писемності і мови

                             Шановні мешканці Попаснянщини!
       Щиро вітаю всіх з одним з головних національних свят - Днем української писемності і мови!
      Наша рідна мова – це найцінніше духовне надбання, яке створили і залишили нам наші предки.
      Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.
      Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.


Сторінки: