Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 9 липня 2018

  Вирішено питання щодо взаємодії Попаснянської районної ради з Сєвєродонецьким представництвом Всесвітньої мережі Агенства України ADRA Вирішено питання щодо взаємодії Попаснянської районної ради з Сєвєродонецьким представництвом Всесвітньої мережі Агенства України ADRA

  09 липня В.о. Голови Попаснянської районної ради Микола Черніков  разом з начальником організаційного відділу Ольгою Третьяковою провели робочу зустріч з представниками  Сєвєродонецького відділення Всесвітньої мережі Адветистського Агентства України ADRA, яка провадить свою благодійну діяльність у 130 країнах світу, об’єднуючи тисячі штатних співробітників та волонтерів. Ця організація реалізує проект за підтримкою Уряду Німеччини. Мета проекту – психологічна допомога населенню, яке постраждало в ході конфліктуючих сторін. Зокрема мова йде про населення Східної України.

 • 4 липня 2018

  Працівники Попаснянського районного відділу Національної поліції України у Луганській області отримали привітання з професійним святом Працівники Попаснянського районного відділу Національної поліції України у Луганській області отримали привітання з професійним святом

  Згідно Указу Президента від 04 квітня 2018 року за № 97 дату святкування Дня Національної поліції України було перенесено з 04 серпня на 04 липня.
      У цей день  в актовій залі Попаснянського районного відділу Національної поліції відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята. Колектив районного відділу зі святом привітав його керівник – полковник поліції Володимир Золотарьов, який зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, командувача Операцією Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, який підкреслив: «Як командувач Об’єднаних сил я пишаюся тим, що маю честь служити пліч-о-пліч з кращими працівниками Національної поліції, тому що саме найкращим випала честь служити на Сході України, захищати державу від підступного ворога”. Ці слова по праву належать до співробітників Попаснянського районного відділу поліції та підрозділів, які проходять  військово-поліцейську службу на території нашого району. Потім начальник райвідділу запропонував вшанувати хвилиною мовчання  пам'ять про правоохоронців, які загинули під час виконання свого службового обов'язку.
      Працівників поліції району  прийшли привітати з професійним святом голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, заступник керівника Лисичанської міської прокуратури Ольга Курбатова та начальник Попаснянського відділу Лисичанської міської прокуратури Луганської області Іван Самсонюк.

 • 3 липня 2018

   Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної поліції України(4 липня 2018 р.) Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної поліції України(4 липня 2018 р.)

          Шановні працівники Попаснянського відділу Головного управління Національної поліції  у Луганській області, ветерани органів внутрішніх справ України!
      Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!
      На Вас, шановні, покладено виключно відповідальні і благородні завдання – охорона прав і свобод громадян, захист їх здоров`я та життя, протидія злочинності, забезпечення безпеки і громадського порядку на території  нашого району, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.
  Сьогодні, в ці складні для всіх часи, працівники національної поліції Попаснянського району демонструють високий професіоналізм, мужність, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок,не шкодуючи сил, здоров’я, а інколи і ризикуючи власним життям заради життя інших.

 • 29 червня 2018

  Попасняни відсвяткували День Конституції України та День молоді Попасняни відсвяткували День Конституції України та День молоді

  28 червня на площі Миру міста Попасна відбулося районні святкові заходи з нагоди державного свята – 22-ї річниці Конституції України та  Дня молоді, який офіційно відзначається у нашій державі щорічно в останню неділю червня. У цьому році наша молодь його святкувала 24 червня. Перед початком урочистого відкриття заходів для самих маленьких мешканців району працівниками районного БК було проведено дитячу конкурсно-розважальну програму з врученням призів та подарунків. Офіційну частину свята відкрили та провели педагогічний колектив та учні ЗОШ № 21 на чолі з директором Мариною Устенко, яка була ведучою свята.
  З Днем Конституції та Днем молоді всіх мешканців району щиро привітали голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, які традиційно провели церемонію нагородження подяками та  подарунками кращих трудівників Попаснянщини з нагоди Дня Конституції та з нагоди Дня молоді - кращих юнаків та дівчат, які, завдяки своїм талантам з різних напрямків, прославляють наш район та місто Попасну. Подячні листи також було вручено молодим трудівникам Попаснянщини та тим, хто безпосередньо працює з дітьми та підлітками, розвиваючи їх  творчі, спортивні, інтелектуальні та інші здібності і таланти. У церемонії нагородження взяли участь і представник від міського військово-цивільного співробітництва та керівники районних структур та закладів.

 • 27 червня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради            Миколи Чернікова з Днем Конституції України Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Конституції України

                            Шановні жителі Попаснянського району!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-ї річниці прийняття головного Закону України.
  28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що стало видатною подією в історії нашої держави. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
  Обравши шлях незалежного розвитку і, закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвиватись і зміцнюватись, як демократична, соціальна та правова держава.

 • 26 червня 2018

  Безоплатна Правова допомога Безоплатна Правова допомога

  Безоплатна Правова допомога

 • 22 червня 2018

   Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України

                   Шановні державні службовці Попаснянського району!
  День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.
  Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому. Кожен з вас завжди має пам’ятати та усвідомлювати той факт,що довіра влади починається з державного службовця, який є посередником між державою і народом, який повинен гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

 • 22 червня 2018

  Состоялся районный митинг памяти Состоялся районный митинг памяти

  Коллектив Попаснянского районного совета во главе с Николаем Черниковым на площади Героев принял участие в районном митинге- памяти жертвам Великой Отечественной войны- Второй Мировой войны.  

 • 21 червня 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (22 червня) Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (22 червня)

                         Шановні жителі Попаснянського району!
  22 червня Україна вшановує світлу пам'ять про мільйонів земляків,  життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і біллю вона увірвалася в кожну українську домівку, кривавою смугою пройшла через кожне серце, кожну долю. Мільйонам людей назавжди врізався в пам'ять перший день війни. Чорною тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалився на наших людей. В неділю 22 червня 1941 року, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань. Мільйони людських житів забрала ця кривава війна.

 • 18 червня 2018

  веб-сайт КП «Попаснянський водоканал». веб-сайт КП «Попаснянський водоканал».

  Попаснянська районна рада Луганської області інформує.
  Комунальним підприємством «Попаснянський районний водоканал» забезпечено виконання норм Закону України від 10.12.2015 №887 «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та вимог ПКМУ від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» стосовно
  організації роботи веб-сайту, який забезпечує споживачам прозорість розрахунків за спожиті послуги та вільний доступ до оперативної інформації з виконаних нарахувань, оплат, наявного боргу, занесення показань засобів вимірювальної техніки на особисті абонентські рахунки споживачів послуг КП «Попаснянський водоканал».
  Електронна адреса сайту: http://popasne-vodokanal.info-gkh.com.ua/.

 • 17 червня 2018

  Попаснянських дітей відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу Харківщини «Лісова галявина» Попаснянських дітей відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу Харківщини «Лісова галявина»

  17 червня групу дітей з Попаснянського району відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу «Лісова галявина», який розташовано на території Харківської області у селищі Високий.
  Протягом двох років Попаснянська районна рада Луганської області  співпрацює з Харківською райдержадміністрацією Харківської області у питанні організації літнього відпочинку дітей пільгових категорій, які мешкають на території, де відбуваються військові дії.

 • 15 червня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника (17 червня 2018 р.) Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника (17 червня 2018 р.)

  Шановні працівники медичної галузі Попаснянського району - лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти та всі, хто має відношення до медичної сфери!
       Щиро вітаю всіх з професійним святом – Днем медичного працівника!
      Прийміть сердечну подяку за натхненну, віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь
      Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу і повагу.
      Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.
              Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

 • 15 червня 2018

  Медики Попаснянщини приймали привітання з професійним святом від керівництва району та міста Попасна Медики Попаснянщини приймали привітання з професійним святом від керівництва району та міста Попасна

  Щорічно, в кожну третю неділю червня медичні працівники України відзначають своє професійне свято.
      15 червня в актовій залі районного Будинку культури відбулася урочиста святкова програма з нагоди Дня медичного працівника України, в якій взяли участь працівники медичних установ та закладів Попаснянщини.
      Не можливо уявити наше життя без фахівців у білих халатах, які стоять на сторожі охорони здоров`я кожної людини. Завдяки їх професійної майстерності та високої відповідальності, у кожної людини, під час будь-якого захворювання, з`являється віра та надія на одужання,  прагнення жити та бути здоровим.

 • 14 червня 2018

  До «ЛЕЛЕКА» завітали представники Луганського регіонального центру ІНВАСПОРТ До «ЛЕЛЕКА» завітали представники Луганського регіонального центру ІНВАСПОРТ

  14 червня 2018 року до комунального закладу «Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «ЛЕЛЕКА» завітали представники Луганського регіонального центру ІНВАСПОРТ (м.Сєвєродонецьк) з метою впровадження заходів, та залучення для зайняття спортом дітей з обмеженими можливостями , що надасть можливість займатися спортом,зміцнити здоров’я ,покращити фізичний стан та приймати участь у паралімпійських іграх дітлахам Попаснянщини з обмеженими можливостями, які перебувають на обліку в комунальному закладі «Попаснянський районний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «ЛЕЛЕКА». Зустрічали гостей колектив дитячого центру «ЛЕЛЕКА» на чолі з його керівником Наталією Овчаренко, в.о. голови, заступник голови Попаснянської районної ради М.М. Черніков.
  Микола Миколайович подякував гостям та повністю підтримав впровадження ідеї відкриття секцій для зайняття спортом дітей з обмеженими можливостями.

 • 11 червня 2018

  ПРАВА ДІТЕЙ

  На виконання Національної Програми правової освіти населення, Регіональної цільової програми правової освіти населення на 2016-2020 рр та в  рамках  загальноосвітнього проекту « Я МАЮ ПРАВО!» і відповідно до запланованого  тижня правових знань на тему « Чужих дітей не буває»  відділ « Попаснянське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  інформує:

 • 8 червня 2018

       Из рубрики «Страницы жизни медиков Попаснянщины» Люди в белых халатах Из рубрики «Страницы жизни медиков Попаснянщины» Люди в белых халатах

  Профессия медицинского работника – одна из самых сложных и ответственных, самых важных и необходимых для всего человечества. Ведь в руках специалистов медицины - здоровье  и людские жизни. От профессионализма наших медиков, чести и преданности своему делу очень многое зависит. Но порой мы забываем, что они тоже люди, у которых есть помимо работы, своя личная жизнь и  их семьи. Да и работать им часто приходится свыше всяких норм и не всегда в идеальных условиях. Но эти люди давали клятву Гиппократа, поэтому для каждого из них не существует таких понятий и слов, как: «это не входит в круг моих обязанностей», «я не буду работать в таких условиях, «это не моя работа», «моё рабочее время окончено», «у меня выходной» и т.д. Каждый из них, в трудную минуту, в любое время суток всегда стоит на «страже» нашего с вами  здоровья, а зачастую и жизни. Особенно сложные  испытания выпали на долю, оставшихся на своём рабочем посту, медработников  в период прошлых 3-4 лет, когда на нашей территории шли активные боевые действия, и круглыми сутками, приходилось работать как врачам так и всему медицинскому персоналу. Не жалея сил, не считаясь со своим личным временем, здоровьем, своими семьями, они спасали жизни раненным, как гражданским так и военнослужащим. Кроме ранений и психологических травм, приходилось в экстренных ситуациях делать сложные операции и проводить интенсивные курсы лечения «тяжёлым» пациентам. И зачастую, это приходилось делать в сопровождении разрывающихся рядом мин и снарядов, когда содрогались от взрывов города и населённые пункты района. Под час интенсивных обстрелов, приходилось также перевозить лежачих больных в укрытия  и бомбоубежища, а операции проводили  в подвальных помещениях, там же оказывали и другую экстренную медицинскую помощь.

 • 7 червня 2018

  Наши ветераны - «золотой» фонд Попаснянщины Наши ветераны - «золотой» фонд Попаснянщины

  07 июня исполнился 91-й год рождения ветерану трудового фронта, ветерану Железной Дороги Ивану Андреевичу Глущенко.
      С утра именинника спешили поздравить с Днём рождения И.о. Председателя Попаснянского районного совета Николай Черников вместе с начальником организационного отдела районного совета Ольгой Третьяковой, которые вручили ему цветы, подарок и почётную грамоту за мужество и отвагу, проявленные в годы ВО войны при восстановлении Попаснянщины и патриотическое воспитание молодого поколения. Пожелали имениннику крепкого здоровья, благополучия, мира и долгих лет жизни.

 • 6 червня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем журналіста України (6 червня 2018 р.) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем журналіста України (6 червня 2018 р.)

                  Шановні працівники засобів масової інформації,
                               ветерани журналістської справи!
      Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!
      Ваша праця потрібна й відповідальна. Саме ви професійно та неупереджено, правдиво і об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність.
  Сподіваюсь, що ваше друковане та публічне мовлення завжди нестиме людям прагнення до оптимізму, впевненості та віри у краще майбутнє  нашої  держави та рідної Попаснянщини.
  Від усього серця бажаю вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай події, які ви висвітлюєте, будуть добрими, новини — позитивними, статті, публікації та очерки – цікавими та змістовними.
  Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

 • 5 червня 2018

  В продолжение рубрики «Страницы жизни медиков Попаснянщины» В продолжение рубрики «Страницы жизни медиков Попаснянщины»

  Уважаемые читатели, в прошлом номере газеты "Попаснянский вестник" в очерке «Страницы жизни медиков Попаснянщины» было написано о некоторых фактах из жизни одного из лучших медицинских работников района – враче высшей категории – заведующем хирургическим отделением КО «Попаснянская районная больница» Игоре Валентиновиче Саенко, который в силу сложившихся жизненных обстоятельств, переехал жить в дугой город, уволившись со своей любимой работы.
  По техническим причинам в газете, на фотографии под очерком об Игоре Саенко - его коллега,  Александр Леонтьевич Нестеренко - начмед Ровненской областной больницы, врач – хирург, который был командирован на работу  в госпиталь  им. Пирогова при КУ «Попаснянская райбольница» с 01 января по 31 мая 2018 года.

 • 5 червня 2018

   Из рубрики «Страницы жизни замечательных людей Попаснянщины»  Вся жизнь – служение народу Из рубрики «Страницы жизни замечательных людей Попаснянщины» Вся жизнь – служение народу

  24 мая текущего года на 63 году ушёл из жизни коренной житель города Попасная, продолжатель рода династии железнодорожников, активный общественник, спортсмен и просто замечательный и добродушный человек-
  Владимир Николаевич Деркачёв.
      Всю свою жизнь этот человек посвятил служению народа,  оставив о себе попаснянам добрую память.


Сторінки: