Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 1 червня 2018

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди 80 - річчя від Дня утворення Луганської області Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди 80 - річчя від Дня утворення Луганської області

          Шановні мешканці Попаснянського району!
      Прийміть найщиріщі вітання з 80-річним ювілеєм утворення Луганської області.
      Луганщина – це Світанок України, це наша багата мальовнича земля, де живуть щирі, роботящі люди, які своєю натхненною працею завжди прославляють свій рідний край. Ми пишаємось своїм краєм, своєю історією, хоч вона має, як радісні так і гіркі сторінки.
      За 80 років свого існування наш Луганський край не раз  переживав  воєнні лихоліття, поразки та перемоги, але наш народ завжди свято вірив і вірить сьогодні у те, що настане мир на нашій багатостраждальній землі, і наші діти будуть завжди щасливими, бо над їх головами буде мирне  блакитне небо.  

 • 1 червня 2018

  Привітання голови районної радиМиколи Чернікова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього Дня батьків Привітання голови районної радиМиколи Чернікова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього Дня батьків

              Дорогі діти ! Шановні батьки  Попаснянщини!
      
      Щиро вітаю вас із світлими та добрими святами –  Міжнародним  Днем захисту дітей та Всесвітнім Днем батьків!
      День захисту дітей це – одне з найрадісніших свят одвічної надії. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Діти – це наше  майбутнє, майбутнє  нашої  держави, яке формується  у сьогоденні. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, як складеться її доля. Адже саме у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край. Нехай   наших  маленьких громадян завжди оточують доброта і розуміння, а їхні мрії  і задуми завжди збуваються!

 • 31 травня 2018

  Привітання В.о.Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі Святом останнього дзвоника Привітання В.о.Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі Святом останнього дзвоника

              Шановні школярі,випускники, вчителі і батьки!
      Щиро вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника!
      Для вас, дорогі випускники – це останній дзвоник шкільного дитинства, початок нового етапу в житті. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Настає доросле та не просте життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. І де б ви не були,  завжди пам’ятайте про своїх батьків, вчителів, які покладають на вас великі сподівання. Бо ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним людям, які вкладали у ваші душі  усю свою любов, доброту та щирість.     Бажаю стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості, працьовитості залежить майбутнє України та рідної Попаснянщини.

 • 27 травня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці  (27 травня 2018 р.) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом Святої Трійці (27 травня 2018 р.)

              Шановні мешканці Попаснянського району, дорогі земляки!
      Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці.  
      Свято Трійці означає триєдність Бога Всевишнього.
      Згідно книги Нового Завіту - коли Ісус Христос спустився на Землю, він явив себе сином Господа у людському втіленні. А коли він христився від  Іонна-Предтечі  у річці Йордан, явився Дух Святий у вигляді білого голуба. Всього їх троє: Батько (творець всього сущого), Син і Святий Дух.
      Про Трійцю говорилося  у  Старому завіті про те, що одного разу настане день, і на Землю прийде Божий посланець – його Син. Три особистості, але вони одне ціле.

 • 25 травня 2018

            Відбулася 62 позачергова сесія Попаснянської районної ради Відбулася 62 позачергова сесія Попаснянської районної ради

  25 травня відбулося засідання позачергової 62-ї сесії Попаснянської районної ради 6-го скликання, яку провів В.о. Голови, заступник голови районної ради Микола Черніков. Проект повістки денної було розглянуто на спільному засіданні постійних комісій районної ради, яке відбулося перед початком сесії.
      Невідкладне скликання позачергової сесії виникло з причини необхідності у внесенні змін у Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району. Така необхідність виникла тому, що помилка, яку було припущено при визначенні юридичної адреси Комишуваського учбово-виховного дитячого закладу викликала необхідність у переробленні проектно-кошторисної документації на виконання робіт з забезпечення дитячого закладу питною водою. А це дуже важливе питання, бо ми всі разом не маємо права допустити, щоб діти у закладі перебували без питної води. З цього питання більш детальніше доповіли начальник відділу у справах майна та природних ресурсів районної ради Ольга Межуєва та директор Комишуваського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Попаснянської районної ради Юрій Нечепуренко, який є депутатом районної ради.

 • 24 травня 2018

             Страницы жизни медиков Попаснянщины Страницы жизни медиков Попаснянщины

  Попаснянщина гордится своими медиками – это опытные, высоко квалифицированные специалисты, настоящие профессионалы своего дела.     Медицинскую сферу  района на сегодняшний день представляют 760 человек. На протяжении более 5 лет, в районе успешно внедряются новые процессы реформирования. Произошло слияние ведомственной железнодорожной медицины с бюджетной районной медициной, объединены лечебные учреждения, открыты новые отделения, значительно улучшилась материально-техническая база учреждений медицины, в т.ч. приобретено несколько диагностических современных аппаратов и другое спецоборудование, обновился автопарк медучреждений. В настоящее время продолжается работа по развитию медицины района по всем направлениям, постепенно внедряются в работу требования новой медреформы.

 • 24 травня 2018

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради До уваги депутатів Попаснянської районної ради

  Шановні депутати Попаснянської районної ради!
  Запрошуємо Вас взяти участь:
  - у спільному засіданні постійних комісій районної ради  25 травня 2018  року о 09:30;
  - у роботі позачергової  шістдесят  другої сесії районної ради  25 травня 2018 року о 10:00, які відбудуться  у залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.
  Орієнтовний порядок денний:
  - Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл,селищ,міст  Попаснянського району станом на 01.05.2018 року;
  - Про виключення із списку присяжних Попаснянського районного суду Луганської області;
  - Різне.

 • 23 травня 2018

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Слов'янської писемності і культури на честь вшанування Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Слов'янської писемності і культури на честь вшанування Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія

  24 травня, в день Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія, Україна разом із всіма слов`янськими країнами святкує День Слов`янської писемності і культури. В цей день у IX столітті, близько 862 року тому, православні просвітителі  у грецькому монастирі створили  слов’янську абетку. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодній справі старший брат Мефодій.
  Кирило створив слов’янську абетку на основі грецької, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Таким чином, було створено дві абетки - глаголицю і кирилицю.
  Ця подія стала історичною, бо в цей час було закладено основи української писемності, що сприяло долученню нашого народу до найкращих надбань слов’янства.
  Українська культура є скарбницєю слов`янського етносу. Протягом багатьох століть наша культура розвивалася та зрощувала геніїв у різних галузях мистецтв. Це такі, як: Тарас Шевченко, Микола Лисенко, Ілля Рєпін та багато інших. Українські  митці  своєю творчістю прославляли нашу державу в усьому світі.
  Сьогодні культура продовжує розвиватися, відновлюватися та відроджуватися,бо саме культура є обличчям свого народу та його духовної сутності.  
  Вірю в те, що кожен з нас, зажди цінуватиме нашу рідну солов’їну українську мову, культурні національні традиції, зберігатиме їх, примножуючи  та з гордістю передаючи з покоління у покоління.
  Щастя всім вам, шановні земляки, злагоди та добра!
  Нехай Господь Бог завжди оберігає кожного  від біди та життєвих негараздів, а на наша рідна Попаснянська земля стане ще кращою, квітучою  та мирною!
      
  З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної

 • 21 травня 2018

      23 мая 2018 года исполняется год светлой памяти ОХРИМЕНКО НИКОЛАЯ МИХАЙЛОВИЧА 23 мая 2018 года исполняется год светлой памяти ОХРИМЕНКО НИКОЛАЯ МИХАЙЛОВИЧА

  Депутатский корпус и коллектив аппарата Попаснянского районного совета помнят и скорбят по поводу годовщины безвременного ухода из жизни бывшего руководителя районного совета – НИКОЛАЯ МИХАЙЛОВИЧА ОХРИМЕНКО,  который большую часть своей жизни посвятил развитию района и города Попасная.
  В нашей памяти Николай Михайлович навсегда останется честным, принципиальным и справедливым руководителем и просто замечательным человеком!

 • 18 травня 2018

  Відбулася робоча нарада з питань, пов’язаних зі зміною тарифів за послуги водопостачання та водовідведення населенню Попаснянського району	Відбулася робоча нарада з питань, пов’язаних зі зміною тарифів за послуги водопостачання та водовідведення населенню Попаснянського району

  Нещодавно газетою «Попаснянський вісник» було опубліковано нові розрахунки на сплату населенням Попаснянського району за водопостачання та водовідведення, надані КП «Попаснянський районний водоканал». Запропоновані розрахунки за ці комунальні послуги  майже вдвічі більші діючих. Така пропозиція викликала великий резонанс у мешканців міста та району.  
      Директор КП Іван Вілков вважає нові розрахунки на підвищення тарифів  обґрунтованими і доцільними і, викликаними з об’єктивних причин, таких, як: велика заборгованість підприємства перед ЛЕО за електричну енергію, підвищення тарифу на електроенергію, необхідність у модернізації матеріально-технічної бази підприємства та його господарства, необхідність у підвищенні заробітної плати працівникам підприємства та з інших причин.

 • 18 травня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з нагоди Міжнародного дня музеїв Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з нагоди Міжнародного дня музеїв

          Шановні працівники  музеїв Попаснянського району!
      Вітаю  вас з професійним святом – Міжнародним Днем музеїв!
  Завдяки творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується історична, духовна, культурна та матеріальна спадщина Попаснянщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє.
      Щиро дякую кожному з вас за особистий внесок у розвиток музейної справи в районі, патріотичне виховання дітей та підлітків!
      Бажаю щастя, міцного здоров`я вам і вашим родинам, подальшої натхненної праці, нових здобутків у професійній діяльності та мирного неба над головою!

          З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о.Голови  Попаснянської районної ради

 • 9 травня 2018

  У прифронтовому місті Попасна відбулися святкові заходи з нагоди Великого Дня Перемоги У прифронтовому місті Попасна відбулися святкові заходи з нагоди Великого Дня Перемоги

  9 травня  з нагоди 73-ї річниці  Великої Перемоги над нацизмом у роки II-ї Світової війни 1939 – 1945 років та Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, тисячі мешканців міста Попасна вийшли з ранку на площу Миру міста Попасна, щоб відсвяткувати цю історичну подію.
      На площі лунали кращі пісні воєнних років та радіогазета про славні сторінки історії Попаснянського району тих далеких воєнних років. Диктор нагадала всім про подвиг наших земляків-визволителів, про героїв, які, ціною свого життя та здоров`я, виборювали мир на нашій землі, про тих, хто воював на передовій, хто в тилу своєю тяжкою працею здійснював величезний внесок у  наближення перемоги над німецько-фашистськими окупантами.
       Делегації від підприємств, закладів, організацій  з корзинами квітів пройшли на площу Героїв через живий коридор учнів шкіл, у руках яких були портрети наших земляків -воїнів-визволителів періоду Світової війни та воїнів АТО, полеглих під час захисту наших українських кордонів.

 • 8 травня 2018

  Велика шана і подяка за подвиг у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років вам, шановні ветерани!	Велика шана і подяка за подвиг у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років вам, шановні ветерани!

  Всеукраїнська Платформа «ЖІНКИ ЗА МИР», лідером якої є народний депутат України Наталія Королевська,  продовжує  благодійну Акцію з вшанування ветеранів  Великої Вітчизняної  війни 1941-1945 років.
      Напередодні 9 травня – Дня Великої Перемоги, керівник Попаснянської місцевого осередку цієї неполітичної благодійної Всеукраїнської організації Ірина Хащенко, разом із своєю помічницею Ольгою Третьяковою відвідали хворих ветеранів війни  та учасників бойових дій і трудового фронту, вручили їм від лідера Платформи «ЖІНКИ ЗА МИР» народного депутата України Наталії Королевської   подарунки та передали щирі слова привітань з наступаючим Днем Великої Перемоги. Такі ж подарунки напралено для вручення ветеранам усіх міст та населених пунктів району.

 • 8 травня 2018

  Керівництво Попаснянського району привітало ветеранів з 73-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом Керівництво Попаснянського району привітало ветеранів з 73-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом

  Напередодні святкування 73-ї річниці Великої Перемоги у II-й світовій війні 1939-1945 років та Великій Вітчизняній Війні 1942-1945 років, у Попаснянському районі продовжується Вахта Пам`яті, в рамках якої проведено значну роботу по приведенню до належного стану пам’ятників та братніх могил воїнів-визволителів та вшанування ветеранів війн, учасників бойових дій та трудового фронту.
      До Вахти Пам`яті залучилися керівництво державної та місцевої влади, ветерани війн, молодь, підприємства, заклади району, а також благодійні та громадські організації.
      7 та 8 травня у всіх містах та населених пунктах району представники органів влади та громадських організацій завітали до кожного ветерана війни, віддавши данину поваги та пошани кожному учаснику бойових дій, трудового фронту, інваліду війни, та гостро нужденним представникам категорії «Діти війни».
      Від районного керівництва з наступаючим Днем Перемоги ветеранів привітали перший заступник голови РДА - керівника РВЦА Віталій Проскурко, в.о. Голови районної ради Микола Черніков та керівник апарату РДА Вікторія Попова. Вони відвідали ветеранів та учасників бойових дій і трудового фронту у лікарнях та вдома, вручили їм Вітальні листи Подяки та конверти з матеріальною допомогою та побажали ветеранам міцного здоров`я, довголіття і  мирного неба, якого ми всі так прагнемо!

 • 8 травня 2018

  Попасняни вшанували пам'ять про жертви II-ї світової війни Попасняни вшанували пам'ять про жертви II-ї світової війни

  8 травня Україна відзначає День пам`яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами – учасниками другої світової війни.
       В цей день, 73 роки тому,  було здійснено капітуляцію нацистської Німеччини. Цей день, починаючи з 2015 року, за Указом Президента України, став Днем гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. В цей день ми вшановуємо пам'ять про всіх загиблих і померлих у роки II-ї світової війни 1939-1945 років та Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. У цей День традиційно, біля всіх пам’ятників та братніх могил радянських воїнів проходять мітинги-реквієми, богослужіння та покладання квітів.
      Вшановуючи подвиг наших батьків,дідів та прадідів,  представники від молодого покоління Попаснянського району, ветерани, діти разом  з керівництвом району та міста провели церемонію урочистого покладання квітів до братньої могили радянських воїнів та пам’ятника воїну-визволителю на площі Героїв міста Попасна.

 • 7 травня 2018

  Попасняне принимали поздравления от Всеукраинской Национальной Платформы «ЖЕНЩИНЫ ЗА МИР» 	В преддверии празднования 73-й годовщины Великой Победы над фашизмом в годы ВО войны 1941-1945 годов и окончания II-й Мировой войны, ветеранов и жителей Попаснянск Попасняне принимали поздравления от Всеукраинской Национальной Платформы «ЖЕНЩИНЫ ЗА МИР» В преддверии празднования 73-й годовщины Великой Победы над фашизмом в годы ВО войны 1941-1945 годов и окончания II-й Мировой войны, ветеранов и жителей Попаснянск

  В преддверии  празднования 73-й годовщины Великой Победы над фашизмом в годы ВО войны 1941-1945 годов и окончания II-й Мировой войны, ветеранов и жителей Попаснянского района с праздником поздравила Всеукраинская Национальная Платформа «ЖЕНЩИНЫ ЗА МИР», лидером которой является депутат Верховного Совета Наталия Королевская.
      7 мая представители от общественной организации во главе со своим лидером посетили Попаснянский район с тем, чтобы проведать ветеранов и поздравить их с наступающим праздником Великой Победы. При содействии Попаснянского районного совета, Попаснянской ячейки Всеукраинской платформы, районного совета ветеранов, было организовано  проведование ветеранов ВОВ и участников боевых действий на дому и в лечебном заведении.

 • 7 травня 2018

  Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги у Другій Світовій війні 1939-1945 р.р. Привітання в.о. голови Попаснянської районної ради з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги у Другій Світовій війні 1939-1945 р.р.

  мешканці Попаснянського району! дорогі ветерани Другої Світової війни 1939 – 1941 років!
      8 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Великої Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 років.
      Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 73 роки тому мужньо виборював  Перемогу, зупинив Другу Світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію, віддавши саме цінне – життя.
      День Перемоги над нацизмом – свято зі сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі та у нашому районі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні.
      Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом. Ветерани завжди залишатимуться для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам
      У ці пам’ятні дні бажаємо Вам, дорогі ветерани, невгасимого життєлюбства,міцного здоров’я, нескінченного довголіття! А всім мешканцям нашого району - благополуччя,злагоди у кожній родині та довгоочікуваного миру на нашій Попаснянській землі!
      З Днем Великої Перемоги!
      
  З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ -  В.о. голови Попаснянської районної ради від депутатського корпусу району


 • 5 травня 2018

  У місті Попасна урочисто відкрито гральний майданчик для дітей з вадами здоров`я У місті Попасна урочисто відкрито гральний майданчик для дітей з вадами здоров`я

  5 травня у житті мешканців міста Попасна відбулася ще одна приємна подія – на подвір`ї  Попаснянської центральної районної лікарні, в якій розташовано реабілітаційний дитячий Центр «ЛЕЛЕКА» урочисто відкрито новий гральний майданчик з метою реабілітації та відпочинку дітей з вадами здоров`я та пацієнтів дитячого терапевтичного відділення лікарні.

 • 27 квітня 2018

  Зустрінемо травневі свята у чистих та квітучих містах та населених пунктах Попаснянщини Зустрінемо травневі свята у чистих та квітучих містах та населених пунктах Попаснянщини

  В рамках Всеукраїнської акції «День довкілля» колектив Попаснянської районної ради на чолі з в.о. голови райради Миколою Черніковим, взяв участь у санітарному дні по приведенню територій, розташованих навколо адміністративної будівлі районної ради та навколо каплички, до належного стану. Сподіваємось, що скоро зацвітуть різними барвами квіти на клумбах та інші декоративні рослини, які сприятимуть святковому настрою наших мешканців.
      У акції Довкілля по приведенню до належного стану територій, активно взяли участь, як місцеві органи влади, так і всі підприємства і заклади Попаснянського району.
      Хай квітне завжди наша рідна Попаснянщина!Хай завжди яскраво світить з мирного неба сонечко над нашими головами! Хай завжди радісно і весело посміхаються діти!

 • 26 квітня 2018

       З нагоди 32-ї річниці Чорнобильської техногенної катастрофи у місті Попасна відбувся мітинг-реквієм З нагоди 32-ї річниці Чорнобильської техногенної катастрофи у місті Попасна відбувся мітинг-реквієм

  В історії народу є чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серця гострим болем. Одна з таких дат – 26 квітня 1986 року. В пам`яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, та суму, це одна з найжахливіших екологічних катастроф людства, ім`я якої Чорнобиль. Чорнобильська катастрофа торкнулась 17 країн Європи. Радіоактивному забрудненню піддалися території України, Росії,Білорусі, на яких мешкало більше 5 мільйонів людей. У результаті катастрофи постраждало більше 8 мільйонів громадян. Відразу після аварії близько 500 чоловік з числа пожежних та працівників станції отримали опіки та опромінення. Померло більше 30 людей, 600 тис. ліквідаторів отримали високі дози радіації. Тисячі ліквідаторів аварії з Луганщини за ці роки пішли з життя. І кожного року за наслідками цієї трагедії їх стає все менше і менше.
      У цьому році  ми у 32-й раз вшановуємо пам'ять  про загиблих та померлих  в наслідок аварії на ЧАЕС, віддаємо данину поваги і низько вклоняємось тим, хто прийняв на себе перші радіаційні удари, беручи участь у ліквідації найстрашнішої катастрофи XX століття.
      З нагоди Дня Пам`яті про ці події, 26 квітня на площі героїв міста Попасна біля пам’ятного знаку загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської аварії було проведено мітинг-реквієм за участю делегацій від підприємств, установ та закладів району, учасників ліквідаторів аварії на ЧАЕС, членів їх родин, вдів чорнобильців, представників громадськості та молоді.


Сторінки: