Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 3 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України (5 серпня 2018) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України (5 серпня 2018)

  Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту Попаснянського району!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня
  профспілки залізничників і транспортних будівельників України!
  Галузь, в якій ви працюєте, відіграє дуже важливу роль у розвитку економіки нашого регіону та України в цілому.
  Особливі слова вдячності  та привітань адресуємо колективу територіального комітету профспілки під керівництвом голови Андрія Канзьоби, ветеранам теркому за значний внесок у справу захисту трудових та соціальних гарантій залізничників Попаснянщини!

 • 3 серпня 2018

  Безоплатна вторинна правова допомога впродовж року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів Безоплатна вторинна правова допомога впродовж року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів

  Парламент удосконалив деякі засади надання безоплатної правової допомоги шляхом внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон).
  Так, згідно зі змінами до статті 14 Закону безоплатна вторинна правова допомога окремим суб’єктам права надаватиметься не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими центрами БВПД, одночасно.
  Окрім того, відтепер в окремих справах інтереси клієнтів у суді можуть представляти працівники системи надання БПД.

 • 31 липня 2018

  міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді»

  Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).

 • 23 липня 2018

  Попасняни відсвяткували 4-ту річницю визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань та День пам`яті про загиблих під час АТО Попасняни відсвяткували 4-ту річницю визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань та День пам`яті про загиблих під час АТО

  Протягом чотирьох  років наша Попаснянська земля переживає тяжкі часи, коли люди живуть і працюють в умовах війни, а зовсім поруч з містом проходять бойові дії, в яких беруть участь наші захисники - хлопці та дівчата з добровольчих батальйонів та військовослужбовці. Кожен день, кожну хвилину, кожну мить вони ризикують втратити своє життя та здоров`я заради збереження та миру на нашій Попаснянській землі та в Україні в цілому.
  За довгих чотири роки, війна вже забрала  багато життів, як захисників так і мирних мешканців.
      На передодні Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань, у релігійних закладах району та біля пам’ятників, було відправлено  панахиди за загиблими воїнами та мирними мешканцями.

 • 20 липня 2018

  Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова до мешканців району з нагоди Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань (22 липня)          Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова до мешканців району з нагоди Дня визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань (22 липня)

              Шановні жителі Попаснянського району та міста Попасна!

  Події  липня 2014 року назавжди залишаться в нашій пам`яті,в наших серцях, як жахливі сторінки нашого сьогодення, коли була спроба порушити національний суверенітет нашої Попаснянщини та Української держави, внаслідок чого наше мирне життя зруйнувалося.
  День 22 липня 2014 року для попаснян став знаковим, бо в цей день було звільнено районний центр та ще декілька населених пунктів району від незаконних збройних формувань.

 • 17 липня 2018

  Будуємо мир разом Будуємо мир разом

  «Будуємо мир разом!» - під таким гаслом Попаснянська районна рада спільно з депутатським корпусом співпрацюють з різними благодійними, релігійними, волонтерськими та іншими організаціями з організації надання благодійної допомоги нужденним категоріям мешканців району. Однією з таких організацій є Місія Християнської віри Івангілівської  з міста Кривий Ріг під керівництвом Василя Денисюка.За сприянням місцевої  влади та депутатів, волонтери цієї організації,  протягом трьох років проводять активну благодійну діяльність з  мешканцями прифронтових територій  Луганської та Донецької областей.

 • 16 липня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем бухгалтера України (16 липня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем бухгалтера України (16 липня)

                                   Шановні бухгалтери Попаснянщини!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера, який святкується у нашій державі 16 липня – в той день, коли в  законодавстві України у 1999-му році було закріплено основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
  Від сучасного бухгалтера сьогодення вимагає професіоналізму, компетентності, високої відповідальності, знань та швидкої орієнтованості у різних соціально-економічних, правових та інших напрямках життєдіяльності державних, комунальних , приватних та інших установ, організацій так і галузевих підприємств та закладів.

 • 11 липня 2018

  Восстановление домов и предоставление необходимой помощи людям, пострадавшим от конфликта на востоке Украины Восстановление домов и предоставление необходимой помощи людям, пострадавшим от конфликта на востоке Украины

 • 9 липня 2018

  Вирішено питання щодо взаємодії Попаснянської районної ради з Сєвєродонецьким представництвом Всесвітньої мережі Агенства України ADRA Вирішено питання щодо взаємодії Попаснянської районної ради з Сєвєродонецьким представництвом Всесвітньої мережі Агенства України ADRA

  09 липня В.о. Голови Попаснянської районної ради Микола Черніков  разом з начальником організаційного відділу Ольгою Третьяковою провели робочу зустріч з представниками  Сєвєродонецького відділення Всесвітньої мережі Адветистського Агентства України ADRA, яка провадить свою благодійну діяльність у 130 країнах світу, об’єднуючи тисячі штатних співробітників та волонтерів. Ця організація реалізує проект за підтримкою Уряду Німеччини. Мета проекту – психологічна допомога населенню, яке постраждало в ході конфліктуючих сторін. Зокрема мова йде про населення Східної України.

 • 4 липня 2018

  Працівники Попаснянського районного відділу Національної поліції України у Луганській області отримали привітання з професійним святом Працівники Попаснянського районного відділу Національної поліції України у Луганській області отримали привітання з професійним святом

  Згідно Указу Президента від 04 квітня 2018 року за № 97 дату святкування Дня Національної поліції України було перенесено з 04 серпня на 04 липня.
      У цей день  в актовій залі Попаснянського районного відділу Національної поліції відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята. Колектив районного відділу зі святом привітав його керівник – полковник поліції Володимир Золотарьов, який зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, командувача Операцією Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, який підкреслив: «Як командувач Об’єднаних сил я пишаюся тим, що маю честь служити пліч-о-пліч з кращими працівниками Національної поліції, тому що саме найкращим випала честь служити на Сході України, захищати державу від підступного ворога”. Ці слова по праву належать до співробітників Попаснянського районного відділу поліції та підрозділів, які проходять  військово-поліцейську службу на території нашого району. Потім начальник райвідділу запропонував вшанувати хвилиною мовчання  пам'ять про правоохоронців, які загинули під час виконання свого службового обов'язку.
      Працівників поліції району  прийшли привітати з професійним святом голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, заступник керівника Лисичанської міської прокуратури Ольга Курбатова та начальник Попаснянського відділу Лисичанської міської прокуратури Луганської області Іван Самсонюк.

 • 3 липня 2018

   Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної поліції України(4 липня 2018 р.) Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної поліції України(4 липня 2018 р.)

          Шановні працівники Попаснянського відділу Головного управління Національної поліції  у Луганській області, ветерани органів внутрішніх справ України!
      Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!
      На Вас, шановні, покладено виключно відповідальні і благородні завдання – охорона прав і свобод громадян, захист їх здоров`я та життя, протидія злочинності, забезпечення безпеки і громадського порядку на території  нашого району, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.
  Сьогодні, в ці складні для всіх часи, працівники національної поліції Попаснянського району демонструють високий професіоналізм, мужність, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок,не шкодуючи сил, здоров’я, а інколи і ризикуючи власним життям заради життя інших.

 • 29 червня 2018

  Попасняни відсвяткували День Конституції України та День молоді Попасняни відсвяткували День Конституції України та День молоді

  28 червня на площі Миру міста Попасна відбулося районні святкові заходи з нагоди державного свята – 22-ї річниці Конституції України та  Дня молоді, який офіційно відзначається у нашій державі щорічно в останню неділю червня. У цьому році наша молодь його святкувала 24 червня. Перед початком урочистого відкриття заходів для самих маленьких мешканців району працівниками районного БК було проведено дитячу конкурсно-розважальну програму з врученням призів та подарунків. Офіційну частину свята відкрили та провели педагогічний колектив та учні ЗОШ № 21 на чолі з директором Мариною Устенко, яка була ведучою свята.
  З Днем Конституції та Днем молоді всіх мешканців району щиро привітали голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, які традиційно провели церемонію нагородження подяками та  подарунками кращих трудівників Попаснянщини з нагоди Дня Конституції та з нагоди Дня молоді - кращих юнаків та дівчат, які, завдяки своїм талантам з різних напрямків, прославляють наш район та місто Попасну. Подячні листи також було вручено молодим трудівникам Попаснянщини та тим, хто безпосередньо працює з дітьми та підлітками, розвиваючи їх  творчі, спортивні, інтелектуальні та інші здібності і таланти. У церемонії нагородження взяли участь і представник від міського військово-цивільного співробітництва та керівники районних структур та закладів.

 • 27 червня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради            Миколи Чернікова з Днем Конституції України Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Конституції України

                            Шановні жителі Попаснянського району!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-ї річниці прийняття головного Закону України.
  28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що стало видатною подією в історії нашої держави. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
  Обравши шлях незалежного розвитку і, закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвиватись і зміцнюватись, як демократична, соціальна та правова держава.

 • 26 червня 2018

  Безоплатна Правова допомога Безоплатна Правова допомога

  Безоплатна Правова допомога

 • 22 червня 2018

   Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державної служби України

                   Шановні державні службовці Попаснянського району!
  День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.
  Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому. Кожен з вас завжди має пам’ятати та усвідомлювати той факт,що довіра влади починається з державного службовця, який є посередником між державою і народом, який повинен гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

 • 22 червня 2018

  Состоялся районный митинг памяти Состоялся районный митинг памяти

  Коллектив Попаснянского районного совета во главе с Николаем Черниковым на площади Героев принял участие в районном митинге- памяти жертвам Великой Отечественной войны- Второй Мировой войны.  

 • 21 червня 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (22 червня) Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (22 червня)

                         Шановні жителі Попаснянського району!
  22 червня Україна вшановує світлу пам'ять про мільйонів земляків,  життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і біллю вона увірвалася в кожну українську домівку, кривавою смугою пройшла через кожне серце, кожну долю. Мільйонам людей назавжди врізався в пам'ять перший день війни. Чорною тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалився на наших людей. В неділю 22 червня 1941 року, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань. Мільйони людських житів забрала ця кривава війна.

 • 18 червня 2018

  веб-сайт КП «Попаснянський водоканал». веб-сайт КП «Попаснянський водоканал».

  Попаснянська районна рада Луганської області інформує.
  Комунальним підприємством «Попаснянський районний водоканал» забезпечено виконання норм Закону України від 10.12.2015 №887 «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та вимог ПКМУ від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» стосовно
  організації роботи веб-сайту, який забезпечує споживачам прозорість розрахунків за спожиті послуги та вільний доступ до оперативної інформації з виконаних нарахувань, оплат, наявного боргу, занесення показань засобів вимірювальної техніки на особисті абонентські рахунки споживачів послуг КП «Попаснянський водоканал».
  Електронна адреса сайту: http://popasne-vodokanal.info-gkh.com.ua/.

 • 17 червня 2018

  Попаснянських дітей відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу Харківщини «Лісова галявина» Попаснянських дітей відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу Харківщини «Лісова галявина»

  17 червня групу дітей з Попаснянського району відправлено на відпочинок до оздоровчого дитячого закладу «Лісова галявина», який розташовано на території Харківської області у селищі Високий.
  Протягом двох років Попаснянська районна рада Луганської області  співпрацює з Харківською райдержадміністрацією Харківської області у питанні організації літнього відпочинку дітей пільгових категорій, які мешкають на території, де відбуваються військові дії.

 • 15 червня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника (17 червня 2018 р.) Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем медичного працівника (17 червня 2018 р.)

  Шановні працівники медичної галузі Попаснянського району - лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти та всі, хто має відношення до медичної сфери!
       Щиро вітаю всіх з професійним святом – Днем медичного працівника!
      Прийміть сердечну подяку за натхненну, віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь
      Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу і повагу.
      Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.
              Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.


Сторінки: