Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 28 вересня 2018

  Попасняне увековечили память о литературном герое - Отце Фёдоре из рассказа Ильи Ильфа и Евгения Петрова «Двенадцать стульев» Попасняне увековечили память о литературном герое - Отце Фёдоре из рассказа Ильи Ильфа и Евгения Петрова «Двенадцать стульев»

  28 сентября в городе Попасная состоялось маленькое историческое событие – торжественно открыта литературно-историческая памятная доска на здании «кубовая» железнодорожного вокзала станции Попасная. Памятная доска посвящена событиям, описанным в рассказе Ильи Ильфа и Евгения Петрова «12 стульев», где говорится: "Исчез отец Федор. Завертела его нелегкая. Говорят, что видели его на станции Попасная Донецких дорог. Бежал он по перрону с чайником кипятку…"

 • 28 вересня 2018

  Праздник осени для ветеранов Праздник осени для ветеранов

  На кануне празднования Дня людей пожилого возраста и Дня ветерана в малом концертном зале Попаснянского РДК состоялась праздничная тематическая программа с участием ветеранских, общественных  организаций, руководства района, города и наших уважаемых ветеранов войны и труда и просто жителей Попасной преклонного возраста. С этим осенним чудесным праздником представителей старшего поколения поздравили голова Попаснянской райгосадминистрации- руководитель РВГА Сергей Шакун, В.о. головы Попаснянского районного совета Николай Черников, Попаснянский городской голова Юрий Онищенко, руководитель  районной ветеранской организации Анатолий Ежак и Ирина Хащенко - проектный ассистент Центра организации досуга «Помоги пожилому», что в переводе на английский Helpqge Internqtionel  в Украине. Выступающие пожелали пожилым участникам тожества крепкого здоровья, семейного уюта, заботы близких, мира, благополучия, терпения, веры в лучший завтрашний день и заверили их в том, что всё, что хорошее делается в городе и районе – это для того, чтобы ветеранам и пожилым людям жилось лучше и комфортнее. Самым активным гражданам были вручены цветы и памятные сувениры.

 • 28 вересня 2018

  Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана ( 01.10.2018) Звернення В.о. голови Попаснянської районної ради МИКОЛИ ЧЕРНІКОВА з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана ( 01.10.2018)

  Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку й День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.
         Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів і бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність Батьківщини. Ви виростили дітей, а тепер віддаєте доброту, любов і ласку своїм онукам і правнукам.  Ви щедро ділитеся своїм життєвим досвідом,  і мудрість ваша залишиться в майбутніх поколіннях. Наш обов’язок – дарувати вам своє тепло й увагу, бути вдячними, а головне – наповнювати кожен ваш день повноцінним змістом і любов’ю, щоб ви - наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з вас не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми життєвими проблемами та труднощами.

 • 21 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем партизанської слави Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем партизанської слави

               Шановні ветерани Другої Світової війни, дорогі земляки!
  Щиро вітаємо вас з Днем партизанської слави та 76-ю річницею початку в Україні підпільно-партизанського руху проти фашистських загарбників.
  Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців. Їх самовіддана боротьба за свободу є одним із важливих чинників перемоги над ворогом. Збройний спротив загарбникам чинили понад мільйон народних месників: 46 партизанських з’єднань, близько двох тисяч загонів і розвідувально-диверсійних груп.Тільки в червні - липні 1941 року понад чотирьох тисяч заяв з проханням направити в діючу армію поступило від жінок і дівчат Луганщини. Усього ж до кінця року в ряди оборонців Вітчизни стало більше за 200 тисяч жителів Луганської області. У короткі терміни в обласному центрі  були сформовані і відправлені на фронт 214–та і 395–та стрілецькі дивізії. Антифашистський опір українського народу – це історія героїзму і жертовності наших громадян.

 • 17 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем рятівника України Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем рятівника України

  Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувально-пожежних служб Попаснянщини!
  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника!
  Це свято  визнано, як державне тому, що  рятівники – це люди сильні духом, мужні, віддані своїй складній, але дуже необхідній людству професії. Рятівники завжди з честю виконують свої службові обов’язки. У кожну хвилину кожен з них готовий вступити в бій з незваним лихом, щоб врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.  Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.
  Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі на благо нашої рідної Попаснянщини.
  Бажаємо усім, хто присвятив своє життя цій складній професії, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.
  У цей святковий день бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, щастя, мирного неба, і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

  З повагою
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ - В.о. голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус району
 • 14 вересня 2018

  Соболезнование Соболезнование

  Попаснянский районный совет выражает искренние соболезнования родным и близким в связи со смертью Новицкого Николая Николаевича - депутата Попаснянского районного совета I- IV созывов.

 • 13 вересня 2018

   Відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради Відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради

  13 вересня відбулася чергова 63 сесія шостого скликання Попаснянської районної ради, яку провів В.о. голови районної ради Микола Черніков. На засідання сесії було запрошено голів міських, селищних та сільських рад, керівників та представників від установ, закладів обласного значення та керівники підприємств, фермерських господарств, чиї питання було винесено на розгляд сесії. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Віталій Проскурко, представники громадськості району, у т.ч. громадської організації «Боротьба», працівники апарату районної ради.

 • 11 вересня 2018

  Готуючись до проведення чергової 63-ї сесії районної ради Готуючись до проведення чергової 63-ї сесії районної ради

         11 вересня у залі засідань районної ради відбулося чергове спільне засідання  постійно діючих комісій Попаснянської районної ради, яке провів В.о. голови, заступник голови районної ради Микола Черніков.     Головами профільних комісій було розглянуто ряд важливих питань, запропонованих  на  розгляд депутатами на 63-й сесії районної ради, яка відбудеться 13 вересня о 10.00. Розглянувши всі питання, комісіями було сформовано та затверджено повістку денну чергової сесії.
      Після засідання комісій Микола Черніков провів засідання президії районної ради з питань розділу «різне», які також будуть розглянуті на черговій сесії.

 • 9 вересня 2018

          Попасна відзначила свій 80-й ювілей Попасна відзначила свій 80-й ювілей

  08 вересня попасняни відсвяткували 80-річний ювілей свого рідного міста Попасна. Тисячи попаснян та гостей міста зібралися у невимушеній обстановці на центральній площі Миру.Зі святом мешканців міста та району привітали голова Попаснянської міської ради Юрій Онищенко, почесні гості  свята – заступник голови Луганської ОДА Генадій Іваненко, представник  батальонку ім.. Кульчицького, голова Попаснянської РДА- керівник РВЦА Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков. Керівництво району, міста та почесні гості свята щиро привітали з 80-річним ювілеєм попаснян та побажали всім щастя, успіхів в усіх добрих справах, добробуту у кожній родині та миру на нашій Попаснянській землі.

 • 7 вересня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міста Попасна Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем міста Попасна

            Шановні мешканці міста Попасна та Попаснянського району!

  Щиро вітаємо вас з одним з найулюбленіших свят – Днем міста Попасна, яке ми вісі разом будемо відзначати у цьому році 8 вересня.
  Ця дата пов’язана з історичною подією – визволенням міста від німецько-фашистських загарбників у 1943 році під час Другої Світової війни 1939-1945 років.
  Згадаємо деякі факти з нашої історії.
  Наприкінці 30-х років селищу Попасна офіційно було надано статус міста, яке з 1938 року мало назву Каганович. Після свого визволення з вересня 1943 року наше місто знову повернуло свою стару назву Попасна. Наприкінці 1977 року нашому місту було присвоєно статус  сільськогосподарського району і воно стало районним центром, який існує по сьогоднішній день.
  Напередодні Дня народження нашого міста висловлюємо щиру подяку всім його мешканцям та мешканцям інших міст та населених пунктів району за величезний особистий внесок кожного у розбудову нашого району та районного центру Попасна.
  Дякуємо нашим мешканцям за патріотизм та безмежну любов до рідного краю. Пишаємось тим, що, не зважаючи на всі труднощі, які випали на їх долю, пов’язані з проведенням військових дій, багато мешканців повернулося в свої домівки у рідне місто, і сьогодні продовжують жити і працювати у рідній Попасній , розвиваючи її в усіх напрямках.
  Напередодні Дня народження нашого міста, бажаємо кожній людині, кожній родині міцного здоров`я, благополуччя, терпіння, наснаги, миру та впевненості у завтрашньому дні.
  Віримо, що довгоочікуваний мир скоро прийде на нашу багатостраждальну українську землю, бо ціна цього миру дуже висока-це тисячі людських життів!
  Впевнені, що кожен мешканець міста, завдяки власній  натхненній праці, патріотизму та безмежної любові до рідної Попаснянщини, здійснить особистий внесок у наближення МИРУ на нашій Попаснянщині!
      Ще раз усіх з наступаючим Днем народження міста та районного центру Попасна!

  З глибокою повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. Голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус району.

 • 7 вересня 2018

  Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови, заступника голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова Відбулася чергова робоча нарада В.о. голови, заступника голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова

  07 вересня відбулася робоча нарада В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з питання щодо надання земельних ділянок лівобережжя Сєвєрського Донця, розташованих за межами населених пунктів Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району, у користування Попаснянського районного товариства мисливців та риболовів під мисливські угіддя. У нараді взяли участь депутат районної ради, директор ПП «ДЕРЖГОТЕХІНВЕНТПРОЕКТ» Володимир Саяпін, начальник  Попаснянського відділення Держгеокадастру у Луганській області Сергій Димарчук, депутат районної ради Олександр Цьова, начальник  відділу у справах майна та природних ресурсів районної ради Ольга Межуєва, начальник відділу організаційної роботи райради Ольга Третьякова та голова Попаснянського РСООР Борис Сафонов з представниками товариства мисливців та риболовів з інших населених пунктів району.  

 • 5 вересня 2018

  Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області

  Попаснянська района рада ОГОЛОШУЄ прийом документів від кандидатів на включення їх до списку ПРИСЯЖНИХ Попаснянського районного суду Луганської області
            Шановні мешканці Попаснянського району!
  Якщо Ви постійно проживаєте на території Попаснянського району та виявили бажання бути присяжним Попаснянського районного суду, просимо Вас до 04.10.2018р. подавати наступні документи до Попаснянської районної ради за адресою: вул. Мира, 2, каб. 420:  
  - власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Попаснянського районного суду (див. зразок);
  - ксерокопію паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата);
  - довідку з місця роботи (для працюючих);
  - завірену фотокопію трудової книжки або пенсійного посвідчення (для непрацюючих та пенсіонерів);
  - документ, що підтверджує відсутність судимостей;
  - документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.
  Довідки за телефоном: (06474)31905,
  електронна адреса для листування: rada@rasot.gov.ua

  ЗРАЗОК ЗАЯВИ КАНДИДАТА У ПРИСЯЖНІ

  Попаснянська районна  рада
  Іваненка Івана Івановича
  (адреса постійного місця проживання)
  Контактний номер телефону:

                                                                ЗАЯВА
  Прошу обрати мене до складу присяжних Попаснянського районного суду Луганської області.
  Інформую, що обставини, які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.
  Надаю згоду на використання та обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  Додатки: на ____ арк.

  дата                                                                          підпис


 • 3 вересня 2018

  Вшановано пам'ять про воїнів-визволителів, які віддали свої життя у вересні 1943 року під час визволення міста Попасна та Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників Вшановано пам'ять про воїнів-визволителів, які віддали свої життя у вересні 1943 року під час визволення міста Попасна та Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників

           03 вересня виповнюється 75-та річниця визволення Попаснянського району від німецько-фашистських загарбників у роки Другої Світової війни 1929-1945 років. В цей день, щорічно, до всіх пам`ятників та братніх могил воїнів-визволителів покладаються  квіти та вінки від молоді, ветеранів та громадськості.
      На площі Героїв міста Попасна традиційно відбулося урочисте покладання корзини з квітами до братньої могили радянських воїнів та пам`ятника воїна – визволителя за участю молоді та громадськості.     Почесну місію покладання до підніжжя пам’ятника воїну-визволителю корзини з квітами здійснили голова Попаснянської райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун та В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.     Хвилиною мовчання вшанували всі присутні пам'ять про тих, хто загинув у боях за визволення Попаснянщини.

 • 3 вересня 2018

  Привітали зі святом Першого Дзвоника школярів села Троїцьке Попаснянського району Привітали зі святом Першого Дзвоника школярів села Троїцьке Попаснянського району

          03 вересня в усіх загально - освітніх закладах Попаснянщини пройшли святкові заходи Першого Дзвоника з нагоди початку нового учбового року.
      В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков  разом з керівником благодійної організації «Благодійний Фонд "Справжня щира допомога" у Попаснянському районі Наталією Топчий завітали на свято у Троїцьку ЗОШ, де на долю дітей випало  навчатися в умовах війни.
      Також на свято до Троїцьких дітей завітали ТВО начальника Попаснянського районного відділу поліції Віталій Катрушко та заступник командира батальйону 72-ї бригади.  
      Традиційно свято відкрила директор школи Марина Верцанова та висловила багато щирих побажань , як вчителям так і школярам у новому учбовому році.

 • 31 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем підприємця (2 вересня 2018) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем підприємця (2 вересня 2018)

              Шановні підприємці Попаснянщини!
      Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем підприємця!
      Підприємництво та приватна ініціатива завжди відігравала велику роль у вирішення соціально-економічних питань нашої країни.Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте  на потреби кожного споживача.

 • 31 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Знань 1 вересня 2018 р. та з початком нового учбового року Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Знань 1 вересня 2018 р. та з початком нового учбового року

                        Шановні освітяни, батьки, дорогі школярі та студенти Попаснянщини!
      Щиро вітаємо вас з Днем Знань 1 вересня та з початком нового учбового року!
      День Знань - це прекрасне осіннє всенародне свято, яке надовго залишається у серці кожного з нас. В цей день широко відчиняються двері в усіх учбових закладах для вчителів,учнів та студентів. В цей день гучно та радісно лунають перші дзвоники, які відкривають новий учбовий рік.

 • 26 серпня 2018

       Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем шахтаря Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем шахтаря

                                               Шановні працівники та ветерани вугільної галузі    
             Попаснянського району!
      Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем шахтаря. Це свято в Україні відзначається щорічно в останню неділю серпня,  починаючи з 1993 року. Передумовою появи свята стало встановлення рекорду з видобутку вугілля  на одній із шахт Луганської області. Наприкінці серпня 1935 року шахтар -  новатор Олексій Стаханов за робочу зміну видобув 102 тон  вугілля, що в 14 разів перевищувало діючу норму. Цей рекорд сприяв зміні технології праці шахтарів і появі стахановського руху.
      Вугільна галузь завжди була і є надійною підтримкою економіки України і запорукою енергетичної безпеки нашої Держави. Гірників завжди відрізняла працьовитість, мужність і відповідальне ставлення до роботи. Вони щодня ретельно працюють, добуваючи «чорне золото» і здійснюють проходження заповітних погонних метрів, примножуючи історію нашого славного шахтарського краю.

 • 25 серпня 2018

  Всі разом відсвяткували День Державного Прапора України та 27-му річницю Незалежності України Всі разом відсвяткували День Державного Прапора України та 27-му річницю Незалежності України

  Мешканці Попаснянського району, не зважаючи на дуже складний час, коли поруч йде війна, гинуть військовослужбовці та  цивільні громадяни, все ж дружньо відсвяткували два головних державних свята – День Державного Прапора України та 27 річницю Незалежності України, тим самим показали свою силу та волю, безмежну любов до своєї рідної України.
  Свята пройшли під гаслами «Попасна - це Україна», «Схід та захід – разом!». А обласне свято, яке було проведено у нашій  прифронтовій Попасній, пройшло під назвою «Благословенні будьмо і єдині». На обласні святкові заходи приїхали тисячі мешканців з усієї Луганщини, а також наші друзі, гості з Львівщини Івано – Франківщини,Києва та Харкова.  

 • 23 серпня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України (23, 24 серпня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України (23, 24 серпня)

                                   Шановні жителі Попаснянщини!
      Щиро вітаємо Вас з державними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України !
      Ці визначні дати навіки увійшли в славетну історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.
      Сьогодні, 23 серпня весь український народ вшановує одну із головних національних святинь - Державний Прапор України, в якому втілені вікові прагнення українського народу до миру, праці, єдності, розвитку і збагачення рідної землі.

 • 20 серпня 2018

  Знай своє право на землю Знай своє право на землю

  З відео ви дізнаєтеся про заміну земельного сертифіката на державний акт на право власності на земельну ділянку.
  Кожен власник земельного паю має знати, що реальним власником він стане тільки тоді, коли це право буде зареєстроване. Основним документом, що посвідчує право на пай - є сертифікат, виданий районною державною адміністрацією. Він містить відомості про її вартість та розмір в умовних кадастрових гектарах.
  Це відео було підготовлено Мінестерством юстиції України  в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО .


Сторінки: