Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 26 квітня 2018

  Квіти попаснянським жінкам від Всеукраїнської неполітичної платформи «Жінки за мир». Квіти попаснянським жінкам від Всеукраїнської неполітичної платформи «Жінки за мир».

  Напередодні  травневих свят у Попаснянському районі та самому місті Попасна проходить місячник з благоустрою територій. До цієї акції долучились і представниці Попаснянського міського  осередку Всеукраїнської  Платформи «Жінки за мир».
      За підтримкою Попаснянської районної ради та Попаснянської міської ради, 26 квітня у на території районного центру керівником осередку Іриною Хащенко , її помічницями Ольгою Третьяковою, Тетяною Кандауровою  та іншими активними трудівницями міста, було організовано висадку роз, які попаснянські жінки отримали  у подарунок  від Всеукраїнської неполітичної, незалежної організації «Жінки за мир».     Рози буде висаджено на  клумбах біля адміністративних будівель районної, міської рад, районного БК та на площі миру. Сподіваємось, що ці подарункові квіти зацвітуть і обов’язково принесуть мешканцям району гарний весняний настрій та сподівання на те, що скоро на нашій території запанують мир та спокій.

 • 25 квітня 2018

  Зустріч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з керівництвом району та міста з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії Зустріч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з керівництвом району та міста з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії

  Напередодні Дня пам`яті Чорнобильської трагедії, який щорічно відзначається в Україні 26 квітня, починаючі з 1986 року, відбулася урочиста зустріч «за круглим столом» учасників ліквідації аварії з керівництвом району та міста.
  25 квітня у залі засідань Попаснянської районної ради зібралися ті, хто 32 роки тому першими стали на захист людства перед великою, некерованою екологічною катастрофою, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції, ті, хто, не шкодуючи власного життя та здоров`я рятували світ від страшних наслідків трагедії.

 • 25 квітня 2018

  Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди міжнародного Дня пам`яті Чорнобильської трагедії та її 32 – ї річниці Звернення В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди міжнародного Дня пам`яті Чорнобильської трагедії та її 32 – ї річниці

  Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи, мешканці району!
  26 квітня Україна відзначає 32 річницю з Дня трагедії, яка трапилась цього дня у 1986 році  на Чорнобильській АЕС. Цей день назавжди увійшов чорною сторінкою в історію нашої держави.
  В ту мить, від потужного вибуху було зруйновано 4-й атомний енергоблок електростанції, внаслідок чого, у навколишнє середовище було викинуто велику кількість радіоактивних речовин, які перетворили мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки.
  Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенного екологічного лиха. Жодна статистика не скаже, скільки людських доль покалічено чорнобильським смерчем. Не чим не виміряти горе, пов’язане зі смертю чи втратою здоров’я ліквідаторів, із хворобами українців, зі страхом згубних наслідків катастрофи.

 • 20 квітня 2018

  Відбулася святкова тематична програма з нагоди 100-річного ювілею Міжнародного Товариства Червоного Хреста	Відбулася святкова тематична програма з нагоди 100-річного ювілею Міжнародного Товариства Червоного Хреста

  20 квітня у малій залі Попаснянського районного БК відбулася урочиста святкова програма, присвячена  100 річчю утворення міжнародного Товариства  Червоного Хреста в Україні. Програму було присвячено діяльності Попаснянської районної організації Червоного Хреста під керівництвом Ели Русанової.
      З ювілейним святом працівників районної організації та волонтерів прийшли привітати голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, керівник апарату РДА Вікторія Попова, начальник  управління Пенсійного фонду у Попаснянському районі Наталія Остановська,  головний лікар  КУ «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Вєра Гурова та голова районної організації ветеранів Анатолій Єжак.

 • 19 квітня 2018

  Питання підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення – потребує всебічного обґрунтування та відкритого публічного обговорення населенням району Питання підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення – потребує всебічного обґрунтування та відкритого публічного обговорення населенням району

  Керівництво та депутатський корпус Попаснянської районної ради стурбовані тим, що КП «Попаснянський райводоканал», шляхом розміщення інформації про нові тарифи у газеті «Попаснянський вісник», не надало обґрунтування підвищення цін на послуги, тобто не довело до відома споживачів структури тарифу (планових витрат за елементами, прибуток, податок на додану вартість), що веде до порушення принципів прозорості, гласності та відкритості при розгляді проектів, що мають ознаки регуляторних актів (наказ Мін. Регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово - комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад».

 • 17 квітня 2018

  Безоплатна Правова допомога

 • 14 квітня 2018

  У місті Попасна відбулася Великоднева благодійна акція У місті Попасна відбулася Великоднева благодійна акція

  14 квітня Попаснянською міською радою на території Свято – Миколаївського храму було організовано та проведено благодійну акцію, присвячену Великодню «Створи пасхальну писанку», у якій взяли участь організації, підприємства, заклади району та міста Попасна.
  З цією подією та Великодневими святами попаснян привітали міський голова Юрій Онищенко, голова райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови районної ради Микола Черніков, священнослужитель Свято-Миколаївського храму протоієрей Михайло та настоятель Церкви Трьох Святителів Отець Віталій. Вони щиро привітали всіх мешканців району з Великодневими святами та благословили благодійну акцію на те, щоб вона принесла допомогу у лікуванні тяжко хворих дітей.

 • 11 квітня 2018

  Пасхальні подарунки від представників незалежної, неполітичної Всеукраїнської громадської організації «Жінки за мир» Пасхальні подарунки від представників незалежної, неполітичної Всеукраїнської громадської організації «Жінки за мир»

  У ці весняні дні представники незалежної неполітичної Всеукраїнської громадської організації  «Жінки за мир» здійснили невеличкий внесок у покращення святкового настрою мешканців Попаснянщини, надіславши їм під час святкування Великодня паски.
      Ці солодкі подарунки отримали представники гостронужденних категорій: громадяни з інвалідністю, вимушені переміщені особи з окупованих територій, діти з малозабезпечених сімей прифронтового села Троїцьке, вихованці та їх батьки  районного дитячого реабілітаційного центру для діточок з інвалідністю «Лелека».

 • 6 квітня 2018

  Вітання В.о.голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Пасхальними святами Вітання В.о.голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Пасхальними святами

  Шановні мешканці Попаснянського району, дорогі земляки!
      Щиро вітаю всіх з Великим святом – Світлим Христовим Восресінням!      
      Упродовж багатьох століть, сповнене благодатною радістю, Великоднє свято входить у кожну оселю як символ добра і любові, злагоди і примирення, великої надії і світлих сподівань.
      Нехай у день Світлого Воскресіння Христового Божа благодать наповнить ваші душі та серця та надасть непохитної віри у кращий завтрашній день, сил і терпіння у боротьбі з життєвими труднощами.
      Нехай многоголосі Великодні дзвони додадуть кожному з нас віри у краще майбутнє  нашої Попаснянщини.
      Бажаю всім Божого захисту, підтримки у добрих починаннях, взаємопорозуміння, духовного відродження, добра, миру у кожній родині та на всій Попаснянської землі.
      Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!
                                                    ХРИСТОС ВОСКРЕС!
          З найкращими побажаннями,
          МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови , заступник голови Попаснянської районної ради

 • 5 квітня 2018

  Паски Попаснянам від народного депутата України Сергія Дунаєва Паски Попаснянам від народного депутата України Сергія Дунаєва

  Напередодні Пасхальних свят, протягом шести років, народний депутат України Сергій Дунаєв вітає мешканців Попаснянського району солодкими подарунками - пасками.
      5 квітня цього року, за сприянням депутата Попаснянської районної ради Костянтина Жалдакова, святкові паски було привезено до міста Попасна.
      Традиційно, Благочинний Попаснянського  округу, протоієрей Михайло (Лущак) подарункові паски освятив.
      За допомогою громадських та благодійних організацій, волонтерів, ці пасхальні подарунки було вручено мешканцям району гостро нужденних категорій, серед яких: інваліди,тяжко хворі одинокі  громадяни похилого віку,сироти та багатодітні родини.

 • 28 березня 2018

  Відбулася апаратна нарада Відбулася апаратна нарада

  28 березня у залі засідань Попаснянської районної ради відбулася апаратна нарада голови Попаснянської райдержадміністрації-керівника районної військово-цивільної адміністрації Сергія Шакуна за участю керівників структурних підрозділів, підприємств, закладів району, голів місцевих рад, представників засобів масової інформації. На нараду було запрошено В.о. голови, заступника голови районної ради Миколу Чернікова.

 • 27 березня 2018

      Відбулося чергове засідання районної громадської ради Відбулося чергове засідання районної громадської ради

  27 березня у залі засідань Попаснянської районної ради відбулося чергове засідання районної громадської ради, яку провів її голова Станіслав Богданов. На засідання було запрошено голову Попаснянської РДА-РВЦА Сергія Шакуна, В.о. Голови, заступника голови Попаснянської районної ради Миколу Чернікова, представників громадських організацій району та активних мешканців району.  На засіданні було розглянуто чотири питання порядку денного та декілька додаткових важливих питань.

 • 25 березня 2018

  Відбувся Відкритий турнір в пам`ять про Миколу Павловича Терегерю Відбувся Відкритий турнір в пам`ять про Миколу Павловича Терегерю

  24 березня у спортивній залі Попаснянського спортивного закладу «Відродження» відбувся Відкритий пам’ятний турнір з вільної боротьби в пам'ять про видатну людину Попаснянщини - педагога  Миколу Павловича Терегерю, який все своє життя присвятив спортивному вихованню дітей та підлітків.

 • 23 березня 2018

  Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної гвардії України (26 березня 2018 р.) Привітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем Національної гвардії України (26 березня 2018 р.)

  Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
      Щиро вітаю вас з професійним святом, яке, починаючи з 2015 року, згідно  Указу Президента, щорічно відзначається в Україні 26 березня.
      Для українських воїнів служіння народу – найвища честь, покликання, обов`язок. На них покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу та зміцнювати обороноздатність і безпеку нашої держави.
      Сьогодні бійці Національної гвардії боронять незалежність України, охороняючи стратегічно важливі об`єкти, стоячи на сторожі громадського порядку.
      Щодня доблесні гвардійці виявляють мужність і самовідданість, безмежну любов до рідної землі і свого народу, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції, у т.ч. і  на території нашого  району.
      Дуже вдячні вам за те, що ви не шкодуючи свого здоров`я та власного життя, цілодобово забезпечуєте мир та спокій на нашій Попаснянській землі.
      В день професійного свята, щиро бажаю вам, гвардійці міцного здоров`я, успіхів у військовій підготовці,  миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та божого благословення!
  З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ  –  В.о. Голови Попаснянської районної ради


 • 23 березня 2018

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Служби безпеки України (25 березня 2018 р.) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з нагоди Дня Служби безпеки України (25 березня 2018 р.)

               Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
  Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників Служби безпеки України!
  Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково- технічний та оборонний потенціал.
  Працівники Органів СБУ ефективно працюють над викриттям й попередженням злочинів проти життя, честі та гідності наших громадян, борються з корупцією та організованою злочинністю.
  Вони є високопрофесійними, працездатними та мужніми людьми, які заслуговують на визнання і пошану.
      Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.
      З нагоди професійного свята, бажаю вам, шановні, та вашим родинам міцного здоров`я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів.
      Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують затишок і тепло.
             З повагою

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ  –  В.о. Голови Попаснянської районної ради • 23 березня 2018

                 Робоча нарада у районної раді Робоча нарада у районної раді

  23 березня В.о. Голови, заступник голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів робочу нараду з питання, яке на сьогоднішній день дуже актуальне і бурхливо обговорюється серед наших громадян. Це зміни у законодавстві про похоронну справу. Однією з важливих складових у цьому питанні, є  питання щодо забезпечення якісного обслуговування населення з надання ритуальних послуг під час організації поховань померлих  родичів.
      У нараді взяли участь начальник організаційного відділу апарату районної ради Ольга Третьякова, депутати районної ради Микола Проценко,  Володимир Саяпін, підприємець ритуальної служби Галина Крошка та робітник ритуальної служби Світлана Загайчук

 • 19 березня 2018

  Конструктивный контроль работы районных органов власти Конструктивный контроль работы районных органов власти

  О функциях Попаснянского районного совета,
   взаимодействии с военно-гражданской администрацией
   и планах их дальнейшего сотрудничества:
   интервью с и.о. Председателя Попаснянского районного совета

 • 17 березня 2018

  Привітання В.о голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівника податкової та митної справи Привітання В.о голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівника податкової та митної справи

  Дорогі земляки! Шановні працівники податкової та митної справи України!
  Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом! Місія, яку вам доручила наша держава, спрямована на зміцнення та розвиток національної економіки.Робота ваша дуже складна і потребує високої відповідальності, професіоналізму та принциповості. Завдяки вашої плідної праці значно залежить наповнення державної казни, забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України.
  З нагоди професійного свята бажаю вам  міцного  здоров`я, щастя, сімейного затишку, миру, добра та професійних здобутків на благо розвитку Попаснянщини!  
  З повагою
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ - В.о. Голови Попаснянської районної ради

 • 16 березня 2018

  Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Попаснянщини отримали привітання Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Попаснянщини отримали привітання

  У третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення будуть відзначати своє професійне свято. З цієї нагоди 16 березня у концертній залі Попаснянського районного Будинку культури відбулася святкова тематична програма з ушануванням працівників комунальної сфери району та концерт за участю кращих виконавців та творчих колективів районного Будинку культури дитячої школи мистецтв Будинку дитячо-юнацької творчості та інших закладів культури та освіти району. Зі святом комунальщиків привітали зі сцени перший заступник голови Попаснянської районної держадміністрації Віталій Проскурко, в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко. Вони побажали всім працівникам підприємств комунальної та побутової сфер всього самого найкращого та вручили кращим представникам почесні грамоти та грошові винагороди.

 • 16 березня 2018

  Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування (18 березня 2018 р.) Вітання В.о. Голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування (18 березня 2018 р.)

  Шановні працівники житлово-комунального господарства та                
                       побутового обслуговування Попаснянського району!
      Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!
      Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за тепло в житлових будинках та будинках інфраструктури району. Ви забезпечуєте  охайність і чистоту вулиць, майданів, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення району. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх здоров`я та настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.
      Вдень і вночі, майже без вихідних, у складних життєвих  умовах, завдяки відданості своїй справі, вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.
      Щиро дякую вам за нелегку працю та повсякденну турботу про гідне життя наших громадян.
      У День професійного свята бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
    
      З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ -  В.о. Голови Попаснянської районної ради

      


Сторінки: