Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 20 квітня 2019

  Під гаслом «Разом – ми сила» зробимо наше місто квітучим та чистим! Під гаслом «Разом – ми сила» зробимо наше місто квітучим та чистим!

          Працівники Попаснянської районної ради долучились до Дня довкілля, який 20 квітня  проходить у місті Попасна в рамках благоустрою територій під назвою «Разом – ми сила!». Дружнім колективом було приведено до належного стану декілька  закріплених територій. Скоро зацвітуть весняні та літні квіти, які з душею були висаджені на клумбах. Їх цвітіння додасть всім мешканцям доброго настрою світлої надії на подальше краще життя та майбуття, а наше рідне місто завжди буде мирним і квітучим.
      Дякуємо керівництву міської ради за те, що така щорічні Акція з благоустрою територій стала доброю традицією для всіх трудівників і просто для всіх мешканців районного центру.

 • 16 квітня 2019

  ЕЩЕНКО ГЕННАДИЙ ГРИГОРЬЕВИЧ ЕЩЕНКО ГЕННАДИЙ ГРИГОРЬЕВИЧ

  Глубоко скорбим по поводу ухода из жизни депутата районного совета 5-го созыва ЕЩЕНКО ГЕННАДИЯ ГРИГОРЬЕВИЧА, жизнь которого оборвалась 15 апреля в результате продолжительной тяжёлой болезни в возрасте 65 лет.
  За годы активной трудовой, депутатской и общественной деятельности, при непосредственном участии Геннадия Григорьевича, произошли положительные изменения в социально-культурной жизни района.

 • 12 квітня 2019

             Зробимо разом наше місто кращим! Зробимо разом наше місто кращим!

      Трудовий колектив Попаснянської районної ради на чолі з її керівником Миколою Черніковим  взяв активну участь у акції з благоустрою територій міста Попасна, яка щорічно проводиться в рамках місячника з благоустрою та напередодні пасхальних та травневих свят на територіях нашого району.

 • 11 квітня 2019

  Проведено культурно- просвітницький захід для молоді Проведено культурно- просвітницький захід для молоді

      11 квітня у читальній залі Попаснянської центральної районної бібліотеки відбувся культурно-просвітницький захід  для молоді району під назвою «Україна і Молдова: різне та спільне». Ідея проведення такого заходу виникла  у керівника Комишуваської громадської організації «КОМРОЗ» Станіслава Богданова, який у березні-місяці взяв участь у поїздці  молодіжної групи громадських діячів  з міст Дніпро та Павлоград до Молдови з метою обміну досвідом у питаннях, пов’язаних з розвитком України та Молдови.
      У тематичній зустрічі взяли участь учні 9-11 класів, вчителі на чолі з методистом відділу освіти Надією Зубковою. А проведенню цього  заходу активно сприяли  КУ «МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР» (кер. О. Лагутіна), загально-освітніх заклади та ПРЦБС (кер. О.Попкова).
      На молодіжну зустріч було запрошено  В.о. голови Попаснянської районної ради Миколу Чернікова

 • 9 квітня 2019

  Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги інформує! Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує!

          На час відсутності працівників в Попаснянському бюро правової допомоги в приміщенні за адресою:  пл. Миру, 2 каб. 202, м. Попасна буде діяти дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.
      Кожну середу  мешканцям м. Попасна та Попаснянського району буде надаватись правова допомого спеціалістами Гірського бюро та Сєвєродонецького місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 • 4 квітня 2019

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні постійних комісій районної ради, 23
  квітня 2019 року о 10:00 та у роботі чергової шістдесят сьомої сесії районної ради, 25
  квітня 2019 року о 10:00, які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі
  Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.
  Орієнтовний порядок денний:
  - Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та
  результати діяльності на території Попаснянського району протягом 2018 року;
  - про затвердження проектів землеустрою;
  - різне.

 • 28 березня 2019

  Відбулося чергове засідання Клубу цікавих зустрічей для людей похилого віку Попаснянщини Відбулося чергове засідання Клубу цікавих зустрічей для людей похилого віку Попаснянщини

  28 березня у КЗ «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» (кер. Тетяна Приходько) відбулося чергове засідання учасників Клубу цікавих зустрічей», яке організували та провела проектний асистент Центру організації дозвілля ( кер. Ірина Хащенко), який працює в рамках проекту   ХЕЛП ЕЙЧ ІНТЕРНЕШНЛ  у перекладі на український  «Невідкладна допомога та захист людей похилого віку, що постраждали від конфлікту в Луганській області» за підтримкою Агенства  ООН у справах біженців UNHGR. В організації діяльності  Клубу  беруть активну участь працівники Центру надання соціальних послуг. Учасниками Клубу є підопічні – люди похилого віку, люди з інвалідністю, одинокі та інші  громадяни, які потребують соціальної допомоги.

 • 27 березня 2019

           В районі проведено чергове засідання районної протиракової комісії В районі проведено чергове засідання районної протиракової комісії

      26 березня відбулося чергове засідання районної протиракової комісії на чолі з начальником відділу охорони здоров`я Попаснянської райдержадміністрації Наталією Кацарською.
      На комісію було запрошено В.о. голови Попаснянської районної ради Миколу Чернікова, заступника голови райдержадміністрації Каріну Кошелєву, працівників відділу охорони здоров`я, управління соціального захисту населення та керівників медичних районних закладів.
      На повістці денній засідання комісії було розглянуто ряд важливих питань стосовно стану справ з онкозахворювань серед населення у Попаснянському районі та вжиття дієвих заходів щодо запобігання, профілактики, виявлення на ранніх стадіях, локалізації та ефективного лікування цієї важкої хвороби.
  З цих питань перед присутніми з інформаціями виступили: завідувач поліклініки КУ «ПОПАСНЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Валерій Бистрік, головний лікар КУ «ПОПАСНЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Олександр Ковальчук, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КУ «ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Ірина Шаповалова, начальник відділу охорони здоров`я – голова комісії Наталія Кацарська, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Каріна Кошелєва та В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков.

 • 24 березня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників Служби Безпеки України Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників Служби Безпеки України

          Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
          Щиро вітаю вас з професійним святом!

      Ваша професійна діяльність завжди пов’язана з такими поняттями, як професіоналізм, наполегливість, працездатність, висока відповідальність,чесність та мужність.
      На долю кожного з вас випала місія захищати та відстоювати законні інтереси нашої держави та прав її громадян, захищати Україну від економічних, політичних та інших посягань на її суверенітет та територіальну цілісність.
      Органи СБУ завжди були і є ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

 • 21 березня 2019

  Попаснянська загально-освітня школа № 21 відзначила свій 130 річний ювілей Попаснянська загально-освітня школа № 21 відзначила свій 130 річний ювілей

         21 березня В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков взяв участь у святковій урочистій програмі, присвяченій  130-річному ювілею Попаснянської загально-освітньої школи I-III ст. № 21.
         Керівник районної ради щиро привітав з ювілеєм школи педагогічний колектив на чолі з директором Мариною Устенко,учнів, батьків, випускників та ветеранів педагогічної праці - колишніх вчителів та директорів школи.

 • 15 березня 2019

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників комунального господарства та сфери побутового обслуговування Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем працівників комунального господарства та сфери побутового обслуговування

          Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування Попаснянщини!
      Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня!    
      Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Це – тепло, вода і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, парків, скверів, дворів, прибудинкових територій, доступні та доброякісні побутові послуги у містах та населених пунктах району. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей та запорука  гарного самопочуття та настрою, забезпечення соціальної стабільності та громадського спокою.     

 • 9 березня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем землевпорядника України                        (9 березня) Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з Днем землевпорядника України (9 березня)

                          Шановні землевпорядники району!

         Щиро вiтaю вас з професійним святом! Ваша професія дуже важлива та почесна, бо ви працюєте на рідній землі, турбуєтесь про її сьогодення та майбутнє. У ваших руках найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.                
         Вiдповiдaльнiсть i досвiд, профeсiйнiсть тa любов до рiдної зeмлi прaцiвникiв зeмлeвпорядної служби є зaпорукою збeрeжeння i дбaйливого використaння зeмeльних рeсурсiв нaшої Бaтькiвщини.
         У день професійного свята бажаю кожному з вас успіхів у нелегкій праці, міцного здоров'я, щастя, родинного затишку та благополуччя, блискучих перемог, Нехай ваші благородні серця завжди будуть зігріті любов'ю до рідної  рідної Попаснянщини!
         Ще раз всіх зі святом!

         З повагою МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – в.о. голови Попаснянської районної ради • 7 березня 2019

   Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом 8 Березня Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова зі святом 8 Березня

                        Шановні жінки Попаснянщини!
              Дорогі наші мами, бабусі, сестри, доньки, кохані!
      Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.
      Жінки є символом усього найкращого у нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.
      Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях та при цьому залишаєтесь берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей!
      Ви даєте нам, чоловікам, нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими у собі. А для цього необхідні терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто нам не вистачає.
      Від усієї душі бажаю кожній з вас здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

 • 6 березня 2019

  Жінки Попаснянщини отримали привітання з нагоди Міжнародного Дня 8 Березня Жінки Попаснянщини отримали привітання з нагоди Міжнародного Дня 8 Березня

           Напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з вшануванням кращих жінок Попаснянщини та святковий концерт, у якому взяли участь творчі колективи та окремі виконавці закладів культури та освіти району.
      З наступаючим святом жінок зі сцени привітали голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, які у своїх передсвяткових вітаннях побажали жінкам миру, весни в душі, світлого кохання, родинного затишку,благополуччя та весняного настрою.
          За особистий внесок у розвиток Попаснянщини кращих трудівниць району та міста було нагороджено почесними грамотами, квітами та подарунками.

 • 5 березня 2019

  Славимо Великого українського Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка! Славимо Великого українського Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка!

          9 березня весь український народ відзначатиме 205-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. А 10 березня  виповнюється 158 років з дня його  смерті.
      Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.
      5 березня в Попаснянському районному Будинку культури відбулася святковий та пам`ятний захід для школярів, присвячений життю та творчості Тараса Шевченка, який підготували та провели працівники відділу освіти, РМЦ за участю Будинку дитячо-юнацької творчості та загально-освітніх і культурних закладів району.

 • 1 березня 2019

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з народним святом Масляної                Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова з народним святом Масляної

                                  Шановні мешканці району!
      Щиро вітаю всіх зі святом приходу весни – Масляною!
      Це стародавнє слов'янське свято бере свої витоки з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства до наших часів. В цьому році Масляна починається з 4 березня і тривала до 11 березня.     Вона святкується щороку в останній тиждень перед Великим постом, за сім тижнів до Великодня.
      Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців.
      Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Це перехід від Зими до Весни.

 • 25 лютого 2019

  До уваги суб’єктів декларування! До уваги суб’єктів декларування!

  З 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.
  Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) особи зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.
  З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).
  Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділі «Роз’яснення для суб’єктів декларування».
  Довідка щодо заповнення декларацій: +38(044)200-08-29
  Технічна допомога:+38(044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

 • 22 лютого 2019

  Гранты для малых и средних предприятий Гранты для малых и средних предприятий

  Междунароодный комитеет Краасного Креста начинает реализацию проектов, направленных на восстановление малых и средних предприятий, пострадавших в результате конфликта, путем предоставления грантов для создания дополнительных рабочих мест.

 • 21 лютого 2019

  Відбулося пленарне засідання позачергової 66-ї сесії Попаснянської районної ради Відбулося пленарне засідання позачергової 66-ї сесії Попаснянської районної ради

           21 лютого В.о. голови, заступник голови Попаснянської районної ради Микола Черніков провів пленарне засідання позачергової 66-ї сесії районної ради 6-го скликання, на яке було запрошено представників структурних підрозділів Попаснянської райдержадміністрації.
       Головним питаннями  порядку денного пленарного засідання були питання, пов’язані з необхідністю у терміновому оформленні майнової та землевпорядної документації на заклади освіти району з тим, щоб надалі розвивати їх матеріально-технічну базу, залучаючи  до цієї роботи  інвесторів.

 • 20 лютого 2019

            20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

                          Шановні жителі Попаснянщини!     
      20 лютого наша Держава відзначає 5-ту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні. В ці дні 2014 року найактивніші представники українського народу на Майдані відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право відчувати себе господарями на рідній землі. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, вступили в боротьбу за краще майбутнє України.     


Сторінки: