Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Загальні відомості

Запрошуємо до Києва!

Стародавній та водночас молодий, з тисячолітніми традиціями, багатою культурною спадщиною Київ поєднує в собі старовинну архітектуру, пам’ятки історії, мистецтва та сучасну міську інфраструктуру.

Усім відомі пам’ятки та пам’ятники архітектури та історії міста – Києво-Печерська Лавра, Софійський та Михайлівський собори, храми та монастирі. Найбільш відвідуваними туристичними місцями є також Андріївський узвіз та старі вулиці Подолу, Дніпровські схили та десятки зелених міських парків.

Проте ми хочемо відкрити вам інші унікальні та невідомі сторони нашого міста. Адже за останні роки Київ якісно змінився, і сьогодні – це місто з найвищим рівнем соціального, економічного і культурного розвитку в Україні. Столиця вже багато десятків років вдало поєднує у собі адміністративно-політичний, промисловий та бізнесовий центри країни. Разом з тим, культура Києва постійно збагачується завдяки широкій міжнародній взаємодії.

Історія Києва налічує понад 1500 років. Та зберігши атмосферу древнього міста, Київ у той же час живе в ногу з часом: столиця з населенням близько 4 мільйонів вдало поєднує в собі риси старовини і сучасності. За останні роки ми значно розбудували транспортну і туристичну інфраструктуру, покращили повітряне та залізничне сполучення, звели низку культурно-розважальних та освітніх центрів. При цьому ми продовжуємо дбати про культурне надбання міста, постійно збагачуючи та відновлюючи його.

Київ чекає на вас!

Дата зміни: 10.07.2015 15:58