Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Умови використання матеріалів

Повнота авторських прав на всі матеріали, опубліковані на сайті, за винятком випадків, особливо обумовлених нижче, належить Адміністрації міста.

Винятки становлять випадки прямої передруку на нашому сайті інформації третіх осіб, у відношенні якої належить Адміністрації міста лише право публікації. Всі такі виключення прямо обумовлені в тих текстах, яких вони стосуються. 

Всі виняткові права на інформацію та матеріали, представлені нашими партнерами, про що є спеціальна вказівка ​​при розміщенні матеріалів, належать відповідним партнерам. З усіх питань використання зазначених матеріалів необхідно звернутися безпосередньо до них. 

Всі матеріали, авторські права на які належать Адміністрації міста, можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінами публікації. Цей дозвіл в рівній мірі поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти і сторінки мережі Інтернет. Єдиною умовою передруку та ретрансляції є посилання на першоджерело. При передруці та ретрансляції в Інтернеті обов'язкове гіперпосилання.