Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Новини

RSS
 • 24 грудня 2020

  НЕКРОЛОГ НЕКРОЛОГ

          24 декабря на 67 году жизни перестало биться сердце  замечательного человека, депутата Попаснянского районного совета 6 созыва, патриота Попаснянщины САЯПИНА ВЛАДИМИРА ГЕОРГИЕВИЧА.
      На протяжении всей своей  жизни он активно трудился, занимался  общественной деятельностью во благо  Попаснянского района и его жителей. Его добрые дела навсегда войдут в историю нашей Попаснянщины.
      ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВИЧ был хорошим семьянином, мужем, отцом и дедом.
      Все, кто знал ВЛАДИМИРА ГЕОРГИЕВИЧА, навсегда запомнят его доброжелательным, отзывчивым и светлым человеком.
          Коллектив исполнительного аппарата Попаснянского районного совета, депутатский корпус района выражают искреннее соболезнование родным и близким САЯПИНА ВЛАДИМИРА ГЕОРГИЕВИЧА и разделяют горечь огромной  утраты.
          Пусть Всевышний Господь Бог сотворит Царствие  Небесное этому замечательному человеку!

 • 8 грудня 2020

                   НЕКРОЛОГ НЕКРОЛОГ

           Коллектив Попаснянского  районного совета глубоко скорбит по поводу ухода из жизни сотрудницы ОЛЕФИР ВАЛЕНТИНЫ НИКОЛАЕВНЫ, сердце которой  на 71 году жизни остановилось 06 декабря 2020 года в результате тяжёлого заболевания.
      
          Валентина Николаевна  более 20 лет работала дежурным административного здания Попаснянского районного совета.
          Коллектив  и все, кто её  знал, будут вспоминать этого человека, как добросовестного работника и добрую, приветливую женщину.
      
          Соболезнуем родным и близким ОЛЕФИР ВАЛЕНТИНЫ НИКОЛАЕВНЫ и искренне разделяем боль  горькой утраты.

 • 8 грудня 2020

  УВАГА ДЕПУТАТІВ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ УВАГА ДЕПУТАТІВ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

  Згідно з вимогами ч. 3 ст. 8 Закону України від 11.07.2002 № 93-IV «Про статус депутатів місцевих рад» 2  на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону № 1700.
  Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону № 1700, а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом № 1700.

 • 7 грудня 2020

  Попаснянщина вшанувала своїх кращих представників органів місцевого самоврядування Попаснянщина вшанувала своїх кращих представників органів місцевого самоврядування

  В день святкування Дня місцевого самоврядування в Україні в залі засідань Попаснянської районної ради відбулися урочисті збори, на яких керівництво району та міста привітали кращих представників органів місцевого самоврядування Попаснянщини.
  З вітальними словами до учасників урочистостей звернулися голова Попаснянської районної державної адміністрації Роман Власенко, в.о. голови, заступник голови Попаснянської районної ради 6-го скликання Микола Черніков та Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, які подякували працівникам органів місцевого самоврядування за значний особистий внесок у розвиток району, багаторічну плідну працю та побажали миру, щастя, міцного здоров`я та світлої віри і надії на краще майбуття нашої Попасняської землі.
  З нагоди свята винуватці урочистого заходу отримали Подячні Листи, подарунки та квіти.

 • 27 листопада 2020

  Звернення з нагоди 87-ї річниці трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років (28 листопада) Звернення з нагоди 87-ї річниці трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років (28 листопада)

                          Шановні земляки!

      28 листопада ми щорічно повертаємося до трагічних подій однієї з найстрашніших катастроф в історії людства – Голодомору 1932 – 1933 років. В цей день ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – жертвами страшної національної трагедії.
      Голодомор – це не просто історична давнина, а глибока рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять, його очевидців та сучасне покоління.
      У період з квітня 1932 по листопад 1933 років, тобто приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони безвинних людей. На підтвердження страшних наслідків Голодомору в Україні дослідники називають різні цифри жертв, так щодня вмирало приблизно 25 тисяч осіб, тобто понад 1000 осіб щогодини, або ж – 17 чоловік щохвилини.

 • 13 листопада 2020

  Шановні працівники сільського господарства! Шановні працівники сільського господарства!

  Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом! В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

  Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай,
  то у народі мир і спокій.

  Тож хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

  Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

  З повагою В.о.голови Попаснянської районної ради – Микола ЧЕРНІКОВ

 • 9 листопада 2020

  Дорогі працівники закладів культури , майстри народного мистецтва, учасники колективів самодіяльної народної творчості! Дорогі працівники закладів культури , майстри народного мистецтва, учасники колективів самодіяльної народної творчості!

  Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва !
  Ваша – щоденна творча діяльність робить життя в Україні, красою, музикою співом,танцем, художнім словом, витворами декоративно - прикладного мистецтва.
  Ваша велика роль у збереженні і розвитку культури Попаснянщи виразно і барвисто представлена сьогодні і буде зберігати яскравим, самобутнім обличчя України у подальшому.
  Міцного Вам здоров’я , бадьорості, творчого натхнення і великого життєвого оптимізму!

  З повагою в.о. голови Попаснянської районної ради – Микола ЧЕРНІКОВ

 • 3 листопада 2020

  Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту! Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту!

  Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем залізничника!
  Галузь, у якій Ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.
  І сьогодні у м. Попасна та Попаснянському районі працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.  Висловлюємо вдячність за добросовісну працю всім співробітникам цього виду транспорту.
  Шановні залізничники, з нагоди свята бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях Вас супроводжує тільки зелене світло!
  Микола ЧЕРНІКОВ – в.о.голови Попаснянської районної ради

 • 30 жовтня 2020

  Шановні працівники соціальної сфери! Шановні працівники соціальної сфери!

  Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

  Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

  Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

  Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 • 28 жовтня 2020

  28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників

  Дорогі ветерани, шановні жителі Попаснянщини!
  Сердечно вітаємо Вас із славною і пам’ятною датою – 77 річницею визволення України від фашистських загарбників.
   Велику повагу висловлюємо в цей день нашим дорогим ветеранам Великої Вітчизняної війни, героїчним захисникам рідної землі, які відстояли її свободу в кровопролитних битвах.
  Дякуємо всім творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся на фронтах та цілодобово працював у тилу, наближаючи Велику Перемогу.
  Ваш безмежний подвиг, відданість своїй державі, мужність та героїзм завжди будуть взірцем в серцях наших та майбутніх поколінь.
  Складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
   Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.
  Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини!
  Бажаємо кожній Попаснянській родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.
  З Днем Визволення, шановні земляки!
  З повагою, МИКОЛА ЧЕРНІКОВ - В.о. голови Попаснянської районної ради та депутатський корпус

 • 20 жовтня 2020

  Повідомлення Повідомлення

  Комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал» (далі КП ПРВ) повідомляє про намір встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

 • 13 жовтня 2020

  Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем захисника України та Покрови Пречистої Богородиці Привітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем захисника України та Покрови Пречистої Богородиці

          Шановні захисники України! Шановні мешканці Попаснянщини!
      Щиро  вітаю вас зі святами - Днем захисника України, Днем Українського козацтва та світлим  Днем  Покрови Пречистої Богородиці.     В цей день ми з гордістю  прославляємо оборонців та визволителів української землі, які мужньо та героїчно виборювали її свободу та незалежність на всіх етапах її історії.
      Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про яких навічно залишиться прикладом щирої любові до рідної землі в наших серцях і думках.
          У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України, подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

 • 9 жовтня 2020

  Вітання з Днем професійних спілок України (11 жовтня) Вітання з Днем професійних спілок України (11 жовтня)

          Шановні діячі проспілкових організацій трудових колективів Попаснянщни!

      Кожна сфера діяльності людини має свою специфіку та особливості. Проте є одна спільна і дуже важлива риса, без якої не можлива успішна діяльність будь-якої галузі – це ретельний контроль профспілкових організацій та їх учасників  за додержанням вимог законодавства України з питань праці, її безпеки та інших напрямків трудового законодавства України.
      В Україні, згідно «Нарисів історії профспілкового руху в Західній Україні 1817-1939 років», перша профспілкова організація виникла восени 1817 року під назвою «Товариство взаємної допомоги». Вона була сформована в приватній друкарні поліграфіста айстро-німецького походження Корнелія Піллера.
      На Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 200 – річчя від дня створення першої профспілкової організації в українських землях була висунута ідея відзначати «День професійних спілок України» щорічно у другу неділю жовтня. Це була ініціатива президії Федерації профспілок України.
      У цьому році це свято припало на 11 жовтня.
      В цей святковий осінній день бажаю всім представникам профспілок трудових колективі підприємств, закладів та установ Попаснянщини доброго здоров`я, миру, щастя, життєвої енергії, мудрості, ділових якостей та подальших успіхів у напрямку відстоювання та захисті прав і свобод трудових колективів.
      Ще раз вітаю всіх З Днем професійних спілок України!

      З повагою,
  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради


 • 7 жовтня 2020

       Привітання з Днем юриста України (8 жовтня) Привітання з Днем юриста України (8 жовтня)

                         Шановні юристи Попаснянщини!
      Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Це свято об’єднує усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
      Бути юристом почесно і відповідально. Щодня до Вас звертаються за порадою та консультацією наші громадяни. Ви професійно допомагаєте кожному вирішити та розв’язати будь яку проблему. Від Вашого високого професіоналізму, принциповості  залежить не тільки життєві ситуації людей, а й стабільний стан суспільства, його правова культура, моральний мікроклімат.
      Впевнений, що юристи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам нашої держави та її громадян.

 • 2 жовтня 2020

  Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем працівників освіти (4 жовтня) Вітання В.о. голови Попаснянської районної ради з Днем працівників освіти (4 жовтня)

          Шановні працівники освіти району, ветерани освітньої галузі!

      Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
      Це свято добра, мудрості та любові. Воно об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
      І саме Ви, вчителі невтомно і наполегливо навчаєте та виховуєте  молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради. Ви допомагаєте  кожній дитині обрати життєвий шлях, стати справжнім фахівцем своєї справи та гідним громадянином нашої держави.
      У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

 • 1 жовтня 2020

  Вітання В.о. голови районної ради з Днем людей похилого віку та Днем ветерана (1 жовтня) Вітання В.о. голови районної ради з Днем людей похилого віку та Днем ветерана (1 жовтня)

                       Шановні ветерани війни та праці, пенсіонери!
          Від усієї душі вітаю вас з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана!
      В цей день ми висловлюємо слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам за життєвий досвід, натхненну багаторічну, працю, доброту та мудрість. Протягом свого життя ви гідно виховували своїх дітей. У теперішній час передаєте свій життєвий досвід своїм онукам та правнукам, активно берете участь у патріотичному вихованні молоді, займаєтесь творчістю, берете участь в суспільному житті.

 • 30 вересня 2020

   Попаснянщина вшанувала кращих представників освітньої галузі Попаснянщина вшанувала кращих представників освітньої галузі

          Напередодні Дня працівників освіти Попаснянщина вшановувала працівників освітніх закладів району. Урочиста зустріч відбулася в концертній залі дитячої школи мистецтв 30 вересня.
      З професійним святом освітян привітали В.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, керівник апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторія Попова, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко, начальник відділу культури, освіти, спорту та молоді РДА Едуард Гаврашенко і його заступниця з питань освіти Олена Сухомлин, голова профспілкового комітету працівників освіти району Людмила Григоренко. Безліч теплих слів та щирих привітань на  адресу працівників освіти пролунало від почесних гостей. Кращих працівників освіти району керівництвом району та міста Попасна було нагороджено Подячними листами, подарунками та квітами.

 • 30 вересня 2020

  Діяльність депутатського корпусу районної ради увійде в історію Попаснянщини Діяльність депутатського корпусу районної ради увійде в історію Попаснянщини

          30 вересня відбулася  позачергова 72 сесія Попаснянської районної ради шостого скликання, яку провів В.о. голови, заступник голови районної ради Микола Черніков. На сесію було запрошено представників від райдержадміністрації. Під час пленарного засідання депутатами  було розглянуто декілька питань щодо управління майном та земельними ресурсами територіальних громад сіл, селищ та міст  Попаснянського району та питання, щодо фінансово-господарської діяльності районної ради. По всім питанням було ухвалено відповідні рішення та надано протокольних завдань щодо їх виконання.
      Так, як це пленарне засідання шостого скликання можливо було завершальним у діяльності Попаснянської районної ради та її депутатського корпусу, кожен депутат висловив свою думку про ту роботу, яка спільно проводилась протягом останніх 10 років, а саме за період шостого скликання.

 • 29 вересня 2020

  Привітання В.о. голови районної ради з Всеукраїнським Днем бібліотек (30 вересня) Привітання В.о. голови районної ради з Всеукраїнським Днем бібліотек (30 вересня)

           Шановні бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи!

      Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!
      З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми навчаємось, працюємо та відпочиваємо.
      Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.
      Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – міцного здоров'я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень на благо духовного процвітання нашої Попаснянщини!
      Ще раз з професійним святом вас, шановні бібліотекарі!

      З повагою,

  МИКОЛА ЧЕРНІКОВ – В.о. голови Попаснянської районної ради

 • 29 вересня 2020

  До уваги депутатів Попаснянської районної ради! До уваги депутатів Попаснянської районної ради!

  Запрошуємо Вас взяти участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради 30 вересня 2020 року о 08,30, та пленарному засіданні позачергової сімдесят другої сесії районної ради шостого скликання 30 вересня 2020 року о 09:00, які відбудуться в залі засідань адміністративної будівлі Попаснянської районної ради за адресою: площа Миру, буд. 2, каб. 301, м. Попасна.
  Орієнтовний порядок денний:
  - питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Попаснянського району;
  -різне;


Сторінки: