Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Попаснянська районна рада
офіційний сайт

Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС 

Виконавчий комітет Золотівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (безстрокової) – провідного спеціаліста житлово-комунального господарства, капітального будівництва та комунального майна.

 Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Умови оплати праці ( посадовий оклад) – 1378 грн.

Посадові обов’язки – координує роботу з питань житлово-комунального господарства, капітального будівництва та комунального майна.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см ; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копію документа, що посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурс відбудеться 29 грудня 2015р. за адресою: м. Золоте, Попаснянський район, кв. Сонячний, 8а, кабінет № 3  виконкому.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у Деміденко І.П., електронна адреса zikinfo111@ukr.net.